USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські школи випускатимуть газети

17 Червня 2014 13:31
Редактор газети «Бриз» запропонував механізм розвитку шкільної преси на Волині. З його слів, можна зробити так, аби кожна школа могла видавати свою газету з певною періодичністю.

З такою пропозицією виступив директор газети «Бриз» при Луцькій гімназії № 4 імені Модеста Левицького Сергій Ніліпюк під час особистого прийому голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта вчора, 16 червня.

Редактор запропонував ввести дві посади верстальників для виготовлення шкільних газет у Луцьку при Палаці учнівської молоді й для районів при Луцькому педагогічному коледжі.

Інформаційному агентству Волинські Новини він розповів детальніше про свою ініціативу.
«За час існування шкільної газети «Бриз» вийшло 178 номерів, це десь по 2-3 примірники в місяць. Якби були дві посади верстальників, то багато шкіл мали б змогу випускати свою газету. Діти скидали б нам матеріали, а ми готували б їх. У нас 600 шкіл на Волині й кожна могла б видавати, як мінімум, одну газету в рік», - розповідає директор газети «Бриз».

Каже, що один хороший верстальник, отримуючи нормальну ставку, може робити одну газету в день.

На думку Сергія Ніліпюка, це необхідно робити, бо волинським дітям є що сказати. Він зауважує, що меншачки зазвичай пишуть про домашніх улюбленців, що виховує у них відповідальність, любов до навколишнього світу, а старшокласників більше цікавлять соціальні теми, зокрема, останнім часом, патріотична тематика.

Своєю чергою, Григорій Пустовіт повідомив, що питання щодо посади при Луцькому палаці учнівської молоді стосується виключно керівництва міста, а щодо посади для районів пообіцяв вивчити питання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 14:07
вмрустити і передплатити ...............
Вася Показати IP 17 Червня 2014 14:21
Да. А чого ні. Ще батьки типоргафію не оплачували. За харчування платять, за все. А тут давайте ще газети випускати шоб було з чим в туалет сходити.
Крук до Вася Показати IP 17 Червня 2014 15:19
А ви ще до цього часу до вбиральні з газетою ходите?
Колік Показати IP 17 Червня 2014 14:53
Маразм міцніє .(Редактор +2 верстальники+коректор+секретар) х на 26 шкіл= батьки діставайте гаманці .
my_gift до Колік Показати IP 17 Червня 2014 15:11
Зате люди роботу будуть мати...
Лучанин Показати IP 17 Червня 2014 16:14
Макулатура буде друкуватися за рахунок батьків
Гостя Показати IP 17 Червня 2014 19:01
Шкільну газету можна випустити можна і самим учням, використовуючи комп і принтер. В багатьох школах так і роблять. А оця пропозиція - місце комусь непильне роблять за бюджет. Невже в Загреви і Мишковця роботи зараз немає, шоб займатися сумнівними пропозиціями?
Гостя Показати IP 17 Червня 2014 19:01
Шкільну газету можна випустити можна і самим учням, використовуючи комп і принтер. В багатьох школах так і роблять. А оця пропозиція - місце комусь непильне роблять за бюджет. Невже в Загреви і Мишковця роботи зараз немає, шоб займатися сумнівними пропозиціями?
до крука вася Показати IP 17 Червня 2014 20:09
коментар було видалено
Влад Показати IP 17 Червня 2014 22:54
Краще сайт зробити. Так економніше і ті хто в майбутньому хоче бути веб-програмістом(такі як я), зможуть здобути перші навички в цій галузі!!!
Алла Показати IP 18 Червня 2014 10:25
Це жах. Батьки будуть платити за це все. І ще в кінці батьків заставлять ту газету і купляти. Бо вона нафіг нікому потрібна