USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині - полігонні навчання

10 Серпня 2014 12:06
Навчання щодо територіальної оборони у разі нападу ворога відбулися на полігоні у Володимирі-Волинському вчора, 9 серпня. Про це інформує Волинський осередок "Батьківщина Молода".

Зі слів активістів, навчання організувала Володимир-Волинська районна організація ВО "Батьківщина" для тих, хто сьогодні є "воїном в тилу" і може відбити удар у випадку агресії. Молодь з Луцька прослухала курс лекцій з основних видів озброєння, практичних методів оброни як у місті, так і в селі.

Активісти ознайомилась як зі зразками зброї Другої світової війни, так і з сучасними. Організатори також надали можливість позмагатися у прицільності стрільби на різних дистанціях із травматичної зброї. Активістам показали, як харчуються солдати під час військових дій.

"Я не вперше знайомлюсь із зброєю, був весь час на Майдані у Козацькій сотні. Але таке навчання показало багато тактичних моментів у випадку агресії, для мене це було дуже корисно", - прокоментував координатор поїздки Роман Вітюк.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 10 Серпня 2014 12:12
Чим би дитя не гралося, аби не руками!
033 Показати IP 10 Серпня 2014 12:22
Швидше би нас взяли в НАТО.
Настя Показати IP 10 Серпня 2014 13:05
Молодці, оце така правильна молодь...
комбат Показати IP 10 Серпня 2014 14:11
лютий спецназ... аж дивитись страшно
точно Показати IP 10 Серпня 2014 14:38
день потратили недарма, а то більшість їхніх однолітків в цей час в барах сидять.
бувалий Показати IP 10 Серпня 2014 18:16
третє фото знизу!!!! той рагуль хоч знає що буде коли він нажме на курок, як що тримати автомат так як він тримає???клоуни!!
Ти ідіот!! до бувалий Показати IP 11 Серпня 2014 02:51
Він лівша!! Як він ще має його тримати???? і гільза в лоб не полетить! Ви перед тим як щось говорити спочатку б постріляли з автомата!!!!
Лучанин до Ти ідіот!! Показати IP 11 Серпня 2014 08:04
Ти такий самий вояка як і той хлопчик,що ребром прикладає приклад.
123 до Лучанин Показати IP 11 Серпня 2014 12:37
По перше де ти бачив щоб там хтось приклад ребром тримав??? А по друге при безприцільнії стрільбі з автоматичної зброї приклад автомата зажимається між рукою і ребрами!!!!
Лучанин до бувалий Показати IP 11 Серпня 2014 08:08
Друге фото зверху теж "круто"
123 до Лучанин Показати IP 11 Серпня 2014 12:38
Ну а тут вже шо!!! ти ж навіть не знаєш що це за зброя в нього в руках!!!
військовий Показати IP 10 Серпня 2014 23:51
отримає гільзу в лоб взнає