USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

На Волині невідомі порубали сокирою пса помічника нардепа. Фото 18+

2 Травня 2017 13:14
Невідомі особи в ніч з 1 на 2 травня проникли на територію будинку, де мешкає помічник народного депутата від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ірини Констанкевич Олександр Самчук, та по-звірячому познущалися з його собаки. Інцидент трапився у Маневичах, інформують у прес-службі Волинського УКРОПу.

«Сьогодні вночі хтось познушався над моїм псом. Зірвали замок з вольєру і порубали сокирою тварину до невпізнаваності. Не хочу вдаватися до деталей, адже картина не для людей зі слабкими нервами. Думав усипити, але ветеринар сказав, що є шанс на порятунок. Не знаю, чи це – попередження мені чи хтось мав на собаку зуб, але так міг вчинити лише нелюд, для якого і людину вбити, схоже, – не буде проблемою», – розповів Олександр Самчук.

Помічник нардепа звернувся з відповідною заявою у поліцію.

За словами Олександра, псу, вочевидь, хотіли відрубати голову, але врятував нашийник. Також дещо сполохали злочинця місцеві хлопці, які неподалік на освітленому ліхтарями спортичному полі грали у той час у футбол.

На момент спроби вбити собаку, у будинку Олександра нікого не було. Сам хлопець припускає, що за ним могли слідкувати. Адже у вольєр потрапили за хвилин 15-20, які тільки він пішов з дому.

Пес на кличку Білий – нечистокровна анатолійська вівчарка. Олександр підібрав його вже дорослим собакою цієї зими. До цього – тварину часто можна було бачити біля місцевого супермаркету, до якого він приходив у пошуках їжі.

Олександр зауважує, що собака нікого не покусав та ні на кого не нападав.

Пес постійно перебуває у вольєрі. У селищі чоловік водив його на повідку, а випускав побігати лише у місцях, де не було людей. В окрузі добре знали, що до тварини хлопець дуже прив’язаний.

Зауважимо, що Олександр має досить активну громадянську позицію, відверто висловлює свої думки публічно, часто розміщує критичні дописи на своєму акаунті у соціальній мережі Facebook.

Якщо комусь відомі деталі цього інциденту, Олесандр просить їх повідомити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Негр Показати IP 2 Травня 2017 13:22
Знайти і ........ нелюдів
Янеробот Показати IP 2 Травня 2017 13:23
Дуже шкода пса!!! Нехай виздоровлює!!! Він ще покусає того, кого треба!!!
Крук Показати IP 2 Травня 2017 13:39
Господи, як таку наволоч земля носить?(((
777 Показати IP 2 Травня 2017 14:10
Ну для чого ж так з собакою? Просто сволоч якась..
Кастрюлька Показати IP 2 Травня 2017 14:33
коментар було видалено
Знайти тих ідіотів.. Показати IP 2 Травня 2017 14:55
.......... Нехай песик одужує швидше!!!!
Політика Показати IP 2 Травня 2017 15:15
Знову невині страждають за політичних розбірок, кому ж ви вже вгамуєтесь та поділите все ЗА*БАЛИ
11111 Показати IP 2 Травня 2017 15:20
От знайти б те падло.......Хай песик видужує, він ні в чому не винен.
Правозахисник Показати IP 2 Травня 2017 15:23
У людей не має вже ні морілі, ні совісті. Лише смертна кара позбавить світ від таких. Не хочу вдаватьися у політику, але це все наслідки негативної роботи правлячої верхівки... Дуже шкода собаку! Нехай живе і одужує! Тварини мають більше людяностІ, ніж ми ...НЕ-люди
11 Показати IP 2 Травня 2017 15:48
Таварі а не люди .
олег Показати IP 2 Травня 2017 15:58
коментар було видалено
Людина Показати IP 2 Травня 2017 16:29
Ображати тих, хто не може себе захистити це верхівка "тупості"! Собака ні в чому ж не винен! Не лишилося у наших людей тієї важливої складової: ЛЮДЯНОСТІ!!!!!!!!
123 Показати IP 2 Травня 2017 17:46
коментар було видалено
231 Показати IP 2 Травня 2017 18:10
Я считаю, что нужно обращаться в полицию. Преступники проникли на частную территории с топором, то есть они уже готовились к преступлению, по видимому хотели убить собаку, а потом напасть и на самого хозяина. Здесь на лицо покушение на убийство. Дело должно быть доведено до логического завершения с максимальной статьей для этих людей, и это явно больше, чем жесткое обращение с животными.
віра Показати IP 2 Травня 2017 20:15
Невже не чули сусіди??!! Знайти нелюдів - справа честі поліціі!!!!!
Анонім Показати IP 2 Травня 2017 20:37
Шановні Лучани!! Проникати на часну територію за ради того щоб познущатися над твариною ніхто не буде!! Зараз для таких д*білів є багато безпритульних тварин!! Тому треба зробити висновки що вцьому випадку хтось таки винен а бо пес або дипутат!!! Я думаю що це точно не пес!!!
231 до Анонім Показати IP 2 Травня 2017 22:43
Только по Вашей теории если депутат виноват, то при чем собака тогда? И что д*билы это только те, кто издевается над бездомными животными, а этот поступок кто-то пытается тут оправдать? Ну давайте вернемся в прошлые века, начнем ещё дома друг другу жечь, скот травить в отместку и прочее. Очень по европейски будет конечно. Прям Европа 14 век или 15.
777 до 231 Показати IP 3 Травня 2017 00:14
Што пісал Єкзюпері про ответственость? Віна за пакалеченава пса целиком и полностю лежит на хазяине
Че Показати IP 2 Травня 2017 22:59
Не все так однозначно. Вочевидь, цей вчинок-попередження господарю. За що саме, ми можемо тiльки здогадуватися. Якби хотiли завдати шкоди особi чи майну-спосiб був би iншим. Вiдтак, мотив - налякати особливо цинiчним способом, завдавши шкоди, тому, хто для особи цiнний. Я думаю, Олександр знае злочинцiв, тим бiльше в Маневичах, де вiдносно невиисока кiлькiсть населення. Якби зловмисники були зальотними, то не хвилювались би, що хлопчаки, котрi грали у футбол можуть iх впiзнати, а, отже, ймовiрно, довели б чорну справу до кiнця, не поспiшаючи. Дай Боже, щоб пес одужав.
321 до Че Показати IP 2 Травня 2017 23:18
Ну да, будем считать, что ему "повезло", что у него есть пес, а нет, то так же поступили бы с женой или детьми? Просто Чикаго какое-то. Я уже тоже склоняюсь к мысли, что надо нам всем разрешить огнестрельное оружие и упразднить полицию и суд, будем шмалять по своим обидчикам да и дело с концом. Все к этому идет уже.
777 до Че Показати IP 3 Травня 2017 00:23
Та що там думати - ключове слово: "бурштин"
Denya Показати IP 3 Травня 2017 16:26
Я б йому 1×1 показав як собак калічити!!!
????? Показати IP 3 Травня 2017 16:55
Якщо його не накарають вязницею то його накарає Бог
777 до ????? Показати IP 3 Травня 2017 22:27
Богам глибоко до лампочки ваші розборки. Боги люблять сильних, мужніх і чесних. А вам злостивим, продажним і дурним тільки з сатаною цілуватися
Светлана Показати IP 4 Травня 2017 08:46
Я цю собаку годувала два роки вона ніколи ни накого ни нападала ,йго називали мальчик и так була рада коли побачила собаку у вольері и захищаного чесно кажу якби знала хто то пошматувала його на куски це вже не людина, а звір!Хто бачив, допоможіть найти нелюда
:3 Показати IP 4 Травня 2017 14:40
Lol
Захисники тварин Показати IP 6 Травня 2017 21:40
Якщо йому тварину вбити як рукавиці міняти то і людину він міг з легкістю вбити чі познущятися
Людина Показати IP 7 Травня 2017 18:08
Цей собака завжди був дружелюбним,такщо це точно не собака винен...Собака обов'язково одужає...і коли він впізнає якусь людину яка це зробила,він або кінеться,або буде на ту людину гарчати.Але треба не зволікати та шукати того хто це зробив....до чого докотилися наші Маневичі люди???Вони завжди були спокійні і врівноважені,а тут якийсь живодер має порушувати спокій????Та на це здатні люди які мають проблеми з психотерапевтом,алкаші,наркомани,нормальні такого ніколи не зробили б.
????? Показати IP 5 Липня 2017 16:26
Нелюди