USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині комуністи поспішають сховати 3-тонний пам’ятник Леніну

11 Грудня 2013 12:10
Комуністи у Любешові зняли пам'ятник Леніну і везуть у невідомому напрямку. Про це повідомив у соцмережі Facebook користувач Анатолій Пушкін. Повідомлення розміщене на сторінці «Контролюй волинських депутатів».

«В Любешові на приватній комуністичній території, так званому офісі КПУ комуністи в агонії, підцепивши за допомогою крану тритонну балванку Леніна, євакуйовують її в невідомому напрямку», - пише користувач.

«До речі , вчора в В. Глуші Любешівського району пам’ятник Леніну розмалювали зеленою фарбою. В зв’язку з цією подією на місце події прибули начальник місцевої міліції та СБУ», - дописав згодом Анатолій Пушкін.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
пушкіну Показати IP 11 Грудня 2013 12:36
Сам ти "болванка", а памятник він і є памятник.
III до пушкіну Показати IP 11 Грудня 2013 13:16
за Леніна переживаєш? так він зд.х вже
lutchanka до пушкіну Показати IP 11 Грудня 2013 16:37
памятник завжди має якусь культурну цінність(він один такий), а це. дісно, болванка, і їх по всіх усюдах натикали
маха Показати IP 11 Грудня 2013 13:52
напевно сімонєніну повезли.
пушкіну Показати IP 11 Грудня 2013 14:08
пушкін і йому подібні це хворі люди
камуніст-лєніназавр Показати IP 11 Грудня 2013 14:11
Ані нє балванку візут а самає св'ятоє, што у ніх єсть -Вєлікава Важдя. Таваріщі спрячут їво где-то в палєсскіх лєсах щтоби нє дать бандеравцям надругаться на їм. Настаящіє гєрої. Харашо би біло єсліби ані спряталі їво гдє-то глубоко в балотє а вмєстє с нім нашого зімляка вєрнаво камуніста Адама Мартинюка. Єті свабодавці савсєм распаясалісь ані абманивают нашіх людєй што Лєнін біл плахім нєт, он біл самім харошім ісвіда аддавал дєтямто, што нємог с'єсть сам. А прклятая єсерка Каплан прастрєлів їму нєсколько пальто привєла єво к сіфілітічєскай смєрті. Но Лєнін всіда живой і жмвєє всєх жівих проста їво нада спрятать пака врімєна смутниє Ета всьо вінават аміріканскій віпєрдіш Горбачов каторій пр***рал ССсР і вньос раскол внарот.
Злий до камуніст-лєніназавр Показати IP 11 Грудня 2013 14:48
Поржав :)))
333 Показати IP 11 Грудня 2013 15:38
Повезли у Вэтлы. Крепосническое село Адама М.
Волинянка до 333 Показати IP 11 Грудня 2013 16:03
Потрібно було краще прікріпити до рук вождя прапор Євросоюзу. Це його точно б врятувало. Коли для нього були скрутні часи, саме в Європі він переховувався. Жестом протягнутої руки він вказує вірний шлях порятунку українцям. ВПЕРЕД В ЄВРОПУ!!!
lutchanka до Волинянка Показати IP 11 Грудня 2013 16:35
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
камуніст-лєніназавр до Волинянка Показати IP 11 Грудня 2013 18:45
Нєт нє патрібно. Нів коїм слючає. У Велікава Лєніна в руках могуд біть толька сєрп і молат- он імі ієл іСПАл іпопу вітирал. Єто самий св'ятой сімвол Власті рабочіх ікрістьян. Ленін дажє с жиной своєй спать нє мог патамушта в руках всігда білі сєрп імолат. Ана єто панімала і їво нє асуждала а біла толька їво саратніцей. Хітрая Інка Арманд умєла дєлать *** прі каторам Лєніну рукі нє білі нужни. Штобі засєкрєтіть єто Лєніна на памятніках всіда дєлалі сосвабоднимі рукамі штобі врагі не дагадалісь в чом іво сіла. А проклятиї свабодавці заставляют людєй забіть Лєніна патамушта ні знают што он жівєї всєх жівих і всіда живой і вкаждам дєлє с нами. Ані їшо заставлят людєй забіть саміє лучшіє в мірє савєцкіє пєсні аЛєнінє і уніжтажаюд всє кнігі аньом как он біл арганізаторам обчіства чістих тарелак і малєнькім плакал када у бабушкі умєр малєнькій козлік. Ішо ані хатят вітравіть ізпамяті народа прато как пічнік відєл Лєніна і сєл када іво узнал. Мінє сльозі наварачиватса на глаза када я вспамінаю єта. А флаг Лєніну можна толька красний цвєта крові каторую Ілліч очень любіл піть. Праклятий Гарбачьов гаваряд неаднакратна заркивался в Мавзалєї штобі надругаться над спячим Лєнінам. Нєгадяй. А наші Валинськіє таварічші вінуждєни ухадіть в падпольє і унасіть з сабой Велікава Лєніна. Ані настаяшчіє гєрої.
222 для 333 до 333 Показати IP 12 Грудня 2013 00:01
Не смішно зовсім!!!
1 Показати IP 11 Грудня 2013 18:01
Надіються в Києві поставити:)
Комуніст Любешова Показати IP 11 Грудня 2013 20:44
Доводжу до вашого відома, що пам"ятник В.І.Леніну у Любешові за рішенням членів бюро РК КПУ знято на планову реставрацію і це немає ніякого відношення до політичної ситуації в країні. Не потрібно розповсюджувати плітки і робити з цього сенсацію.
комуністу любешова Показати IP 11 Грудня 2013 22:57
леніна реставрують по пятирічках чи семирічках.Анекдот.З того світу повідомили,що через три дні-кінець світу і дивляться хто що робить.Різні люди-одні розраховуються з боргами,другі мояться,треті-веселяться ітільки у Любешові шум від чищення болванки-леніна.
сексопатолог Показати IP 11 Грудня 2013 23:13
"Планова реставрація пам'ятника"=політичний онанізм. Включіть їм радіо, хай послухають який рік на дворі, комунопітеки)))
Комуніст Любешова до сексопатолог Показати IP 11 Грудня 2013 23:28
Ще тільки "сексопатолог" не вмішувався у наше партійне життя!!!
маха Показати IP 11 Грудня 2013 23:46
повідомте коли будете повертати тіло після реставрації
Комуніст Любешова Показати IP 11 Грудня 2013 23:58
Обов"язково!!! В інтернеті ,як бачите, роблять це дуже швидко і " професійно" і без нас.
Земляк Показати IP 17 Грудня 2013 21:03
Радію що В. Глуша не Ветли!!!
українець Показати IP 22 Грудня 2013 13:18
коли вже комуністичні бовдурі наберетесь розуму????? Чи прос*али мізки і не має чим думати?