USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині мобілізували 800 шахтарів

25 Лютого 2015 12:09
«Екскурс» шахтами Нововолинська зробили працівники військових комісаріатів. Мета їх візиту до гірників - роздача мобілізаційних повісток.

Про це стало відомо під час засідання тимчасової комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат сьогодні, 25 лютого.

Так, зі слів заступника Нововолинського міського голови Едуарда Савіка, військові комісари навідали шахти міста, у результаті чого шахтарям вручили 800 «запрошень» до служби в Збройних силах України.

Зокрема, левова частка повісток припала на шахти № 1 та 9.

Окрім цього, він зауважив, що ситуація, яка спіткала вугільні підприємства Нововолинська, є критичною й не лише на Волині, а на всеукраїнському рівні.

«Невирішене питання покриття витрат та собівартості вугілля. За станом на вчора сума заборгованості із виплати заробітної платні шахтарям становить більше, ніж 9 мільйонів гривень. Напруга серед гірників області збільшується», - повідомив посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Правдолюб Показати IP 25 Лютого 2015 12:40
Ось так вирішують питання... Хочешь добитися правди- іди в АТО . Гузь допоміг ....
Анонім до Правдолюб Показати IP 25 Лютого 2015 12:49
Головне скерувати новобранців в правильному напрямку.
дідо до Правдолюб Показати IP 25 Лютого 2015 13:12
а що, якщо шахтар, то й служити не треба Україні із зброєю в руках? Га?
Анонім до дідо Показати IP 25 Лютого 2015 14:01
дідо ти ж адвокат ?? а адвокатів вже всіх забрали.... ??
Анонім Показати IP 25 Лютого 2015 12:48
Потім озброєни повернуть куди треба!!!!!!!! Бо давно пора розібратись і з верх.радою, і з олігархами, і з правітельством!!!!!!!!!!
+18 Показати IP 25 Лютого 2015 12:54
Оце так вирішили проблему з робочими місцями, замість скорочення (закриття шахт) - в АТО!!!!!, от вам і перекриті дороги, митнг у Киеві, Міністр енергетики проблеми шахтарів вирішив, без роботи нікого не залишив! P.S.: серед Нововолинских шахтарів багато уродженців Донбасу..!!! от і брат на брата недалеко((( (шахтар на шахтара(((( мля!
5656 Показати IP 25 Лютого 2015 14:19
хто ще має проводити спецоперації в ато? Так !! селяни і шахтарі. Будете протестувати і вам повістки прийдуть.
5453 до 5656 Показати IP 25 Лютого 2015 15:56
Наталія Семенівно, що ви такоє говорітє?
Анонім до 5656 Показати IP 25 Лютого 2015 17:44
Не повестки придут. Просто за посты с протестами, направленными против мобилизации, светит 8 лет тюрьмы.
pravda345 Показати IP 25 Лютого 2015 16:02
І давним давно це не АТО а справжня війна, і для того щоб туди йти держава має забезпечити всіма необхідними речами ..а то повістки вони бистренько поробили ..тільки й всього....!!!
Олігарх Показати IP 26 Лютого 2015 08:18
Держава грається в гру "а ми нікого вже не боїмось" 9 млн.грн. для влади це всеодно що нам з ранку кави попити.