USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині - пожежа: згорів будинок депутата облради

14 Листопада 2014 18:00
Вчора, 13 листопада, внаслідок пожежі у Володимирі-Волинському згорів житловий будинок директора місцевої школи-інтернату, депутата Волинської обласної ради Валентина Вірковського.

Зі слів вогнеборців, загоряння сталося близько 21 години. Викликав пожежників випадковий чоловік, який проїздив вулицею Зимнівською і помітив вогонь.

На момент виникнення пожежі в будинку знаходилася дружина Валентина Вірковського. На щастя, вона вибралася із будинку неушкодженою. Загоряння виникло на першому поверсі і швидко перекинулася на другий.

Ті, хто бачив полум’я були вражені масштабами пожежі. Виклик, зі слів пожежників, надійшов із запізненням і коли вони прибули на місце події полум’я охопило майже всю будівлю.

Вогонь повністю знищив двоповерховий будинок депутата облради. Причину пожежі наразі з’ясовують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
педагог Показати IP 14 Листопада 2014 18:25
А директор школи-інтернату хіба бізнесмен-мільйонер? Чи на зарплату побудував такий будинок? Ох треба тих директорів-державників люструвати ...
вчитель до педагог Показати IP 14 Листопада 2014 18:30
Ще не об..... ложили коментарями? Вперед всi обездоленi, невдоволенi, життям, заздрiснi по.........д......о......н..........ки!!!
З Володимира до педагог Показати IP 14 Листопада 2014 19:41
А ви бачили цей будинок? Він з дачного його своїми руками доліпив.Так що з чужої біді не треба єхиднічати. Педагог, пам"ятайте, ніхто ні від чого не застрахований.Таке може бути з кожним.Так що кращн помовчіть .
ольга до педагог Показати IP 14 Листопада 2014 20:59
Дачний будиночок . розширений на всі сторони і зверху можливо кімнатушка-півтори. Не злорадствуйте, як не бачили. З кожним може трапитись біда!
жителька до педагог Показати IP 15 Листопада 2014 07:40
от таких шавок, як пан "педик", які мелють язиками, нічого не знаючи, треба не люструвати, а зразу стріляти. тоді може хоч трохи в країні лад буде
fc до педагог Показати IP 15 Листопада 2014 10:06
коментар було видалено
той, хто помагав гас до педагог Показати IP 15 Листопада 2014 21:50
Пед...г, -я к не бачив -то не говори! Вірковський у свій час( 2-3 роки назад) знайшов спонсора у Німеччині який подарував місту Пожежну машину, генератори та водяні помпи? Ти б напевне краще спитав, якою ж то тезнікою гасили вогонь? Я скажу, так як і пожежники - нема ні....я!
Володимир Показати IP 14 Листопада 2014 18:42
Шкода, Вірковський непогана людина і дружина у нього дуже хороша.
вася Показати IP 14 Листопада 2014 19:05
да втрата але головне що люди не загинули багаті теж плачуть і у них теж проблеми є їм співчуваю депутати надолужать
йолка Показати IP 14 Листопада 2014 20:38
добре на сиротах розкрутився та сирітське ніколи не буде в користь
!!!! до йолка Показати IP 15 Листопада 2014 07:32
ти, йолопе! не знаєш - не говори! бо саме такі дибіли, як ти, які нічого не досягли в своєму мерзенному житті і тільки сидять з кутка і зловтішаються, можуть таке говорити, не знаючи толком нічого
йолка Показати IP 14 Листопада 2014 20:48
зрештою, як прийшло так і пішло. добре, що всі живі, а багатство - діло наживне
Віктор Показати IP 15 Листопада 2014 01:19
А щоб вони усі згоріли разом з депутатами !!!!
!!! до Віктор Показати IP 15 Листопада 2014 07:33
Бог є на світі, надіюсь такі твої слова відіб'ються на тобі і твоїй родині. надіюсь скоро
Анонім Показати IP 15 Листопада 2014 10:24
Шкода!Саме головне , що всі живі.... А злорадникам - на одну мить уявіть себе на місці погорільців - .... Ну , як ? Нема слів...
Корінний лучанин Показати IP 15 Листопада 2014 20:42
Я гадаю, що будинок погано збудований, насичений синтетичними матеріалами . Зовні може і гарний а ТУФТА повна. На безпеку мало хто зважає, це вада любителів -будівельників, які часто - густо обшивають будинки пластиковою вагонкою або горючим пінопластом. Словом , ПОНТИ гонять, а за дах вже й мови нема, а ще одна вада так електрифікують будинок, що аж забувають про безпеку- ЖИВУТЬ В ЕЛЕКТРИЧНОМУ ПОЛІ!
корінний володимирча Показати IP 15 Листопада 2014 21:55
"Зовні може і гарний а ТУФТА повна." - та і ззновні - халупа, бо пристроювалось усе потихеньку, як кажуть, нашо хватало. Одне приміщення вціліло - те, яке цементне(цегла, бетперекриття), все що було з дерева чи картону, пішло геть. Гасили ми з 20:20 а ж до 24:00, відрами, носили помагалі вогнеборцям, - машина яких гасила 6 хвилин, заправлялася водою 25хв. Як би не людська гідність тих хто зібрався (20 чол), то не знаю що б і думав депутат.....
Світлана Показати IP 16 Грудня 2015 00:14
Люди!!! Будьте в цьому житті добрішими,для чого ви злорадствуєтесь чужому горю? Не судіть і судимі не будете.