USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині – новий головний еколог

25 Січня 2016 09:59
У Волинській ОДА - кадрові зміни. Зокрема, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик повідомив про призначення нового начальника управління природних ресурсів та екології.

Про це стало відомо під час оперативної наради сьогодні, 25 січня.

Так, відтепер посаду головного еколога Волині обійматиме Дмитро Новохатський.

Довідково: Дмитро Новохатський народився 3 грудня 1980 року в м. Алчевськ Луганської обл., громадянин України, освіта вища. У 2005 році закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого (м. Харків) за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста, у 2010 році – Національну академію прокуратури (м.Київ) та здобув кваліфікацію магістра права.

Із 2003 по 2006 роки працював юрисконсультом, завідуючим відділом ТзОВ «Вітязь», м. Алчевськ. Із 2006 по 2014 роки – помічником прокурора, прокурором відділу, заступником прокурора Топаснянського району Луганської області. З січня по травень 2015 року - заступником прокурора центрального району м. Миколаїв, у травні 2015 року – начальником відділу прокуратури Волинської області. З травня 2015 року по даний час тимчасово не працює.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
мама мія Показати IP 25 Січня 2016 10:04
А хто це?
Лісник до мама мія Показати IP 25 Січня 2016 13:19
А як же рудик ваш казав шо начальніком як буде порішає все шо угодно
Ги Показати IP 25 Січня 2016 10:11
Напевно дуже розумний варягЪ?!!!
Знаю до Ги Показати IP 25 Січня 2016 14:27
Надіюсь шо так як самосиком керували то їм не будуть
Лісівник Показати IP 25 Січня 2016 10:17
Ну що... Лафа закінчилась, дєвчонкі?)
Ігор до Лісівник Показати IP 25 Січня 2016 11:01
І Сірожа тоже)))
Інспектор до Ігор Показати IP 25 Січня 2016 13:17
Е ні сєрожа пролітає сідав сідав в крісло і не вмостився
Анонімний анонім до Лісівник Показати IP 25 Січня 2016 11:04
Ти наших дівчат не чіпай. Вони були і будуть!!!
екологія до Лісівник Показати IP 25 Січня 2016 11:06
В нас завжди все буде добре. А от в таких дур...ів як ви буде як завжди
випускник екологічно Показати IP 25 Січня 2016 10:59
А для чого головному екологу така "супер" юридична освіта,що по конкурсу в прокуратуру не пройшов "проффесіонал"?
віра Показати IP 25 Січня 2016 12:13
А хіба екологічна освіта не потрібна? Юридична може замінити всі освіти? Я не розумію як його могли назначити без освіти!! З усіх вимагають, а самі порушують свої ж закони!!!
Освіта до віра Показати IP 25 Січня 2016 13:08
А зараз в керівництва екології є екологічна освіта?
Кадрри до Освіта Показати IP 26 Січня 2016 09:10
Яка там освіта торгаші пів управління а працюють на керівних посадах
Інсайдер Показати IP 25 Січня 2016 12:15
Там небагато дав. 80 шт. зелених
Міра Показати IP 25 Січня 2016 12:20
Невже нема наших людей знову ставлять своїх з Донбасу,щоб всі гілки влади були їхні.Господи-це що твориться.
Анонім Показати IP 25 Січня 2016 12:22
А що він тямить в екології. Краще повара поставте він краще тямить-це капец.Що вигнали з прокуратури чи не пройшов переатестацію,то в екологію.Тут так само можна брати хабарі ще й які.
Карпо до Анонім Показати IP 25 Січня 2016 13:06
А звідки Ви знаєте чи тямить? Гірше ніж зараз не буде. Довели управління до ручки.
Анонім до Карпо Показати IP 26 Січня 2016 09:12
А хто довів своїй довели людей працівників позвільняли а самі нечорта не роблять і розпіз. їв таких як рудий понабирали
Падруга до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 09:15
Ви шо руденький мав бути начальником тільки не все так склалось як хотілось
Сашко Показати IP 25 Січня 2016 12:50
Знайомі кажуть що нормальний, побачимо...
Нормальні всі началь до Сашко Показати IP 26 Січня 2016 09:24
До того часу поки їх не беруть на оборот наші славнозвісні дівчата
sv Показати IP 25 Січня 2016 13:19
А де ж фото? "Героїв" треба знати в обличчя!
Колега Показати IP 25 Січня 2016 13:21
О бабоньки о тепер тримайтесь інспекції з вами. Але зразу попереджаємо вільних місць немає
Колега 2 до Колега Показати IP 25 Січня 2016 13:55
Навіть якби були...)))
777 Показати IP 25 Січня 2016 14:36
а ботаніка поставте керувати прокуратурою
Інспекція Показати IP 26 Січня 2016 09:21
Рудий спеціаліст з великої руки розігнати найбільший відділ пзф і умудритись за цілий рік нічого не зробити це ще треба вміти і щоб ніхтопз звертав на це уваги
Dream Показати IP 26 Січня 2016 11:57
Знаходжу на мінюсті що: ТОВ ФІРМА "ВІТЯЗЬ", Ідентифікаційний код юридичної особи 31294912, 94222, Луганська обл., місто Алчевськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 7 - ліквідована 28.08.2012 (!) Засновниками і підписантами є: НОВОХАТСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ, ЗАЛЕВСЬКИЙ ОЛЕГ ВАЛЕНТИНОВИЧ. Статутний фонд: 11800.00 грн. Фірма працювала з 19.02.2001: Код КВЕД 74.11.1 АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ; Код КВЕД 74.60.0 ПРОВЕДЕННЯ РОЗСЛІДУВАНЬ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ (основний); Код КВЕД 51.90.0 ІНШІ ВИДИ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ Гуглю далі. Знаходжу ПП "ВІТЯЗЬ-ОХОРОНА" з припискою 94222, Луганська обл., місто Алчевськ, ВУЛИЦЯ ДУНАУЙВАРОСЬКА, будинок 11, квартира 73 і ідентифікаційним кодом юридичної особи 33758411. Державна реєстрація: 13.09.2005. Засновник: НОВОХАТСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ Адреса засновника: 94206, Луганська обл., місто Алчевськ, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ, будинок 49, квартира 103 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 1000.00 Види діяльності: Код КВЕД 80.10 Діяльність приватних охоронних служб (основний); Код КВЕД 80.20 Обслуговування систем безпеки; Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; Код КВЕД 69.10 Діяльність у сфері права; Код КВЕД 74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у. Керівник і підписант: НОВОХАТСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ. З обліку підприємство не зняте! Як це чоловік суміщав роботу в прокуратурі і підприємницьку діяльність???
Світлана до Dream Показати IP 30 Січня 2016 14:58
Нового начальника звати Дмитро Володимирович!