USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На Волині заступник голови РДА попався на хабарі у 40 тисяч

19 Січня 2016 12:43
Заступника голови РДА на Волині затримали за вимагання неправомірної вигоди. Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура Волинської області спільно з працівниками управління СБУ та слідчого управління ГУ НП у Волинській області учора викрили у вимаганні неправомірної вигоди у вигляді матеріальних цінностей на загальну суму 40 тисяч гривень 35-річного заступника голови однієї з районних державних адміністрацій області.

Посадовець вимагав таку "подяку" від суб'єкта підприємницької діяльності за сприяння у визнанні його переможцем у тендерних закупівлях.

Чиновника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Нині вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Посадовцю за вчинення тяжкого злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати відповідні посади та займатися діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацію.

До слова, як інформує ВолиньPost, фігурантом справи є заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергій Третяк. Чоловік є членом партії Блок Петра Порошенка "Солідарність".

ФОТО ВолиньPost:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Я Показати IP 19 Січня 2016 12:48
Новина "бомба". Де район та прізвище?
Григорій Іванович до Я Показати IP 19 Січня 2016 13:30
Десь, колись, в якійсь країні (районі)...когось . чогось за щось викрили
Дьодік до Я Показати IP 19 Січня 2016 15:02
"если кто-то, кое-где, у нас порой..."
сліпі до Я Показати IP 19 Січня 2016 20:07
До слова, як інформує ВолиньPost, фігурантом справи є заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергій Третяк. Чоловік є членом партії Блок Петра Порошенка "Солідарність
Прізвище в студію Показати IP 19 Січня 2016 12:48
хабарників треба знати
народ до Прізвище в студію Показати IP 19 Січня 2016 13:32
в ліцо
Віта Показати IP 19 Січня 2016 13:24
Який район??????????????????????????????????треба знати корупціонерів
123 Показати IP 19 Січня 2016 13:28
Може це стосується кожного посадовця з усіх РАЙОНІВ Волинської області
Петро Показати IP 19 Січня 2016 13:36
Це художній твір журналіста, будь-ласки не засмічуйте розділ новин,
Лучанин Показати IP 19 Січня 2016 13:54
Комусь заважав.....вони всі береть
лучанин Показати IP 19 Січня 2016 14:08
Чому здер коментар? Боїшся правди про себе! Всерівно вона буде!
Правда Показати IP 19 Січня 2016 14:08
Ківерці
волинянам Показати IP 19 Січня 2016 14:11
так беруть всі, подивіться бюджети районів, найбільше беруть де найбільше капвкладень, але діляться з прокурорами сбушниками міліцією, пора розігнати рда, багато бере ковельський голова
Оглядач Показати IP 19 Січня 2016 15:00
Шановні журналісти, інформація безцінна, тобто ціни їй нема, один-два рази така бум-новина "канає", але ви вже використали свої один і два і три.То у вас якийсь голова якоїсь с/р на Волині, то начальник одного з управлінь Волині і т.д. і т.п., тобто хтось-десь за щось. І взагалі, гривня зараз дуже девальвує, пишіть в доларах, або євро - не виставляйте цих хабарників дрібноттям, і в людях більше запалу буде, ненависті. До речі, а яка доля брата Пустовіта? Ви передруковували інфо з Рівного як випадок, а як далі справа рухнулась? Від доларами (!) брав з перевізників за маршрути. То його хоч насварили? (Пишу вам бо всі новини Волині читаю на ВН - непримушуйте мене шукати інший сайт, дякую).
сбу Показати IP 19 Січня 2016 15:12
Ківерці рда
Міхал Показати IP 19 Січня 2016 16:09
"Пошарудіть" добре в Маневицькій РДА. то й голову "прихопите"!
Фотін Показати IP 19 Січня 2016 16:14
Злочинна влада, який президент такі і посадовці держ адміністрацій
конкретно Показати IP 19 Січня 2016 16:20
на Волинь Пост є і прізвище,і фото "героя"цього
маруся Показати IP 19 Січня 2016 17:03
Ще у володимир- Волинській рда мельник візьміть
БИБИСИ Показати IP 19 Січня 2016 21:14
А разве он один такой? Демократ *раный,, строитель правового государства.! Рубаху на груди рвал: я за Украину!
Андрій Показати IP 19 Січня 2016 23:27
То не дивно, бо якщо глянути на ту Солідарність, то можна десяток таких "третяків" знайти