USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині поліцейський погорів на хабарі у 2 тисячі доларів. ОНОВЛЕНО

22 Березня 2017 14:36
Припинено неправомірні дії та затримано при одержанні неправомірної вигоди в сумі 2000 доларів США старшого слідчого відділу Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, йдеться на сторінці прокуратури області в мережі.

З'ясувалося, що правоохоронець систематично вимагав та одержував "данину" від волинянина за вчинення в інтересах останнього дій з використанням наданої йому влади.

Після одержання чергового «траншу» горе-поліцейського затримано, грошові кошти, одержані ним в якості неправомірної вигоди, вилучено.

Наразі розпочато кримінальне провадження про вчинення правоохоронцем кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Зауважимо, що санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

У кримінальному провадженні провадяться невідкладні слідчі дії.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Волинської області.


Відео - з архіву СБУ:



Прізвище затриманого повідомив у Фейсбуці депутат Луцької міськради Павло Данильчук.





"Знайомтесь: Олександр Карпук, одіозний мусор-хапуга, довгі роки очолював слідство то в районному, то в міському відділах міліції/поліції.







Якось на сесії міської ради я задавав питання екс-начальнику міської міліції Муковозу з приводу дій його підлеглого Карпука, коли з місця злочину зникли 2 мішки бурштину(!).

Та Карпук пройшов успішно атестацію (хто б сумнівався) і продовжив займатись тим, чим і раніше. Але, мабуть, уже здали емоції в СБУ та прокуратури, тож сьогодні його взяли на черговому хабарі.

Тепер важливо контролювати хід справи, щоб так просто не відбувся", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лом Показати IP 22 Березня 2017 14:44
Коли буде як в Кітаї тоді буде лад. *** починаючи з верховної Зради.
Петро Показати IP 22 Березня 2017 14:45
Питання до редакції: а слабо розказати чим закінчилося затримання працівника ВДВС та банкіра, яких також показово затримали на хабарі
Я до Петро Показати IP 22 Березня 2017 22:06
І це тільки показові.
яка Показати IP 22 Березня 2017 14:52
Красавчик
123 Показати IP 22 Березня 2017 15:21
Бери большой в том нет науки, бери все то, что можешь взять, на что приделаны нам руки, как не на то чтоб брать, брать, брать.
Удав В. Показати IP 22 Березня 2017 15:21
Повідомленнями про затримання - ситі . Коли будуть повідомляти про покарання хабарників та інших гучно затриманих - судом ...!!! Таке враження , що ловлять і відпускають," показують" роботу ...
Руденко М.М Показати IP 22 Березня 2017 16:20
Шпигіні люди,все лише починається,Петре!
Адвокат до Петрика П Показати IP 22 Березня 2017 16:24
Погані справи у нас. В квітні злі слідчі по виконавцю направляють в суд обвинувальний по ч.3 ст.368 ККУ. Погані у нас справи. Можливо Петрику чимось нам допоможеш, я знаю ти якслідчий більш-менш, хоча і тупенький. По банкіру також справи кепські, справа йде до суду. Я бачу ти обізнаний у справах, готовий тобі за співпрацю платити по 20 у.е., якщо зливатимеш інформ.
Анонім до Адвокат до Петрика П Показати IP 22 Березня 2017 17:42
З тебе адвокат як з мого .... долото. Петр ні коли не був слідчим...т*пий ти валянок
все ок Показати IP 22 Березня 2017 18:12
вже решанув
1111 Показати IP 22 Березня 2017 21:31
Це все хірня справа перекваліфікують та дадуть штраф.
Правда Показати IP 23 Березня 2017 09:46
Цей карпук ще та ск*тина по судах ходив рішав людей закривав
до правди Показати IP 23 Березня 2017 11:13
таку тварину як ти тільки закриту і тримати. Карпук настоящий мент.
7 Показати IP 23 Березня 2017 17:13
радійте недруги, будьте уважні друзі!!! Знайдуть спосіб позбутися, навіть після поліграфа.
Оксана Марищук Показати IP 23 Березня 2017 20:29
З Данильчуком бурштин не поділити