USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині «одружили» Ольгу Сумську

14 Червня 2015 14:14
Відома актриса Ольга Сумська та її чоловік Віталій Борисюк проголосили обітниці вірності на святі, організованому луцькими мамами.

Нагадаємо, під Луцьком, у РК Рестпарк, відбувався фестиваль Happy Fest PICNIC. Спеціальними гостями були актори Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Заради цього свята організатори вигадали, що зіркова пара, яка прожила в шлюбі вже 24 роки, повторно «одружиться».

Але перед тим в імпровізовану альтанку а-ля «Лас-Вегас» запросили одружені пари присутніх волинян. До слова, найбільший сімейний стаж у однієї з пар був 21 рік, а найменший – 2 роки.
Всі вони обмінялися обіцянками любити один одного, дарувати щотижня дружинам квіти, робити своїй половинці масаж. Потому їм видали повторні «свідоцтва про одруження». Церемонімейстером виступив "Елвіс Преслі"



Як пояснили ідейні натхненники цього дійства, це вигадали, аби родини пригадали свої почуття, коли вони вирішили стати на рушничок щастя і пов’язати свої долі.
Потому до альтанки запросили зіркових гостей.


«Ми дійсно, як у казці. Дякую за цей день. Так якось серце тріпочеться, так якось хороше на душі, як того дня, коли зустріла свого Віталіка. Головний секрет кохання в самому моєму чоловікові, в його карих очах, в його погляді, в його поставі. Ми всі жінки з ребра Адамового. Я щаслива жінка завдяки чоловікові», - поділилася рецептом щасливого шлюбу Ольга Сумська.
Відтак, Ольга Сумська та Віталій Борисюк також пройшли обряд «вінчання», який здійснив імпровізований Елвіс Преслі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анатоль_ Показати IP 14 Червня 2015 14:36
Мені з панею Наталкою Сємєнівною сіє не зрозуміло! Навіщо?
Степан Бандера до Анатоль_ Показати IP 14 Червня 2015 14:55
що не зробиш ради грошей. Якби запропонували розлучитися, то вони б і це зробили. В кожної людини є своя ціна.
Тарас Показати IP 14 Червня 2015 15:30
А що поганого вони зробили? Чи можливо я щось не розумію - поясніть?!
аяяй Показати IP 14 Червня 2015 15:54
Несколько лет назад Ольга принимала участие в программе на Новом канале "детектор брехнi' так вот там она призналась ,что изменяла своему мужу Виталику,и что даже жили отдельно.Так что у каждого свои методы сохранения семьи.
З ВОЛОДИМИРА Показати IP 14 Червня 2015 16:15
Ну нема що робити самозакоханій парі! Ось вони і х.... страждають. Класно їм!!!
555 Показати IP 14 Червня 2015 17:15
"Заради цього свята організатори вигадали, що зіркова пара, яка прожила в шлюбі вже 24 роки, повторно «одружиться." Дуже цікаво, за яку суму Сумська з Борисюком погодились на таку дурню і "приперлись" до Луцька? А шо вони " несли" в мікрофон!!!!!!!!!!!!!!!! Організатори б трішки напрягли мізки і подивились на все це з сторони. Яка вартість вхідного квиточка на таке дійство "високоморальне " ? Прошу вибачення в тих, хто захищає на Сході Україну і в тих, чиї близькі там.Сподіваюсь, що совість прокинеться ще в багатьох. Воєнкомам можна вчора було вручити дуже багато повісток "відкосившим" в одному місці. Подивіться фото уважно.
Анонім до 555 Показати IP 14 Червня 2015 17:41
Шановний, у мене є друзі, які відслужили і демобілізовані після першої ротації, так, що по вашому їм не потрібно ходити на сімейні заходи? Вочевидь і сам не служив, а всіх повчає. А щодо високоморального дійства, так все, що відбувалось було пронизане добром та сімейними цінностями, від яких ви напевно далекі.
555 до Анонім Показати IP 14 Червня 2015 18:17
1.Нікого не "повчаю". 2.Я не вступаю з Вами в полеміку, не даю Вам характеристик - мій коментар стосувався статті. Це моя особиста думка і крапка.
дядько Показати IP 14 Червня 2015 19:41
По фіг "морально* , по фіг воєнком , Сумьска касавіцца - цьомкі.
тітка Показати IP 14 Червня 2015 20:22
коментар було видалено
Йух Показати IP 15 Червня 2015 01:10
Что это за **ня в стиле Микки Мауса ?
Йух Показати IP 15 Червня 2015 01:13