На Волині попрощалися з Героєм Володимиром Охримчуком
Сьогодні «на щиті» востаннє повернувся у рідне Рожище механік-водій розвідувального взводу механізованого батальйону 47-ої окремої механізованої бригади «Магура» Збройних сил України Володимир Іванович Охримчук.
На громадську панахиду біля пам’ятного знака Борцям за волю та незалежність України зібралися рідні, друзі, знайомі і просто небайдужі жителі громади, адже захисник України Володимир Охримчук виборював мирне небо і щасливе завтра для кожного з нас, пишуть у громаді.
Навколішки зустрічали рожищани мужнього Воїна, котрий став на захист незалежності нашої держави і до останнього подиху боронив рідну землю.
Загинув 50-річний Володимир Охримчук під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новоселівська Перша Покровського району Донецької області. Цей відрізок фронту є нині чи не найгарячішою точкою протистояння українських захисників та російських загарбників.
Після спільної молитви траурна хода рушила до храму Архістратига Михаїла, де відбувся чин відспівування загиблого Героя.
Під тужливо мелодію військового оркестру загиблого захисника Володимира Охримчука востаннє вулицями рідного міста провадили до місця його останнього спочинку.
Жовто-блакитний стяг, яким була покрита домовина Героя, як символ вільної та незалежної держави, за яку віддав життя Володимир Охримчук, військові передали дружині та синові загиблого.
Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На громадську панахиду біля пам’ятного знака Борцям за волю та незалежність України зібралися рідні, друзі, знайомі і просто небайдужі жителі громади, адже захисник України Володимир Охримчук виборював мирне небо і щасливе завтра для кожного з нас, пишуть у громаді.
Навколішки зустрічали рожищани мужнього Воїна, котрий став на захист незалежності нашої держави і до останнього подиху боронив рідну землю.
Загинув 50-річний Володимир Охримчук під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новоселівська Перша Покровського району Донецької області. Цей відрізок фронту є нині чи не найгарячішою точкою протистояння українських захисників та російських загарбників.
Після спільної молитви траурна хода рушила до храму Архістратига Михаїла, де відбувся чин відспівування загиблого Героя.
Під тужливо мелодію військового оркестру загиблого захисника Володимира Охримчука востаннє вулицями рідного міста провадили до місця його останнього спочинку.
Жовто-блакитний стяг, яким була покрита домовина Героя, як символ вільної та незалежної держави, за яку віддав життя Володимир Охримчук, військові передали дружині та синові загиблого.
Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47













Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.