USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Волині незабаром – кадрові зміни на всіх рівнях управління

31 Липня 2014 12:59
Серйозні зміни в управлінні від рівня райдержадміністрацій до рівня облдержадміністрації обіцяє голова Волинської ОДА.

Про це Володимир Гунчик повідомив у своєму виступі в обраді 31 липня.

З його слів, він не ставить за мету просто поміняти одних людей на інших, проте побачив, що чимало районних керівників намагаються «перевести стрілки» на область.

«Не буде в команді нового голови ОДА одіозних фігур, але це не означає, що ми повинні викинути цих людей за межі області. Вони не мають права управляти, але не можна розділяти громаду на білих та чорних», - повідомив Володимир Гунчик.

Він пообіцяв не ухвалювати рішень про кадрові призначення одноосібно, але застеріг депутатів від спроб тиску на нього. Голова ОДА закликав присутніх не рекомендувати на посади людей, які потім не виправдають довіру та просто хочуть зайняти владні місця.

Володимир Гунчик повідомив, що невдовзі першими, хто дізнається список нових голів райдержадміністрацій, будуть депутати облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
народник Показати IP 31 Липня 2014 14:24
а в Рожищенському районі застілля в селі Кременець після виїзної колегії РДА,Можливо кошти краще в зону АТО
Андрій до народник Показати IP 31 Липня 2014 15:33
Ти не народник,ти Павлик Морозов!
Анонім до народник Показати IP 31 Липня 2014 17:06
Написав "пародник" в той час коли відбувалась друга частина колегії. А гроші справді краще на АТО і ваші теж
учасник до народник Показати IP 31 Липня 2014 17:55
звідки така інфа? колегія ще триває - 16.00 год.
Не політик Показати IP 31 Липня 2014 14:24
Хай Дімончик кудись піде - в Київ, в Рим , але подалі від апарату. Це буде лакмусом для усіх на дії нового керівництва.
Волинь Показати IP 31 Липня 2014 17:12
Настав час СКОРОТИТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ В 3 РАЗИ ДЕПУТАТАМ. Настав час побачити нові обличчя а не професіоналів горе депутатів які вже надоїли своєю возньою мишачою (типу Гузів....)
уточнення до Волинь Показати IP 31 Липня 2014 17:59
Зарплату отримують лише народні депутати (ВР), місцеві - ні (на добровільній основі)
народник до анонім Показати IP 31 Липня 2014 17:23
заїдь в село Кременець бар Гостинний пан,Застілля в два заходи
пан гостинний до народник до анонім Показати IP 31 Липня 2014 18:02
А ти учасник? чи підносиш їм.. Звідки інфа?
123 Показати IP 31 Липня 2014 18:09
Управління на Волині дійсно потребує кардинальних змін! Розпочати потрібно із заступників голови ОДА,керівника апарату Дубняка,керівників департаментів та відділів,які працювали при янеку. Голів РДА,яких призначив Пустовіт. У Гунчика є шанс виправити помилки попередників-бютівців.
I ще до 123 Показати IP 31 Липня 2014 20:53
Дивно, ти такий розумний i до сих пiр ще не губернатор. I все то ти знаеш, I всюди ти побував. A з БЮТом ти що не подiлив?
до 123 Показати IP 31 Липня 2014 20:25
А що ця заміна голів РДА через 1,5 - 2 роки дає? От дайте мені, будь-ласка, відповідь? Протягом 10 років вже 7 голів РДА змінилось в Рожищах!!! І так думаю в інших районах , чи приблизно так. Назвіть хоть один район де щось покращилось , де стали жити краще, де підвищились з-плати і т.д. - тільки по факту, а не по брехливих статистичних даних.
Корінний лучанин до до 123 Показати IP 31 Липня 2014 22:57
От дайте і Ви мені відповідь на такі питання: 1. Чому не відбувається обіцяне перезавантаження влади в Україні? 2. Для чого потрібні оті ОДА, РДА разом із їхніми головами ? Їх просто тупо призначають зверху до низу. Замітьте, народ їх не обирав! Уже 20 років існують ці совдепівські структури. Були представники Президента потім їх стали називати Головами ОДА і РДА. Оці голови ОДА, здебільшого це бувші комуняки і друзі олігархів! Так і у нас на ВОЛИНІ є. ОСЬ ТАКІ МЕТАМОРФОЗИ В УКРАЇНІ. ЦЕ НЕ Є ДЕМОКРАТІЯ . До речі Яценюк теж говорив, що такі структури як ОДА і РДА це пережиток минулого, а зараз мовчить про це. ПОРОШЕНКО, очевидно не вигідно змінювати та перезавантажувати владу. Хоче продовжувати керувати по системі Януковича.
до 123 до Корінний лучанин Показати IP 1 Серпня 2014 00:05
Я говорю про теперішню структуру РДА і заміну голів. Так я двома руками за те, щоб об'єднати РДА і районні ради - не потрібно стільки, вибачте за прямоту, "бездельников" в штаті цих установ. За скорочення також за: залиште той фонд оплати праці, що є і скоротіть штат, ось вам з-плата головного спеціалісиа в РДА з 1,0-1,5 тис.грн. стане можливо і 5 тис.грн.
Корінний лучанин до до 123 Показати IP 1 Серпня 2014 08:44
Безперечно!!! Я вважаю що багато виборців цього хочуть , але їх, тобто нас з Вами , влада тупо не чує і не хоче чути. ТРЕБА ЦИХ ГЛУХИХ ВЛАДЦІВ ЗАСТАВИТИ ПОЧУТИ бо інакше ніяких змін на добре не буде. ВІд того, що вони кажуть " цукор-цукор" в роті солодше не стане. Систему влади треба в Україні змінювати , а не займатись "косметичними ремонтами" у владних структурах на місцях. Люди повинні обирати владу,
Классс Показати IP 31 Липня 2014 20:49
Ще недавно Правий сектор, самооборона, автомайдан атакували місьвиконком Луцької міськради аби викинути звідти Гунчика. А тепер Гунчик буде в три шиї гнати своїх недоброзичливців або їх колег. Кому подобається тисніть на "Клас"
123 до і ще Показати IP 31 Липня 2014 22:41
На відміну від тебе,я дійсно щось в житті бачив і зробив. А з БЮТом мені ділити нічого. Там багато порядних людей,на відміну від їх лідерів
молодь Показати IP 31 Липня 2014 22:46
бо Гунчик - прихвостень дяді Борі.. він вже сьогодні почав захищати депутатів-ригів з обласної ради! ганьба таким призначенням! де він був коли з кінця листопада по березень вирував Майдан? він хоч копійкою підтримав людей?? не вірю я таким совєтским керовнікам! нічого не міняється! буде Майдан 3, і вже точно не з бруківкою!
123 для до Показати IP 31 Липня 2014 22:48
Погоджуюсь -змін нажаль відбулось не багато і не лише в Рожищах. Але очевидним є те,що такі зміни необхідні. І допоки голів РДА не обиратиме громада змін годі чекати.