USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині голову суду спіймали на корупції

30 Січня 2017 12:02
Прокуратура Волинської області спільно з працівниками Управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, викрила голову одного з судів області.

Служителька Феміди порушила вимоги Закону України "Про запобігання корупції" та "Про судоустрій та статус суддів" щодо урегулювання конфлікту інтересів, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, суддя розглядала цивільні та кримінальні провадження, які слухалися за участі її зятя-адвоката, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість під час постановлення рішень.

За наслідками перевірки стосовно судді складено два протоколи про вчинення нею адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених ч.1, ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Оголошення протоколів судді відбулося за участі свідків, адже вона відмовилася давати будь-які пояснення та одержувати протоколи.

Про вчинення головою суду правопорушень повідомлено також Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
в Показати IP 30 Січня 2017 12:14
І хто це такий......
і Показати IP 30 Січня 2017 12:36
який район?
Анонім Показати IP 30 Січня 2017 12:53
ЯКА РІЗНИЦЯ ХТО ВОНО ТАКЕ , ТАК ЯК ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ- ДВА ВОНО ЗНОВУ БУДЕ НА СВОІЙ ПОСАДІ ГРЕБТИ ХАБАР, ЦЯ КРАІНА СХОЖА НА ЦИРК, ОДНІ ГИНУТЬ ЗА ТЕ ЩОБ ІНШІ ЖИРУВАЛИ І ІМ І ІХНЬОМУ МАЙНУ НІЩО НЕ ЗАГРОЖУВАЛО
Ігор Показати IP 30 Січня 2017 12:59
Володимир-Волинський, Надія Пікула.
я до Ігор Показати IP 30 Січня 2017 13:20
Ще є і Веремчуків ціла династія
Теща до Ігор Показати IP 30 Січня 2017 13:41
Рамане чи ти геть здірів імя тещі в ефір закидаєш)))))))В слідуючий раз рішати справи твої я не буду і від пянок невідмажу..
Місцевий Показати IP 30 Січня 2017 13:05
А вони всі корупціонери. Мами - синки, тещі -зяті, тати - доці. Якщо мама суддя, то син - спочатку помічник чи секретар, а вже в недалекому майбутньому - ого-го!
Місцевий Показати IP 30 Січня 2017 13:11
А вони всі корупціонери. Мами - синки, тещі -зяті, тати - доці. Якщо мама суддя, то син - спочатку помічник чи секретар, а вже в недалекому майбутньому - ого-го!
пішохід Показати IP 30 Січня 2017 13:28
Як уже все зе з а \ бало! - Одні гинуть, другі ледве зводять кінці з кінцями, а треті па с ку ди в цей час жирують...
Адвокат Показати IP 30 Січня 2017 14:10
Інші голови судів не кращі!
віктор Показати IP 30 Січня 2017 14:50
Ще родина Барчуків. Батя суддя бивший мент а хапуга яких світ не бачив, та до того ще й б*дло невиховане та безграмотне, яке думає що він бог
волиняка Показати IP 30 Січня 2017 18:59
Я думаю, таких треба розстрілювати, без суду . Маючи захмарні зарплати і захмарні пільги, ця с... та грабує людей і все мало, мало, мало !!!!!