USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині почали службове розслідування щодо можливої бездіяльності поліції під час побиття відпочивальників

7 Липня 2020 10:42
Поліція Волині взяла до уваги повідомлення у соцмережах щодо інциденту на озері у с. Холопичі. До ЄРДР внесено відомості за ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження) та за ст. 296 ККУ (хуліганство), інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

Нагадаємо, 5 липня у фейсбуці з’явилася інформація, що на озері в селі Холопичі Локачинського району група чоловіків з Торчина облаяла та побила відпочивальників. Крім того, один із чоловіків нібито демонстрував присутнім статевий орган.

Також повідомлялося, що на місце події приїхав заступник начальника Локачинського відділення поліції Горохівського відділу поліції ГУНП – добрий знайомий цих чоловіків і, за словами потерпілих, «ходив шукав винних, хто цим «законослухняним громадянам» наставив синців».

У ГУНП у Волинській області призначено службове розслідування щодо можливої бездіяльності працівників поліції, їхньої поведінки, спілкування з учасниками інциденту тощо.

«Поліція неупереджено і всебічно вивчить усі обставини справи, опитає всі сторони, винні будуть притягнуті до відповідальності, у тому числі, якщо підтвердиться, що представник місцевої поліції приймав одну зі сторін конфлікту.

Ця ситуація на контролі в начальника ГУНП у Волинській області Юрія Крошка.

Позиція керівництва ГУНП однозначна: ми проти однобічності і будь-яких проявів упередженості, – усі такі факти ретельно розслідуються, за результатами будуть прийняті відповідні рішення, у тому числі, можливо, і кадрові», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Всезнайко Показати IP 7 Липня 2020 10:55
А може вони герої АТО, чи активісти? То ніц їм не буде.
123 до Всезнайко Показати IP 7 Липня 2020 16:16
Людино, просто випий заспокійливого. Зрозуміло, що ти хворе. Тому просто пролікуйся.
Стипан до Всезнайко Показати IP 7 Липня 2020 17:50
Бачив у кого на контролі..а то звісно що за екземпляр
Я Показати IP 7 Липня 2020 11:00
Ще хай перевірять у психлікарні це бидл*ття. Ну яка адекватна людина буде трясти на пляжі привселюдно статевими органами? Явно уже до білої гарячки діло йде.
Правда до Я Показати IP 7 Липня 2020 20:26
Я з вами погоджусь, це дуже не пристойно. Але я знаю особисто того мужчину, і це все напевно алкоголь і напевно якась дурь стріляє. Бо коли він тверезий, то спокійна, адекватна людина. Усіх ми робимо помилки, і я думаю, що він отримав від цієї ситуації урок.
Діагноз Показати IP 7 Липня 2020 11:05
Бич*ра, д*біл і р*гуль ! Встидно, шо волиняни !
123 Показати IP 7 Липня 2020 11:14
Щось подібне до минулорічних подій на Світязі із джипом. То напевно ті самі «громадяни», які займають впливові посади і тому «рєшають» без усілякої відповідальності за свої дії!
Євробидло Показати IP 7 Липня 2020 11:55
Бичкі
Підприємець Показати IP 7 Липня 2020 11:59
І прийди з дітьми відпочивати? Якщо поліція прикриє цей факт- гнати усіх
НАУКА Показати IP 7 Липня 2020 12:23
мабуть герої забули як на Житомирщині в ніч з 21 на 22 травня орендар одного зі ставків застрелив з мисливської рушниці сімох так званих "РИБАКІВ" ! Думай-ТЕ!
Снайпер Показати IP 7 Липня 2020 12:45
Знаю їх, звичайна алкашня з торчина і все - відходи!
Арта до Снайпер Показати IP 7 Липня 2020 16:19
Начудили, опозорились ... і написали заяви, що їх побили. Опущені тєрпіли.
Свінгери Показати IP 7 Липня 2020 12:46
Треба було ще й мєнту вламати
отак Показати IP 7 Липня 2020 14:19
а мордяки то спиті.
Правда Показати IP 7 Липня 2020 20:19
Волинські новини, ви перш ніж друкувати таку інформацію, то переконатися у її 100% правдивості. Ситуація там була трішки інша. Пишете, що група молодиків облаяла і побила відпочивальників... Смішно, скільки було їх, а скільки відпочивальників... І поліція діяла там згідно законодавство. Свідчення брали у всіх охочих. Нехай по закону понесуть всі учасники покарання.
??? до Правда Показати IP 8 Липня 2020 12:55
А хр*на дітям нашо показували? Ви хворі чи збоченці?
Правда до ??? Показати IP 9 Липня 2020 12:02
Особисто мною ніякого х*ра не було показано. А той що показував, якщо і показував, не бачилися мною цього , то нехай відповість по закону.
Володимир Показати IP 7 Липня 2020 20:23
"Кольт" все би вирішив за лічені секунди.
Колянчик до Володимир Показати IP 8 Липня 2020 09:56
Ха ха ха. Вовік, може ти вирішив би все за лічені секунди?