USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На озері Пісочне декілька молодиків з пістолетом нападають на відпочивальників

22 Серпня 2020 19:51
На озері Пісочне, що в селі Мельники Шацького району, декілька хлопців нападають на відпочивальників із кулаками та погрожують пістолетом.

Про це Волинь24 повідомили очевидці в суботу, 22 серпня.

Зі слів людей, п’ятеро хлопців їздять селом у неадекватному стані. З вікна автомобіля вони погрожують відпочивальникам пістолетом.

Молоді люди навіть організували бійку на березі озера – напали на компанію молодих людей: побили хлопців та погрожували дівчатам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 22 Серпня 2020 20:15
поліція тим часом самогонників кришуют.
Гоцул Показати IP 22 Серпня 2020 20:20
О !!! Це ж король турбази ...
Анонім Показати IP 22 Серпня 2020 20:20
Гоп-стоп по волинськи!Махновщина!
Оп Показати IP 22 Серпня 2020 20:22
Якийсь безсмертний чудак був в машині
777 Показати IP 22 Серпня 2020 20:28
так с какого они тут звезды инета,а не нары полируют,или улицы метут?
Ветлікар Показати IP 22 Серпня 2020 21:30
Дикий полішук ! А може ше й зі сказом ! Мисливці знають, шо робити з такими звірами !
Чмо Показати IP 22 Серпня 2020 21:53
Кончене. Як взагалі батьки таку сволоту виховали!!!!????
Психопланетарій, Лип Показати IP 23 Серпня 2020 08:26
Це місцевий Робін Гуд з села Вілиця, Шацького району, - грабує багатих, віддаючи здобуте бідним селянам. У його поліському селі Вілиця проживає всього 158 душ. Правда на грунті вживання наркотичних речовин та алкоголю наш Робін Гуд вже почав не товаришувати зі своєю головою.
Ого до Психопланетарій, Лип Показати IP 23 Серпня 2020 09:44
У нього вже є своє село ... нормально так, у неадеквата є своє село!?
турбо режим до Ого Показати IP 23 Серпня 2020 11:37
А можливо в недалекому майбутньому депутат а то чого доброго й ......
tyhiy Показати IP 23 Серпня 2020 11:56
Так цей псих,завтра когось пристрелить,є фото є відео,є потерпілі чи будуть дії?
Народна прокуратура Показати IP 23 Серпня 2020 14:43
Відразу видно талановитого проєвропейського молодого українця з нечуваним почуттям гідності.
Олександр Показати IP 24 Серпня 2020 19:41
Активіст, чо!