USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині помітили російські вагони з вугіллям

4 Червня 2018 10:52
На залізничній станції у Ковелі виявили вагони, навантажені вугіллям, з маркуванням «РЖД» (компанія «Российские железные дороги»).

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив активіст Радим Романюк.

Чоловік повідомив, що побачив вагони з маркуванням «РЖД» (компанія «Российские железные дороги») у Ковелі.

«Патріотизм, совість, мораль!?? Чим керуються відповідальні посадовці коли дозволяють перевезення територією України цього...і куди воно все їде!? Станція Ковель 03 червня четвертого року війни(((», – йдеться у його дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Їван Показати IP 4 Червня 2018 11:05
Як це куди воно йде? На підтримку братського народу
Dowbojob Показати IP 4 Червня 2018 11:28
який жах!!!
турійчанин Показати IP 4 Червня 2018 11:38
через станцію Турійськ такі состави йдуть щогодини усі ці роки!!! а відділок поліції - за 100 метрів від станції. А в лісі гудуть лісоруби бензопилами. Ніхто нічого не боїться!!!
Проти Показати IP 4 Червня 2018 12:04
А може ці вагони просто в оренді?
Владимирский централ Показати IP 4 Червня 2018 13:57
Ото новина . ото СЕНСАЦІЯ.
Анонім Показати IP 4 Червня 2018 14:43
Це є бізнес малята.. Свідомим обмотаним прапорами того не зрозуміти.. їх діло вище скакати і тішитись що не москалі...
Обыватель Показати IP 4 Червня 2018 14:48
Мда вагоны с ржд,наблюдаю уже не знаю сколько лет, город Луцк .Ну так что будем из жечь или нет?
Той хто тра.не тебе Показати IP 4 Червня 2018 17:55
Я пітух