USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

На Волині можливий соціальний вибух: лікарі й освітяни без зарплати

23 Січня 2015 18:08
Депутати обласної ради звернуться в Кабмін, бо на Волинь не надходять субвенції, з яких мають утримувати галузі освіти й охорони здоров’я.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради сьогодні, 23-го січня.

Відповідний депутатський запит до голови облради озвучив депутат обласної ради Святослав Кравчук.

«Сьогодні міста обласного підпорядкування отримують цільову субвенцію на освітні й медичні установи, але гроші не виділялися. Це вже призвело до того, що люди не можуть отримати аванси, бо не має коштів. Тому, якщо субвенція не надійде, то першого лютого їм не виплатять зарплати. Таке відбувається на Волині вперше за багато останніх років.

Нам достатньо протестів шахтарів, а це може призвести до ще одного соціального вибуху. Прошу звернутися до Міністерства за поясненнями», - сказав Святослав Кравчук.

Зауважимо, що медики й освітяни цього місяця не отримали аванс із зарплати, який, зазвичай, дають 15-го числа кожного місяця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 72
освітянин Показати IP 23 Січня 2015 18:11
Вибух? Вам треба ВИБУХИ? Мало вибухів на сході? В 90-ті роки ще й не стільки жили без зарплати.. і .... війни не було.
123 до освітянин Показати IP 23 Січня 2015 18:18
А ви попробуйте пожити без зарплати і дітей накормити!!!! Чим????? Підручниками????? Зошитами?????
Анонім до 123 Показати IP 23 Січня 2015 18:25
Лягай під путіна - будеш "все" мати.
?? до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 18:29
чекай, хіба ми не в нього газ та електрику беремо? то й ти під путіним? чи з свічкою й грубкою живеш?
Хлоп до ?? Показати IP 23 Січня 2015 18:44
Вiн не бере. Йому дають. Вiн вважае, що йому це виннi, бо вiн патрiот, а ви нi, скиглите за якiйсь там копiйки...
123 до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 18:31
А ти вже пробував????
Вася Пупкін до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 18:41
ще одна паранойя: при згадці про путіна у тебе зявляється енурез
Я!!! до 123 Показати IP 24 Січня 2015 01:20
ВИ-зошитами, а ми медики- снодійним, щоб діти їсти не хотіли! Кажуть у ві сні дітки ростуть.
анонім до освітянин Показати IP 24 Січня 2015 11:16
Як у вас язик повертається таке писати,проживи зараз без зарплати,за квартиру, що підручниками платити,це вже не говорячи про їжу!!!!!Це мабуть тут пише про 90-ті роки той що зараз має повні кишені грошей,що йому не важливо чи є зарплата чи ні!!!
Недч до освітянин Показати IP 24 Січня 2015 12:21
Коли ти сам і не думаєш чим дітей кормити імедикаменти купити, то сиди собі .
аяяй Показати IP 23 Січня 2015 18:17
люди вже й так втомилися від війни.а тут ще й той мізер держава не платить.скільки можна вже все терпіти
102 до аяяй Показати IP 23 Січня 2015 18:50
Ага... До речі, освітяни і медики належать до когорти найбільших ХАБАРНИКІВ, тому..... які вибухи?! Вже НАБРАЛИСЯ, на деякий час (рік-два) - вистачить.
Хлоп до 102 Показати IP 23 Січня 2015 19:04
Точно! Дiти також мають букварi на пару рокiв, а ще можна користуватися народною медициною в цей час, мольфарiв пошукати для оздоровлення...
Григорій Іванович до 102 Показати IP 23 Січня 2015 19:23
102 - це якийсь мусорок, який вважає, що медсестрам і санітаркам гроші не потрібні, досить шоколадки від пацієнта. І на рік два вистачить. Може і вистачило б, коли б вони . як ти грабували підвипивших громадян, "брали" по пару шт. "зелених" за висмоктаний з пальця кримінал.
Анонім до Григорій Іванович Показати IP 23 Січня 2015 19:37
З ними лікарі діляться. А якщо ні, то ПОДІЛЯТЬСЯ - хай беруть їх за "жабра". Чого очі "закривають" на ХАБАРНИЦТВО лікарів?!
Григорій Іванович до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 20:07
Скільти ти особисто даєш лікарю на прийомі?
Галя до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 20:12
Цікаво. чи багато з тобою поділилося?!
Алла до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 12:29
Чого ж ви шановний пишите під ніком?ховаєтемь і шакалите? Тільки нагнітаєте обстановку , щоб відволікти людей від проблем. А ціни в аптеках бачили? Медикаменти в 5 разів подорожчали? Це теж лікар винуватий?Най частіше таке пишуть ті індивідуми в кого мізків не вистачило здобути вищу освіту
Скоч до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 17:48
коментар було видалено
ліля до Анонім Показати IP 24 Січня 2015 21:34
а крім лікарів в нас більш хабарників нема?
ну да, ну да до 102 Показати IP 23 Січня 2015 20:05
точно найбільші хабарники - на джипах іздять і по три особняки мають. Що ж ти, 02 по собі всіх міряєш?
анонім. до 102 Показати IP 23 Січня 2015 20:50
Спаси Вас Господі, що ви даєте нам взятки... цікаво, а скільки ви особисто дали вчителям і за що? Хоч буду знати, за що потрібно брати...
Валера до анонім. Показати IP 24 Січня 2015 12:39
Будь ласка. Перший клас: на Наталіі вчительці купили пальто,на Новий рік сережки з кулоном,на 8 березня - гроші в конверті. Коли я спробував суперечити, то батьківський комітет ,до речі лікарка мене при всіх з брудом змішала і дитині мстили до кінця школи. А в оставй рік збирали суму з трьома нулями. ..
Анонім до Валера Показати IP 25 Січня 2015 01:07
Хто як, мені за останні 12 років небагато довелось платити лікарям чи вихователькам, чи вчительці мого сина. Так, цукерки на вдячність, чи по 5-10 грн. збирали на якесь свято. Тому не треба всіх під один гребінець. В мене мама медик, про жодні подяки у вигляді грошей і мови бути не може. Люди дуже злі зробились. Ніколи не чула, щоб медик не надав допомоги пацієнту, який не дав "винагороди". Знайшли великих хабарників...
Анонім до Валера Показати IP 25 Січня 2015 01:07
коментар було видалено
11 до Валера Показати IP 27 Січня 2015 11:14
Валера! ти ідіот! треба було усе фільмувати (збори, де це обговорювалося, момент подарунку і так далі) і звертатися в прокуратуру, якщо цього не зробив - два висновки - брешеш або боягуз. І перше і друге тебе не красить. Я педагог однієї школи, діти закінчували іншу - ні я не в подарунках, ні учителі моїх дітей. не забуваймо, що дача хабара утворює самостійний склад злочину - так що радій, що тебе ще не повязали...
валера до 11 Показати IP 27 Січня 2015 12:45
ага своіх захищаеш
валера до 11 Показати IP 27 Січня 2015 12:59
а я і не платив;за що в*язати!шо не стукнув.?? то ти стукачів виховуеш
11 до валера Показати IP 27 Січня 2015 15:21
Стукач – термін мусорно-гебешний, і означає трохи інше. Можеш не відписувати читати не буду
321 до 102 Показати IP 23 Січня 2015 21:31
А ти піди в школу, попрацюй з дітьми та поспілкуйся декілька разів з їх батьками... Стільки хабарів отримаєш....Ти багато хабарів в освіту дав?
анонім до 102 Показати IP 24 Січня 2015 11:17
Цікаво знати за,що вчителі вже беруть хабарі?!
Мама до анонім Показати IP 24 Січня 2015 12:51
Ха ха ! За шо? Та за ту ж золоту медаль. Я особисто не мала змоги давати ,то дитину тролили в класі, зподачі ікласного керівника і батьків. А вчитель англійськоі вимагала , щоб іі репетитором взяли і оцінки занижувала , доходу з дочки не мала. Дитина зно на 184 без іі "допомоги " написала
Ольга до 102 Показати IP 24 Січня 2015 12:43
А ти мабуть автовнспектор?
12345 до 102 Показати IP 25 Січня 2015 15:25
Слухай 102! Дивись, щоб не прийшлось 101 або 103 викликати
Вчителька Показати IP 23 Січня 2015 18:30
А ДО 23 січня розуму не вистачило про це подумати депутатам, ні? 23 січня проснулись, що 15 аванс копійчаний не виплатили. Стидоття! І так копійки медики та освітяни отримують, так ще й тих не дадуть.
нобель Показати IP 23 Січня 2015 18:44
Є ЗАКОН про кримінальну відповідальність за затримку зарплати. Але якщо ДЕРЖАВА затримує зарплату - вона позбавляється від відповідальності.
нН Показати IP 23 Січня 2015 19:38
Дійсно,а нащо вчителям зарплата? Вони ж харчуються духовною їжею
Просто мама Показати IP 23 Січня 2015 22:03
Зараз знову почнуть рости борги за комунальні послуги, бо заробітна плата у більшості мізерна та й ту не платять, а все дорожчає. А вчителі та вихователі у наш час це відважні, героїчні люди. Дітей в класах та групах дитячих садків багато, діти "неуправляємі", батьки теж. А вся відповідальність за знання і безпеку наших дітей на вчителях, вихователях, помічниках вихователів, а що вони за це отримують? Стреси,, головні болі та малюсіньку зарплату. Про медиків що скажеш. В їхніх руках наше життя, наше майбутнє. А хабарі дають не всі пацієнти та й не кожному медичному працівнику. Дасть Бог все переживемо, не вперше переживаємо тяжкі часи. Але після того, як почали жити по людськи, важко повертатися в злидні.
анонім до Просто мама Показати IP 23 Січня 2015 22:14
згідна з вами.Хочеться жити, а не існувати. Працювати і заробляти, а не чекати подачок. Строїти плани, а не жити з думкою,що ніч може все змінити. Бачити щасливими і усміхненими своїх дітей....
Ок. Показати IP 23 Січня 2015 22:07
Небуде зарплати ніхто на роботу не вийде. Тоді такі аноніми будуть будуть вмирати від інфарктів, інсультів апендицитів. Або листати по скільки скажуть і це вже не буде хабар а плата.
Медик до Ок. Показати IP 24 Січня 2015 12:42
Ага, не вийдеш то розрахують
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 22:42
Так що вам потрібно, щоб олігархів прибрати (з раді, взагалі)?
ку до анонім Показати IP 23 Січня 2015 23:34
Ви задовбали зі своїм дава хабарі беруть хабарі , ви що не сповна розуму що люди переживуть без зарплати? Ви як бачите що беруть хабар чому не звертаєтесь куди тркба чи може боїтесь що притягнуть як того що давав? І ще одно ну не будуть платити лікарям вони звільняться зтось піде в приватні лікарні хтось сам на себе буде працювати, але тоді ви при елементарному огляді заплатите гривень 300 і все і будите мовчати бо все законно. Люди типу вас тільки кричать що всі хабарники всі вам не такі, а я вам скажу що вам ніколи не буде все так бо ви такі є ви не можете щоб про когось гидоту не сказати, сядьте і подумайте не хочите давати хаба, ну раз ви чесний такий в теперішньому стані речей то валіть у приватну клініку і там вам видадуть офіційний прайс зато все законно.
Анонім до ку до анонім Показати IP 25 Січня 2015 01:13
Точно-точно, самі на повну катушку безкоштовно користуються послугами тих лікарів і вчителів, яких звинувачують у хабарництві
лікар Показати IP 24 Січня 2015 00:26
я лікар з невеликим стажем роботи. мій чоловік вчитель. у нас недавно народилася дитина. хочу подякувати тій людині, яка вигадала кредитні картки. а ще я б хотіла щоб ті люди які так гучно кричать про хабарі хочаб на одне чергування пішли зі мною на роботу.
Я!!! Показати IP 24 Січня 2015 01:33
у нас лікар бере приблизно 1000 гривень за наркоз, але ні медсестра ні анестезист копійки не бачать з того. Чим годувати своїх дітей, коли немає зарплатні, а лікар годує свою Ш***НДРУ шубами і прикрасами???
Петро до Я!!! Показати IP 24 Січня 2015 12:58
Ну,це значить ти з обласноілікарні і працюєш анестизистом і це крик душі. А чого ж самна лікаря невивчився? В міській вимагає тільки " барсеточник" після кожного наркозу за хворими з барсеткою совається може здачу дає з сумочки?
Я!!! до Петро Показати IP 24 Січня 2015 17:10
Наглості замало гроші з хворих людей брати, які і так не мають на лікування при теперішніх цінах. Тому і не вчився.
Петро до Я!!! Показати IP 24 Січня 2015 17:35
Які тільки виправдання не придумаєш для свого інтелекту
На Показати IP 24 Січня 2015 05:56
всюду произвол.
Анонім Показати IP 24 Січня 2015 09:09
Бардак на Україні ! І ми, українці винні за цей бардак...Хто,що хотів ,те й робив...Так довго не могло бути !
Іван Показати IP 24 Січня 2015 09:11
Безнаказанність в усьому...
лучанка Показати IP 24 Січня 2015 10:23
За кордом лікар, найбагатша людина, а в нас з нього зробили жебрака! 6 років провчитися, потім інтернатура, щоб пізніше тебе принижували! Якщо вони такі погані, то не звертайтесь до них, лікуйтесь через інтернет!
Петро до лучанка Показати IP 24 Січня 2015 13:03
Абсолютно згіден. Даю гарантію , що ті шо пишить брудні коменти , як особистостінічого не варті. В житі нічого не добились, освіти не здобули от і відриваються в такий спосіб
Крук Показати IP 24 Січня 2015 12:08
Запахло 90-ми
my_gift Показати IP 24 Січня 2015 15:06
Не вірю я у вибух від освітян і лікарів. Вони за робоче місце бояться дуже, а якщо виступатимуть-велика імовірність його втратити.
лучанка до my_gift Показати IP 24 Січня 2015 15:26
Якщо вони так бояться за своє місце, то чому нехватка педіатрів, терапевтів? Чому після закінчення інституту ідуть працювати фармпредставниками, а не лікарями? Колись терпець і у них увірвеця!
my_gift до лучанка Показати IP 24 Січня 2015 17:52
Ви бачили хоч одну вакансію педіатра чи терапевта в центрі зайнятості?
ліля до my_gift Показати IP 24 Січня 2015 21:38
є в любомелі
лучанка до my_gift Показати IP 25 Січня 2015 01:20
Ви хочете влаштуватись?
Петро до my_gift Показати IP 24 Січня 2015 15:31
Правильно. Вони є заручниками диплому отна них і відриваються. Цікаво , а міськрада отримала зарплату? Шо ж пан Кравчук за це мовчить?
Лучанин Показати IP 24 Січня 2015 15:49
За консультацію волиняни самі дають 50-100 грн.Якщо прийде страхова медицина і люди будуть іти через касу чи поліс то це буде в межах 300-500 грн.Ось так.Тому шукаймо ескулапів за своіми можливостями матеріальними.Без грошей вас також і проконсультують і прооперують.Основна маса медиків все-таки порядні люди.
Я!!! до Лучанин Показати IP 24 Січня 2015 17:06
Чув що повний страховий поліс на одну людину коштує приблизно 6000гривень на рік, чи кожна родина матиме гроші на страховку? При наших доходах виздихаємо всі без страховки , а без поліса лікування коштуватиме захмарно.
НІНА ЛОГІКА Показати IP 24 Січня 2015 16:56
У нас державники найбільше скаржаться. Що в них найбільше роботи, найдовше навчання і найменша ЗП. А нам, "не бюджетникам" що робити? В нас, думаєте, дітей немає? Навчання легше і дешевше? То я вам скажу: в школі - "дай!", в училищі на ремонт при вступі обовязково "дай!", бо як не даси - то не поступиш! В університеті - "дай!". І знання твої до одного місця, бо їм жити нема за шо! В лікарні "дай!" А як не дасиш, то здихатимеш, ніхто не поможе!В паспортному "дай!". В посольстві "дай!". На таможні "дай!. В податковій "дай!". На біржі "дай!". Скрізь вам дай! Та коли ж ви нажеретесь? А хто нам дасть? Не видаляйте коментар, думаю "небюджетники" мене зрозуміють.
лучанка до НІНА ЛОГІКА Показати IP 24 Січня 2015 17:31
Я за всі роки навчання ніразу не платила, мого тата прооперували і єдине за що ми платили - це ліки! Так що не можеш не давай!
Петро до лучанка Показати IP 24 Січня 2015 17:43
Об'єктивно і респект