На Волині побудують систему блокування трансляції російських телеканалів
На прикордонних територіях України, зокрема і на Волині, побудують систему блокування трансляції програм ворожих теле- та радіоканалів.
Про це повдіомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
На побудову цієї системи Кабінет Міністрів виділив Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України 152 мільйони гривень з резервного фонду державного бюджету.
Система діятиме у дев’яти областях: Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Вінницькій та Одеській.
Читати ще: Bloomberg: Україна готується до російської дезінформаційної кампанії проти Зеленського
«Реалізація проєкту дасть можливість витіснити «русскій мір» з інформаційного простору України. Вплив російської пропаганди на українське населення буде зменшено, а рівень інформаційної безпеки України – зросте», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що прийняття цього розпорядження допоможе виконати рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 року «Про нейтралізацію загроз інформаційній безпеці держави», яке передбачає забезпечення сталого функціонування об’єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійної трансляції телевізійних каналів у мультиплексах МХ-1, −2, −3, −5.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повдіомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.
На побудову цієї системи Кабінет Міністрів виділив Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України 152 мільйони гривень з резервного фонду державного бюджету.
Система діятиме у дев’яти областях: Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Вінницькій та Одеській.
Читати ще: Bloomberg: Україна готується до російської дезінформаційної кампанії проти Зеленського
«Реалізація проєкту дасть можливість витіснити «русскій мір» з інформаційного простору України. Вплив російської пропаганди на українське населення буде зменшено, а рівень інформаційної безпеки України – зросте», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що прийняття цього розпорядження допоможе виконати рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 року «Про нейтралізацію загроз інформаційній безпеці держави», яке передбачає забезпечення сталого функціонування об’єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійної трансляції телевізійних каналів у мультиплексах МХ-1, −2, −3, −5.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку попрощалися з воїном Олександром Іщуком
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:54
Україна атакувала вночі центр космічного зв’язку РФ, а у Воронежі палає завод, що виготовляє деталі до ракет
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.