USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Реквізити для перерахунку коштів військовим

4 Серпня 2014 18:45
З метою допомоги в організації захисту України та мобілізації ресурсів, координації зусиль для допомоги військовослужбовцям, при Волинській обласній державній адміністрації створили наглядову раду оборони. Її головне завдання - збір та розподіл коштів військовим частинам, що дислокуються на території Волинської області, - повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Голова наглядової ради – Павлович Григорій Григорович, який також очолює Волинську обласну організацію Української спілки ветеранів Афганістану. Прийняли рішення збір коштів проводити на розрахунковий рахунок цієї організації, а саме:

Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану

р/р 26006050500199 в ПАТ «КБ Приватбанк»
МФО 303440
Код 20129977.
З метою узгодження питань щодо надання допомоги Українській армії, усі охочі можуть звертатись в координаційний центр за телефоном: 063 0205177.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 18:52
Ніколи!!!!!! Кошти вкрадуть і не моргнуть оком! Правильно колись казав на сесії обласної ради Віктор Чорнуха: допомогу треба давати в руки, а не через злочинні фонди і рахунки. Люди возять допомогу в саме пекло війни і не бояться смерті. Зі Львова, наприклад, допомогу возять щоденно рефрижераторами. А гроші можна особисто вручити бійцю, який повернеться з перемогою. Або його сімї. Вони цього достойні.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 19:28
Повністю підтримую
ЯКС до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 22:14
Перед вами узаконена коррупційна схема, коли використовуеться рахунок якоїсь громадської організації та і голова наглядової ради - керівник ціеї організаці. Треба, що б був незалежний рахунок і контролювався представником війскових.
Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 21:50
коментар було видалено
Антон до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 21:55
Згинь, нечистий!
Дончанин до Антон Показати IP 4 Серпня 2014 22:36
коментар було видалено
гість Показати IP 4 Серпня 2014 22:39
Дончанин, точніше ростовчанин, краще рахуй гроші свого фюрера. Тобі на наші сайти - табу. Бо вони наші, і ти все одно в програші. Піди постав ікону карлика, поцілуй тричі її, і лягай спати
Дончанин до гість Показати IP 5 Серпня 2014 07:36
коментар було видалено
Богдан Показати IP 6 Серпня 2014 13:03
Чим саме ВЖЕ допомогла ця організація українській армії? Чи є посилання на звіт з фото у facebook чи на іншому ресурсі? Факт появи людей, які будуть витрачати свій час та сили на допомогу бійцям, заставляє пишатись своїми співвітчизниками та наслідувати їх. Але, зважаючи на факти незрозумілого використання грошей, зібраних громадянами на рахунку МОУ, давайте робити це організовано, викладаючи звіти з фото, як це роблять наші волонтери, на рахунки яких я перевожу гроші.