USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині контрабандисти прорвалися через кордон, протаранивши огорожу. Фото

23 Листопада 2018 11:51
Контрабандисти на Mercedes Sprinter зуміли прорватись з посту Устилуг, протаранили огорожу та спробували втікти. Зупинили їх працівники СБУ, яким на ранок порізали шини на їх авто.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив журналіст Євгеній Плінський.

«Сьогодні вночі, контрабандисти на бусі прорвали виїзд з поста Устилуг після того, як, пройшовши кордон зеленим коридором, були зупинені співробітниками СБУ», — зазначає він.

Протаранивши огорожу, контрабандисти зникли у дворах, розвантажили частину буса і втекли. Другий такий же бус затримали на пункті з медичним обладнанням та меблями.

«Ауді на фото — це машина СБУшників, які і зупинили бус. Під ранок до них приїхали „рішали“ від контрабандистів, порізали колеса на авто і сказали, що ще один такий „розклад“ і вони з Устилуга не виїдуть», — повідомляє журналіст.
З його слів, боротьба з контрабандою, яку оголосив уряд, зайшла в глухий кут.

«Володимир Борисович (Гройсман, — ВН), як ваш наступ на контрабанду? Виходить, я бачу. Вже й СБУшники „відгрібають“ від ваших мурах», — каже пише Плінський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
скептик Показати IP 23 Листопада 2018 12:28
гондурас відпочиває
Таки да Показати IP 23 Листопада 2018 12:54
А ви все бляхи, бляхи ...
Володимир Волос Показати IP 23 Листопада 2018 13:15
То ли еще будет
смішно Показати IP 23 Листопада 2018 13:28
Ааа хаха ржака СБУ хлопчики для побиття, контрабандисти рулять. Це ми так йдемо до Європи
1 Показати IP 23 Листопада 2018 13:44
СБУ МОЛОДЦІ
Ну і Показати IP 23 Листопада 2018 14:14
чим не активісти? Такі ж самі, як совкобляхери, тільки тим другим пощастило ввезти товар без проблем.
2 Показати IP 23 Листопада 2018 22:53
І що все замнеться))) скинеться зміна і рішали))) і будем далі жити в гондурасі... беріть приклад як їздити через кордон... дирка вже є
Орест до 2 Показати IP 24 Листопада 2018 00:22
"Безвіз"
укр Показати IP 24 Листопада 2018 10:17
хай верховну владу за яй.. возьмуть ато шукають як з простих людей зробити козлив там слабо то пруть сюда.
Анонім Показати IP 24 Листопада 2018 22:02
Функції покладені на СБУ: Слу́жба безпе́ки Украї́ни (СБУ) — державний орган спеціального призначення, з правоохоронними функціями який забезпечує державну безпеку України. Вже всі кому не ліньки пригрілись на митниці. Залишилось ще туда МЧС поставити, щоб контролювали митницю
Скіф Показати IP 25 Листопада 2018 18:15
Хлопці з СБУ, до Вас запитання: а нах*ра Вам дають автомати ? Чи вже не дають ? Тоді ідіть в сторожа ларьки охороняти.