USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині на хабарі спіймали інспектора поліції. Оновлено

7 Серпня 2017 09:38
Служби безпека України спільно з прокуратурою затримала на хабарі інспектора Камінь-Каширського відділу поліції.

Поліцейський систематично вимагав гроші з водіїв за непритягнення до відповідальності через керування авто в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, інформує прес-служба УСБУ у Волинській області.

Правоохоронці затримали зловмисника під час чергового отримання восьми тисяч гривень неправомірної вигоди.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Як повідомляє Волинське агентство розслідувань, затримали старшого лейтенанта Романюка Миколу Миколайовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Мирон Показати IP 7 Серпня 2017 10:07
А Луцьких, які "на ходу" викидали гроші, звільнили?
Кіндрат Панасович Показати IP 7 Серпня 2017 10:10
Нормально, а шо. Ну шо адвокати і "представники громадськості"? Понабирали де*ілів? Цього разу так само?
123 Показати IP 7 Серпня 2017 10:45
бери большой в том нет науки.бери что только можешь взять. на что приделаны нам руки как не на то чтоб брать брать брать...
СВИНОПАТРІОТ Показати IP 7 Серпня 2017 11:53
Надзвичайно важливе і таємне повідомлення для СБУ - є достовірна інформація що на деяких фермах деякі свині що мають відкриту проукраїнську позицію недоїдають - все вказує на систематичне знущання з патріотично налаштованих поросят - Під час несанкціонованого перегляду заборонених російських каналів обробленні пропагандою свинки помилково вирішили що є країни де їдять собак після чого свині замість виконання обовязкового ранкового гімну України почали розспівувати російський шансон і заклики до переходу державного кордону в напрямку КИтаю для отримання політичного притулку - терміно направити крищих свино агентів для захисту національних свино запасів!!!
Григорій до СВИНОПАТРІОТ Показати IP 7 Серпня 2017 12:55
В Липинській лікарні день відкритих дверей?
Гайдамака Показати IP 7 Серпня 2017 16:00
Як йому пасують кайданки! )))
камінь Показати IP 7 Серпня 2017 17:04
а чому давали? випив, сів за кермо - плати штраф, самі винні ті хто давав, їх теж до відповідальності притягнути
Саша Исюк Показати IP 8 Серпня 2017 00:42
А за ковельський забули
Прилісне Показати IP 8 Серпня 2017 07:28
А чому нічого не пишеться про тих ментяр які організували аварію в Прилісному в якій загинули діти які постійно роблять засади в Прилісному ганяють водіів і беруть з них гроші!!!