USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський мер готовий іти до війська разом із губернатором

12 Березня 2015 17:05
Попри обурення щодо дій виконувача обов’язків військового комісара Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергія Гладуна, семеро депутатів Ковельської міськради отримали повістки для проходження медогляду у рамках чергового етапу мобілізації. Серед тих, хто отримав повістки – мер Ковеля Олег Кіндер та заступник голови ОДА Сергій Кошарук, який є депутатом міськради.

У телефонній розмові Олег Кіндер підтвердив IA ZIK факт отримання повістки. Зі слів Кіндера, військовий комісар його запевнив, що депутатам роздають повістки за вказівкою губернатора Володимира Гунчика.

«Я готовий іти до війська разом із паном губернатором. Мені – 55 років, йому – 57. Але ми всі розуміємо, що це – гра на публіку. Бо ні я, ні губернатор не підлягаємо до мобілізації у воєнний час. Не піде до армії і заступник голови ОДА Сергій Кошарук, у якого на утриманні троє малолітніх дітей», – заявив Кіндер.

Поспілкуватися із віце-губернатором Сергієм Кошаруком не вдалося – його мобільний телефон відключено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дьодік Показати IP 12 Березня 2015 17:15
Нехай пензлюють обоє - Волинь переживе. Пережили голод - переживем і "ізобіліє".
Patrik до Дьодік Показати IP 12 Березня 2015 17:44
Це напевно нова стратегiя ведення бойових дiй - психологiчна... Важко уявити собi Кiндера i Гунчика у вiйськовiй формi, просто можна померти зо смiху. Цей вiйськовий тандем, так-званий "кiндер+сюрприз" набагато гiрше смертi для сепарiв i окупантiв.
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 18:31
"Патріоти" і вболіваючі за народ і землю українську до першої повістки у військомат...
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 18:32
"Губернатор", "віце-губернатор"... Понапридумували титулів. Якщо так, то я пропоную Гунчик - "генерал-губернатор", а Кошарук ... придумайте самі.
Волинь Показати IP 12 Березня 2015 19:11
Хай спочатку відправлять на війну воєнкомів, бо вони крім брати хабарі та брехати нічого не вміють. Після воєнкомів усіх військових "пенсіонерів" , котрі отримали квартири і отримують велику пенсію. А після них усю чиновницьку срань.
ТА Показати IP 12 Березня 2015 21:19
Де ви бачили,щоб Зяма,Іцхак,Берко,Гершко,Мойша і т.д.,йшли класти голови за Україну? Їхня стратегічна мета - власне збагачення,за рахунок експлуатації українців. Українець це гой,який повинен в поті чола працювати на них,а сам жити в злиднях.Саме те вони вже для нас зробили.Залишилось підрахувати (а вони ще це зроблять),скільки метрів кубічних повітря людина вдихає за місяць,щоб виставити плату.І тоді знайдуться Гонта і Залізняк.
555 Показати IP 12 Березня 2015 22:12
Клоуни опамятайтесь.
НІНА ЛОГІКА Показати IP 13 Березня 2015 09:51
А в нас кількість дітей впливає на призов???Хм - не знала...
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 10:04
Дай обгадити,! Хто пише на себе дивитеся. Всі розумні ,гарні, порядні. Чому ж ви не йдете на Схід? Не маєте посад і жаба душить.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 14:54
Якби я хотів добровільно йти на Схід -то це міняє справу. А чому мене хтось має заставляти , а сам не йде в АТО з своїми дітками і родичами. Задовбали вже !
Правда Показати IP 14 Березня 2015 15:28
Горе - очільники, противно отаке блюзнірство читати. Вони тільки красти можуть. Народжений повзати літати не вміє.
Вася Показати IP 15 Березня 2015 00:09
А й правда старі вже для посад і для війська. На пенсію пора.