USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині машина патрульних злетіла з дороги і врізалась у дерево. Доповнено

1 Лютого 2018 11:42
Поліцейський автомобіль Isuzu зіткнувся з деревом у селі Граддя Маневицького району.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 1 лютого.

Як повідомили у ГУНП у Волинській області, автомобіль належить патрульним поліцейським.

Фото ДТП очевидці опублікували у Фейсбуці.
Як повідомили у прес-службі волинських патрульних, 1 лютого близько 9 години ранку на 62 км автодороги Луцьк - Маневичі - Любешів - КПП Дольськ трапилась ДТП за участю службового автомобіля патрульної поліції Волині ISUZU. Водій-інспектор не врахував дорожньої ситуації, не справився з керуванням та допустив зіткнення з придорожнім деревом. Потерпілих немає. Автомобіль отримав механічні пошкодження.

За цим фактом в УПП у Волинській області ініційовано службове розслідування
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
1111 Показати IP 1 Лютого 2018 11:48
дерево росло в не правильному місці..
скептик Показати IP 1 Лютого 2018 11:56
переслідуючи на патрульному авто злочинцю-білочку, яка незаконно без ліцензії крала на деревах горішки, наряд патрульних намагався заскочити за злочинницею на дерево, але спроба виявилась невдалою.
Петро Показати IP 1 Лютого 2018 12:07
Що за сарказм? А уяви що за кермом твоя дитина, а дорога слизька....
скептик до Петро Показати IP 1 Лютого 2018 12:36
водій зобовязаний враховувати дорожну ситуацію
Яяяя до скептик Показати IP 1 Лютого 2018 17:48
Навіть у тестах ПДР є таке питання про враховування дорожної обстановки
Вася Показати IP 1 Лютого 2018 12:12
знову весь батальон не отрмає премії, отримаєм на руки по 4,5 т. грн , "ПРЕМІЯ+" з залишків коштів буде Вовченку. Буховцю, Хмаруку ... слава "великим" керівникам!
111111 Показати IP 1 Лютого 2018 12:14
А куди їхали ? На повороті , чи по прямій ? Всі тверезі ? Але впринципі буде як завжди , без подробиць ...
для чого Показати IP 1 Лютого 2018 12:17
Можливо дійсно їхали на виклик і машину знесло, а може і були під градусом, відповідні служби розберуться. Тільки зараз вони в повній ж...
Вася до для чого Показати IP 1 Лютого 2018 13:02
вони були п’яні! - п’яні від слави!
Доспішилися до Вася Показати IP 1 Лютого 2018 14:02
Спішили на БД!
111111 Показати IP 1 Лютого 2018 12:28
Тим більше, якщо дорога була слизька можна булоб оцінити дорожнє покриття .Нахай навчаться їздити а не виносити мозок водію за згорівшу лампочку габарина і о 23:10 змушувати замінити .
Анонім Показати IP 1 Лютого 2018 13:15
треба машини для них з дерева робити, он машина поламалася, а дерево ціле
Я Показати IP 1 Лютого 2018 13:15
Буратіно доганяли.
фівапролдж Показати IP 1 Лютого 2018 13:19
навіщо такі дорогі авто таким горе водіям. посадіть їх на заз ланос і державі буде дешевше і ці їздуни може навчаться водити авто. при старій міліції такого працівника заставили б відремонтувати авто не залежно від причини аварії і ще й вигнали б з роботи.
я до фівапролдж Показати IP 6 Лютого 2018 15:16
нові патрульні теж самі ремонтують авто
лучанка Показати IP 1 Лютого 2018 13:47
Не врахував, а мав - адмінвідповідальність інспектору-водію + ремонт авто за його рахунок. Іншим разом і він, і такі ж як він враховуватимуть, а не "понтуватимуться".
111 Показати IP 1 Лютого 2018 15:01
Якби була проста людина і на машині евробляхі то вже менти це роздулиб огого
Дмитро Показати IP 1 Лютого 2018 16:58
Це невеличка розплата за відсутність людяності.
Пл Показати IP 1 Лютого 2018 17:48
Чомо вони не так розписали новини. Водій транспортного засобу невпорався з керуваням із за того що спішив на виклик запізд...ся по телефону водій вибачається більш так небуду
Бупароджке Показати IP 1 Лютого 2018 20:30
Коментарі капец, люди просніться ,половина олухів пишуть , незнаючи нічого, тільки обсирати вмієте а самі обісрані по вуха. А раніше було так, да ти знаєш як було раніше ти там був чи була брєд не ліпіть. Хлопці одужуйте і не слухайте цих тупих які тут пишуть . В Вас вірять багато людей
КеН Показати IP 1 Лютого 2018 22:51
Ну розбили машину то що тепер, добре що всі живі і повернуться у родини. Тут в коментарях тільки і пишуть те які патрульні погані, а як щось стається то ви куди біжете або звертаєтесь, не до них? Слідкуйте за собою від такого ніхто не застрахований. А, до речі для тролів, такі розумні? То підіть на службу і поїздіть по викликах, покажіть гострість свого язика перед п”яним бидлом і наркоманами.
Анонім до КеН Показати IP 2 Лютого 2018 11:55
більше видно як бабуль на ринку ганяють , які продають кілограм моркви
111 Показати IP 1 Лютого 2018 23:33
А хіба ви такі правильні як ви поступаете з простими людьми так із вами що посіе чоловік те і пожне такшо може комусь треба і задуматись бо сьогодні ти при власті а завтра можеш бути на місці кожного
Правда Показати IP 2 Лютого 2018 13:08
Слава міліції і поліції бо всі хто там працює це справжні люди, це ті на кому ще тримається держава, тільки цей правоохоронний орган діє більше ніякий...... а всі хто її обгаджує то непотріб України, якого 100 процентів МВС колись нагнуло за діло от і ображаються і водичку на них возять. МВС була є і буде силою і байдуже хто буде міністром.
111 Показати IP 2 Лютого 2018 13:40
Йхня сила в тому хто більше заплатить в того і правда і це точно шо так було і е і це поміняти то я незнаю як
777 Показати IP 2 Лютого 2018 18:06
Один з кандидатів у патрульні запитував у майбутніх колег: "А тут їздити навчать? Я вже права купив".