На Волині поліцейські викрили молодиків, що торгували психотропами
Поліцейські встановили, що троє волинян зберігали та збували амфетамін і особливо небезпечну психотропну речовину альфа-PVP, а також інші наркотичні засоби.
Усі вони – жителі одного з сіл Ковельського району. Наркоторговцям 18, 21 та 23 роки, повідомляють в поліції Волині.
Під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій співробітники управління боротьби з наркозлочинністю встановили, що молодики створили кілька телеграм-каналів, через які збували заборонені речовини шляхом так званих закладок або методом «з рук в руки».
Також проведено санкціоновані обшуки за місцями реєстрації, фактичного проживання та в транспортних засобах фігурантів. За їх результатами виявлено та вилучено психотропи і наркотики, ізоляційні стрічки, зіп-пакети, прилади для вживання заборонених речовин та інші предмети, що свідчать про причетність до злочинної діяльності. Вартість вилучених речовин за цінами чорного ринку – понад 20 тис. грн.Під час огляду мобільного телефону організатора групи підтверджено його причетність до створення та адміністрування згаданих телеграм-каналів. У співучасників виявлено фото місць залишених закладок з координатами: нині тривають заходи із їх вилучення.Слідчі за цим фактом відкрили провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України. Трьом фігурантам вже оголошено підозри та обрано запобіжні заходи: двом – тримання під вартою на 60 діб, третьому – цілодобовий домашній арешт.
Триває слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Усі вони – жителі одного з сіл Ковельського району. Наркоторговцям 18, 21 та 23 роки, повідомляють в поліції Волині.
Під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій співробітники управління боротьби з наркозлочинністю встановили, що молодики створили кілька телеграм-каналів, через які збували заборонені речовини шляхом так званих закладок або методом «з рук в руки».
Також проведено санкціоновані обшуки за місцями реєстрації, фактичного проживання та в транспортних засобах фігурантів. За їх результатами виявлено та вилучено психотропи і наркотики, ізоляційні стрічки, зіп-пакети, прилади для вживання заборонених речовин та інші предмети, що свідчать про причетність до злочинної діяльності. Вартість вилучених речовин за цінами чорного ринку – понад 20 тис. грн.Під час огляду мобільного телефону організатора групи підтверджено його причетність до створення та адміністрування згаданих телеграм-каналів. У співучасників виявлено фото місць залишених закладок з координатами: нині тривають заходи із їх вилучення.Слідчі за цим фактом відкрили провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України. Трьом фігурантам вже оголошено підозри та обрано запобіжні заходи: двом – тримання під вартою на 60 діб, третьому – цілодобовий домашній арешт.
Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.