USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

На Волині гірники перекрили трасу

28 Грудня 2014 10:06
Трасу Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква у Нововолинську вчора, 27 грудня, перекривали шахтарі, вимагаючи не закривати шахти №1 та №9, а також виділити кошти на добудову шахти №10. Про це інформує "Громадське.Волинь".

Нововолинські гірники перекрили трасу, вимагаючи в Уряду та Президента України надати шахтам підтримку держави, а не закривати вугільні підприємства.

Нагадаємо, 24 грудня до півтисячі гірників Нововолинська вийшли на центральну площу міста на попереджувальний страйк з вимогами виплатити заборговану заробітну плату та відновити фінансування вугільної галузі.

– Із 9 копалень, що працювали в Нововолинську лишилося лише 3, – розповідають активісти. – Якщо їх закриють – куди подітися кільком тисячам людей? Хіба для нас були створені нові робочі місця?

– Ми вимагаємо продовжити підтримку вугільної промисловості в Україні. Саме тому й вийшли сьогодні надвір, аби нас побачили і почули. Хоче це лише попередження. Ми здатні й на крайні міри, бо теж маємо родини, які повинні забезпечувати і годувати.



Зауважимо, що як повідомляє Нововолинський інформаційний портал, сьогодні, 28 грудня, шахтарі знову збираються на акцію протесту.

" О 10 годині поблизу АЗС ОККО шахтарі збираються для попереджувальної акції протесту проти свавілля влади. А саме проти закриття шахти № 1 та за відновлення фінансування всіх шахт, за відновлення повноцінного фінансування шахти № 10. Давайте не дозволимо прийняти злочинний бюджет. Підприємці, приєднуйтесь, від наших зарплат залежить і ваш добробут", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 10:25
Невже не можна зберегти шахти хоча би тут, на заході?! Які, все-таки, проблеми?
До Аноніма Показати IP 28 Грудня 2014 10:34
Все таки не треба комами виділяти
Анонім до До Аноніма Показати IP 28 Грудня 2014 10:45
Дякую. Вік живи, вік учись... Це правильно?
Дяк Показати IP 28 Грудня 2014 11:06
Уголь їде із африки!. Ану всі по норах!
Дончанин до Дяк Показати IP 28 Грудня 2014 11:16
Уголь идет якобы с России, т.е. с Донбасса. И Украина за него платит и будет платить.
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 12:24
якобы с России, для призводства ел енегрии и отправки ее как таковой на КрЫм. И как ни страннго, на рельсах нет украинских патриотов типа "не купуй російськє". Против сникерсв они герои, а против паровоза кишка тонка.
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 13:17
коментар було видалено
До Аноніма Показати IP 28 Грудня 2014 11:32
Правильно))
Анатоль Показати IP 28 Грудня 2014 11:35
29грудня у 17.00 у кафе,,Україна,,(Молодіжка) розпочнеться веселий новорічний корпоратив для працівників апарату ДП ,,ВОЛИНЬВУГІЛЛЯ,, Буде велике різноманіття страв традиційної української кухні та напоїв, бал-маскарад, розваги та веселощі. Ласкаво просимо! Хто тут пише, що на волинських шахтах справи кепські?
Анонім до Анатоль Показати IP 28 Грудня 2014 12:05
Якщо це правда, то ГАНЬБА їм!
Микола Показати IP 28 Грудня 2014 12:11
Це один з етапiв "євроiнтеграцiї". Подивiться на приклад Польщi. Там 90 % пiдприємств вугiльної галузi зачинено. Бо в умовах "євроiнтеграцiї" не потрiбнi внутрiшнi джерела, купуй там - де дешевше i все.
Бакс до Микола Показати IP 28 Грудня 2014 16:50
А що , ви на ринку купуєте де дешевше і гірше?
Анатоль_ Показати IP 28 Грудня 2014 12:11
Можна завтра прийти і побачити як вміють веселитися, танцювати, їсти,пити керівництво ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ,,ВОЛИНЬВУГІЛЛЯ,,! Кафе ,,Україна,, на шахтарському м-рні!
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 16:49
Ну дивно, ви ж на ринку теж шукаєте де купити дешевше? На цьому і побудована економіка. Купили у них дороге вугілля - підняли Вам ціну на опалення. Вся ця державна підтримка - гроші з ваших кишень. Людей вивели на вулицю , щоб зберегти посаду директора, першого заступника директора, другого заступника директора, головного бухгалтера, заступника головного бухгалтера, і т.д. Коли кормити стількох дармоїдів, що не виробляють ніяких матеріальних благ, то де ж те видобування вугілля буде не збитковим
а хтось Показати IP 28 Грудня 2014 20:23
думав чи Волинське вугілля на щось пригодне? Не можна примітивно оцінювати... Зольність вище 50%. Для електростанцій не підходить... Куди його дівати??? Для чого його видобувати??? Краще створити інші робочі місця! Скільки закопали в Шахту-10 і скільки "намили" на ній??? Можливо вже досить??? Шахтарі тут ні при чому - Слава "ВУГІЛЬЩИКАМ"!