USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На Волині призначили 5 голів РДА

25 Січня 2015 20:55
Президент України Петро Порошенко призначив 5 голів районних держадміністрацій Волині. Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві Президента України.

Зокрема, Луцьку РДА очолив Ігор Ярмольський, Маневицьку РДА - Андрій Линдюк, Любешівську РДА - Олег Кух, Ківерцівську РДА - Валерій Ткачук та Іваничівську РДА - Федір Войтюк.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині досі не призначили голів РДА, а без них не може відбутися призов, бо саме вони відповідають за проведення четвертої хвилі мобілізації.

Варто зауважити, що відповідно до рішення РНБО, четверта хвиля мобілізації триватиме протягом 90 діб з 20 січня до 19 квітня у два етапи. Перший – з 20 січня до 30 березня, другий – з 10 лютого до 19 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 117
Маневичі Показати IP 25 Січня 2015 20:59
Дуже раді з призначення Линдюка.Брав хабарі перепрощую пардон подяки в Дублянах перебрався до нас.Боже за що загинула Небесна Сотня???
до до Маневичі Показати IP 25 Січня 2015 21:11
Це той що кричав що йому не треба посад.ну ну.я ж за кожний зачет 50умовних давав .а зара скільки? Бурштин не дає йому покоя.чого і тут появився.Линдюк це непорозуміння .Не знаєту яку таксу встановив?
Згідний до Маневичі Показати IP 25 Січня 2015 21:37
Вже був в Україні один проффесор від вчора в Маневичах ще один появився.Оце то кадри!Гірше не придумаєш.
таки до Маневичі Показати IP 26 Січня 2015 00:04
таки допхався Линдюк до крісла голови.Непорядний і брехливий тип.Тепер заживем по новому.
шура до таки Показати IP 26 Січня 2015 21:31
може вже досить ДІВЧАТА жовчю бризкати. Линдюк буде керувати краще за вас і набагато ефективніше. Він ж не бібліотекар......
Сергій до шура Показати IP 27 Січня 2015 09:14
Цілком підтримую
сам бачив і чув до шура Показати IP 27 Січня 2015 13:32
вчора бачив як кандидат всіх наук виступав з бумажкою.оце то рівень. стидно.поживем побачим а бачити нема що
шура до сам бачив і чув Показати IP 27 Січня 2015 14:55
Підглядати до власноруч написаного виступу не означазє погано працювати. Час покаже
789 до шура Показати IP 27 Січня 2015 18:19
А, можливо йому писала Наталія, яка вчора на представлення нарядила вечірню сукню!!! А сьогодні вже стала його помічником. Вось і боротьба з корупцією, чми не являється двоюрідна сестра родичкою? Де органи на, що дивляться?
шура до 789 Показати IP 27 Січня 2015 21:59
Не думаю, не та вагова категорія. Та й не дозволить він собі такого.
160 до шура Показати IP 28 Січня 2015 13:38
Вже дозволив,вже представив, вже сестричці окремий кабінет.Кого призначили ,ми плачемо.А як представляли був з бумажками.СТИДОБА
шура до 160 Показати IP 28 Січня 2015 18:32
Якщо це правда,то це тема для роздумів......чи не забрати свій коментар назад.
таки до Маневичі Показати IP 26 Січня 2015 00:04
таки допхався Линдюк до крісла голови.Непорядний і брехливий тип.Тепер заживем по новому.
ттт до Маневичі Показати IP 26 Січня 2015 13:31
пп
мпд до Маневичі Показати IP 26 Січня 2015 18:40
А що тобі слабо було прийти і все це сказати на представленні. Чи у тебе кишка тонка. Тільки вміеш із-за угла і у спину, Разом із тобою в розвідку ніколи ніхто не піде, а тим більше в АТО.
Вільні Люди Показати IP 25 Січня 2015 21:02
Гунчику чекай нас ми скоро будемо.....
Анонім до Вільні Люди Показати IP 27 Січня 2015 09:31
Мабуть пора в добровольці
Мер Маяків Показати IP 25 Січня 2015 21:03
Ігор Ярмольський теж так нічого, "чесний і прозорий" очільник буде!
2222 до Мер Маяків Показати IP 25 Січня 2015 21:09
Ярмольський злодій номер один ! Землі накрав хатів набудував , квартиру в Київі купив ! На зарплату 3000 гривень! Тай для свого села за стількі років нічого не зробив !
Мер Маяків до 2222 Показати IP 25 Січня 2015 21:14
От і скажіть: ДЕ люстрація? ЯК вірити президенту? ЗА ЩО гинуть на Сході наші хлопці??? ЖАХ!
луцький район Показати IP 25 Січня 2015 21:07
зате мер буде тільки у нас....і на фото наш мер)))))))))))
лютий Показати IP 25 Січня 2015 21:30
Так все вірно , ще мае бути Кислюк в Шацьку,головний злодій в законі! чекаемо на призначення))))
123 Показати IP 25 Січня 2015 21:32
Линдюк такий " проффффесор" прийшов на такий "тяжкий" хлібець??Іменини гуляв на початку грудня всю адміністрацію посунув в 4 год вечора в ресторан.в робочий час. Ну цього ніхто собі не дозволяв.до нього. В АТО його а не на голову радник-хабарник.
Андрій "Печія" Показати IP 25 Січня 2015 22:03
Вже усі рожищани схрестили пальці, руки, ноги, я*йця, ц*ицьки аби в Рожище не призначив Дулюка.
Вася до Андрій "Печія" Показати IP 25 Січня 2015 22:15
Маневичани теж хрестились і надіялись,що цього "радника" не призначать,що тепер буде тяжко уявити. Вже перед Новим роком поїхали такі відкати йому.Да хлопець цей не тільки гроші любить а і ...
титушко до Вася Показати IP 25 Січня 2015 22:27
коментар було видалено
456 до Вася Показати IP 25 Січня 2015 22:29
А, який градищук гроші не любить?
Градиськ до 456 Показати IP 25 Січня 2015 22:50
Ми любим гроші владу жінок.про це знають всі Маневичі.Ви часом не знаєте пилорама Линдюка ріже ??? Та нащо та пилорама і так Дань принесуть лісники
456 до Градиськ Показати IP 25 Січня 2015 23:26
Чи працює деревообробний цех не знаю, знаю, що в нього на Лошому є цех по виготовленню огорожі, правда там керує бізнес леді, а по сумісництву мама Андрія Олександровича!
Градиськ до 456 Показати IP 25 Січня 2015 23:41
а бурштин на Лошому не копає?кажуть там є.Ти бач який солідний бізнес у Линдюка.І цех -пилорама і забори.З його дипломами то мав би бути такий бізнес проект на весь район.Щось не чути цього.
456 до Градиськ Показати IP 25 Січня 2015 23:47
Можливо і копає, бо він там насправді є, але пардон мама можливо копає!
Українець Показати IP 25 Січня 2015 22:27
Постає питання:''За що загинула Небесна сотня???''. З такими призначеннями, аж вити хочеться. Представників на такі посади повинні обирати люди, які знають хто і чим дише, а тоді їх затверджувати президент, і не інакше. Цікаво, з цим можна якось боротись?(а то з такими головами РДА все буду тільки ''краще і краще'')
456 Показати IP 25 Січня 2015 22:38
На пянці в честь свого дня народження. яка дійчно розпочалась в 16-ій годині, Линдюк анонсував одного з майбутніх своїх заступників- керівника аппарату, шістку Барванова-Миронюка, а отже і ПР Коробчука Олександра Оверковича!!! Вось тут дійсно на Майдані люди за зря гинули, а інші на тих майданах стояли!!!
125 до 456 Показати IP 25 Січня 2015 22:56
Да Линдюк чорна біда для Маневич а Коробчук ще чорніша то ще той регіонал не наперли його попередня Голова,шкода щогниди йдуть до влади
Анонім до 125 Показати IP 27 Січня 2015 09:42
Слава богу що паперєдню погнали і вчасно
Апарат рда до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 09:52
Ще ту Кирду будете згадувати... Один з найкращих керівників!
Питання до 456 Показати IP 25 Січня 2015 23:04
Уточнюю о 16год в робочий день? Якщо в робочий то Линдюк немає ні совісті ні честі ні клепки в лис їй голові.Одні в окопах а цей по ресторанах,Боже кого ставлять? Де. Та справедливість
456 до Питання Показати IP 25 Січня 2015 23:20
Да о 16.00
456 до Питання Показати IP 25 Січня 2015 23:21
В робочий!!!
456 до Питання Показати IP 25 Січня 2015 23:23
А, які деферамби йому співали шістки з РДА!
питання до 456 Показати IP 25 Січня 2015 23:34
тих шісток з РДА скоро на вилах винесуть люди.Знають хто є хто лизоблюди.,хіба з ними можна збудувати державу? А АТО всіх .,там хай діфірамби співають.Шваль
РДА до 456 Показати IP 27 Січня 2015 09:21
Ти мабуть і є та шістка
Анонім до 456 Показати IP 27 Січня 2015 09:45
Так ти найбільше і завивав
захисник до 456 Показати IP 25 Січня 2015 23:49
може Коробчук спати на нарадах перестане як заступником стане.Боже регіоналів і хабарників призначають.
456 до захисник Показати IP 25 Січня 2015 23:52
коментар було видалено
захисник до 456 Показати IP 25 Січня 2015 23:58
коментар було видалено
Анонім до захисник Показати IP 26 Січня 2015 13:35
А слабо написати як райрада свій шат укомплетувала ?
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 09:23
При зарплаті в 13,0 тис.гривень
шура до 456 Показати IP 26 Січня 2015 20:54
А ти що там робив,Чому в очі про це не сказав? Чи ти, як той серливий кіт - там напився і нажерся,а зараз таким патріотом став, Ну і гн*да,
шура до 456 Показати IP 26 Січня 2015 21:00
Коробчук нормальний мужик-трудяга. Він би тобі відповів,та мабуть не хоче звязуватись з сорок пять шісткою
456 до шура Показати IP 26 Січня 2015 22:40
В Маневичах вже напевно не має такої державної установи де той мужик-трудяга не пацював!!!
ACAB Показати IP 25 Січня 2015 23:22
НУ ви ж лохи а як з вами ще! Вас валять а ви их героями робите! шо за нация идиотив? Скильки можна плакати и говорити?Коли ви сами шось зробите то расея сношае то штати! Як ви за дитей вбитих на майдани не спитали ни в одного беркута чи нихто незнае де живуть? ПОКИ ЧАС ПРИЙШОВ ТРЕБА РОБИТИ ШОСЬ - говорити там немае ским Скильки ви можете дитей на убой посилати вонож всеривно все в бани поришаеться! НЕ ПУТИНА ТРЕБА ШУКАТИ А НАШУ МИСЦЕВУ ШВАЛЬ ВАЛИТИ! ЗНАЧИТЬ того мужика який на донбаси живе и невидомо чи вин винуватий то вбити можна А мусара чи ше якого гада з тепелого кабинета який тут всю жизнь крав а зараз молодь на убой посилае ЗАСЦАЛИ ВАЛЬНУТИ! ЦЕ ГЕНОЦИД НАРОДУ ЛЮДИ СХАМЕНИТЬСЯ руски кончени тут все ясно але як их переможемо якщо камандують парадом зрадники! Щось проти скажеш все агентура ФСБ. Ви шо слипи вси мусара тут он поихав зведений загин и приихав цилий а пацанив з села навить похоронити немае шо ТО ЯК ВИ ТЕРПИТЕ ТО ЧОГО ВАС НЕ ИМЕТЬ ВИДКРИЙТЕ ОЧИ БО БУДЕ ПИЗНО НАМ ВЖЕ ПОХЕР ДИТЯМ ЩО ЗАЛИШИМ ЯКЕ ЖИТТЯ???????????????????????
Аба до ACAB Показати IP 26 Січня 2015 09:27
Що за троль появився? Самі розберемось....
Факт до Аба Показати IP 26 Січня 2015 10:12
Троль в тебе в штанах. АСАВ діло говорить. Нє х.. Схід вчити як жити коли в дома купа гумна не винесена.
підтверджую Показати IP 25 Січня 2015 23:28
Коробчук один заступник,а ще один з виконавчоі.Йде "хороша"заміна влади.До Європи з такими кадрами будемо йти літ 100.
456 до підтверджую Показати IP 25 Січня 2015 23:45
Ні, не з виконавчої, а якийсь його (Линдюка) дружок з Тернополя! Мельник пролітає!
підтверджую до 456 Показати IP 25 Січня 2015 23:55
той що вільно говорить англійською? Вже з Києва віз команду ,тепер з Тернополя...Хай би його(Линдюка) ще в якісь Бузаки забрали.Але ж бізнес загнеться без свіжих зелених.
підтверджую до 456 Показати IP 26 Січня 2015 00:10
Де справедливість? Знову сунем родичів,друзів у владу.Та що там дивуватись ,беруть приклад з Порошенка.Сина у Верховну раду і т.д.
Анонім до 456 Показати IP 27 Січня 2015 09:28
Мельник тупий дундук почув що розганяють виконавчу
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 10:56
Таки так
шура до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 13:40
Щодо Мельника згідний - для цієї посади розуму йому не вистачає
а може й так до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 16:36
Не такий уже й тупий, раз почувши шукає інше місце
Українець Показати IP 25 Січня 2015 23:49
Скоро простий народ сам почне проводити люстрацію.
!!! Показати IP 26 Січня 2015 00:28
стаття про 5-х голів РДА, а одному Линдюку скільки "честі". Якщо Ви маневичани так проти нього зайшли підняли з крісла той "метр з шапкою" і винесли, як саме вперед ногами чи головою Вам вирішувати. Але не мовчіть, нехай це ваше обурення не залишиться тільки в коментарях, ви громада і вирішуйте кого хочете бачити кого ні. Нехай хлопці з небес бачать що не просто так нас захищали, а серед них той самий Андрій Снітко - герой, який напевно зараз на небі нехай гордиться своїм краєм і своїми РІШУЧИМИ і ВІДВАЖНИМИ земляками. Слава Україні.
крук Показати IP 26 Січня 2015 00:32
Відшуміли вітри революції, кращий цвіт нації загинув. Тепер коли ділять владу, то одних пройдисвітів змінюють на інших. Де в даний час відомий Гузь і Лапін. Таки дорвались до корита. А що було перед виборами - метались по області як п!дераси в бані, а тепер ложать ×¥# на усі наші проблеми...
лютий Показати IP 26 Січня 2015 08:05
Ще трохи про Кислюка! Знаючи люди,кажуть ,що Кислий вже всьо порішав і Правим сектором і з Самообороною! А це говорить про вдосконалення схем грабунку а саме найприбутковіших напрямків; браконьерство,контрабанда,незаконний вивіз піску,обкладання даниною дрібних і великих підприемців,незаконна вирубка лісу ну і нарізка самих смачних земельних ділянок підставним особам! Ну не зря ж в Ощадбанк шацький публіка активно стала приізджати з Кислюком шушукатись......
шацькій до лютого Показати IP 26 Січня 2015 09:27
ще теля в одному місці а ви вже ножі точите ще невродився той що всім догодив
Міла Показати IP 26 Січня 2015 09:34
Ото вчепились до Линдюка! То Кирда їм не така, то ще хтось....а самі продажні . Знову Єремеєва обрали. Хочете змін? так думайте!
з княжого Показати IP 26 Січня 2015 10:07
А що про Володимир чути? Невже ставленика Діброви, Карпюка і Залуського члена партії РИГИонів Собіпана призначать???????
анонім Показати IP 26 Січня 2015 10:48
Ще тільки все починається.Побачимо шо по інших районах буде.Громада вже нікому не треба.Для майдану треба, а для нових нафі..га бидлоту слухати.До корита дорвалисьі забули про зняття недлторканості, люстрація побоку і т.д. Градус напруги в суспільстві вже зашкалює, ЧОМУ ВОНИ ЦЬОГО НЕ БАЧАТЬ???!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!
точно Показати IP 26 Січня 2015 10:55
Тепер Ярмольський буде мером Луцького району. Вуса стояти будуть!
анонім Показати IP 26 Січня 2015 15:24
Кирда,добру справу зробила для Маневич,повалила два Леніна !!! Один на вулиці стояв,а другий 20 років штани протирав і район обкрадав.
.ю до анонім Показати IP 26 Січня 2015 18:41
І де дівся ленін орієнтовно 20 тон. бронзи, а це тисяч напевно 150 грн. (можливо поиляюсь з точною вагою та сумою)
невідомий до анонім Показати IP 26 Січня 2015 21:06
А державу у свій час як нагріла, скільки контробандної гуманітарки наперла в Маневичі,а скільки малолєток в Хортиці споїла
456 до анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:43
А, хто такий другий?
777 до анонім Показати IP 27 Січня 2015 08:54
Хай Кирда скаже де гроші за Леніна поділа
555 до 777 Показати IP 27 Січня 2015 13:25
А ти спитай у Паші Данильчука. слабо?
до аноніма Показати IP 26 Січня 2015 17:52
Леніна,то повалили,а у руля залишилась Надія Костянтинівна Крупська і рулює всім районом,що куди там Линдюку.
Пух Показати IP 26 Січня 2015 18:23
Зараз Линдюк в РДА присуне за собою весь Градиськ,а там у людей жовчі-на весь район хвалить.Ох і маневиччани ще натерпляться!!!
111 Показати IP 26 Січня 2015 20:12
Як полішуки активізувались?
Знаючий Показати IP 26 Січня 2015 20:23
Ярмольський таки дорвався до влади, а дякував, то як за посаду .... що за рок для Луцького району... Деж поділись нормальні, достойні люди на посади? Невже все повторюється ?
вітру Показати IP 27 Січня 2015 08:49
Розкаже, бо, вочевидь, має про що. До того ж, згідно із відповіддю заступника начальника ВРП – начальника інспекції з ОС УМВС України у Волинській області В. Грушка від 26 грудня 2002 року: "Колишній співробітник Луцького МВ УМВС Веремчук В. Б. був звільнений з органів внутрішніх справ з 19.01.1995 року за статтею 66 (за скоєння вчинків, що дискредитують звання рядового і начальницького складу)"... А Віктор тієї сумнозвісної ночі лише підвозив згадану злочинну зграю автомобілем свого тестя. Звісно він також був співучасником злочину, але у безпосередньому грабуванні автозаправок, як каже, участі не брав. Як розповідав Віктор Веремчук про свого колишнього товариша та однофамільця у суді, саме Вадим, представляючись правоохоронцем і демонструючи своє службове посвідчення, нічної пори вільно проникав усередину, де разом з іншими напарниками вичищали гроші.
ігорю Показати IP 27 Січня 2015 09:24
Та й 7 лютого 1995 року слідчий слідчого відділу УВС міста Луцька Олександр Ляшук, розглянувши матеріали кримінальної справи №11-089-95, встановив: "в ході попереднього слідства Вадим Богданович Веремчук скоював злочини, перебуваючи на службі у міліції". Більше того пан Ляшук навіть порушив кримінальну справу щодо п'ятьох учасників нічних нальотів на АЗС і передав зібрані матеріали у міську прокуратуру Луцька. ШУКАЛИ ПІДОЗРЮВАНОГО...
обласній раді про лу Показати IP 27 Січня 2015 09:25
Далі, звісно, все затихло. Вадима випустили на волю. Випустили, нагадаю, працівником станції туризму. А інших учасників славнозвісних подій тривалий час ніхто не турбував, хоча й останні мешкали вдома і нікуди не ховалися від правоохоронців. Правда, як стало відомо набагато пізніше, працівника станції туризму і спорту Вадима Веремчука все ж таки судили разом із Вадимом Демчуком. Інкримінували їм лише те, що вони, бідолашні, брали участь у розбійних нападах, але не повідомили правоохоронців про скоєння нальотів на АЗС у селах Прилуцькому та Струмівці. Не повідомили, бо, мовляв, боялися, що з ними розправляться "справжні" злочинці. І це тоді, коли, за словами Віктора Веремчука, який днями має вийти на волю, організатором сумнозвісних нападів був саме Вадим, який у такий спосіб заробляв гроші на своє весілля?
З району Показати IP 28 Січня 2015 20:13
До (з княжого), що ти маєш до Собіпана, тобі до нього далеко. Він не є ставлеником Діброви і других. Порядна людина, мудрий керівник, користується повагою у сільських голів, депутатів райради, жителів району та міст. Виконує роботу відсутніх голови, заступника і свою роботу, нікому не скаржиться. Він заслуговує, щоб бути головою РДА і ми його підтримуємо.
ЛЮСТРАТОР Показати IP 29 Січня 2015 19:42
Чому так багато коментів за Линдюка? Всі дописи під цією статтею роблять кирдихині заздрисливі і продажні тролі, яких раптом аж двоє, роблячи коменти під різними ніками - розмовляють між собою! Основна громада насправді дуже задоволена тим, який вибір зробив Гунчик, щодо голови РДА по Маневицькому району. А те, що це не подобається прихвостням бібліотекарської братії, а саме кирді та веремчук - то це тільки їхнє особисте горе, сидіти наразі в інеті і тролити Линдюка)))) Андрій Линдюк - дуде мудра та порядна людина, яка, переконаний, з часом доведе це всім своєю роботою та вчинками!
АВС до ЛЮСТРАТОР Показати IP 31 Січня 2015 17:39
Такого розумного поперли з Дублян що аж прийшов каналізаціями керувати...... Високий рівень ... Тут і до проффесора дойде але цього проффесора ми вже рік відкашлюємо!!!! Із-за таких ПРОФФЕСОРІВ бідні хлопці гинуть на Сході. Нехай іде на Схід воювати а не воював за тепле крісло з жінками...... ГАНЬБА Линдюку!!!!!!!!!!! Ми і не знали що Линдюк з діда-прадіда МАНЕВИЧАНИН. Слабо вам с.Градиськ.
шура до ЛЮСТРАТОР Показати IP 1 Лютого 2015 19:13
цілковито підтримую
однако Показати IP 30 Січня 2015 15:12
Ти з дуба впав? Хто задоволений?Линдюк да.Про порядність подивись зверху.Про мудрість теж.Мабудь сам голова написав цей ком..або Наталі.
ЛЮСТРАТОР до однако Показати IP 30 Січня 2015 17:17
З дуба ти мабуть упав, якщо віриш дописам тролів, хоча ти мабуть і є один з їх))) Не задоволені ті, що сиділи все життя були біля кормушки і обкрадали район та бюджет, а наразі відчувають, що "мишоловка" може може захлопнутись. Скажу від себе, що ще не один керівник ніколи нікого стовідсотково не влаштував, бо є сіра маса( до якої Ви шановний(на) відноситесь) яка ніколи не працювала для людей і нічого путнього в цьому житті не зробила, але любить безпідставно поганити дійсно поважних людей. То мій останній допис, адже доказувати щось таким як Ви - себе не поважати!
АВС до ЛЮСТРАТОР Показати IP 31 Січня 2015 17:41
Андрію ви певно і самі це все тролите.
легінь до АВС Показати IP 5 Липня 2015 10:25
Підтримую.Що Линдюк порядний і розумний не скаже в Маневичах зараз ніхто,крім нього самог про себе.
ЛЮСТРАТОР до однако Показати IP 30 Січня 2015 17:55
...на рахунок авторства вищенаписаного - не вгадав ти ні разу))) да і ніколи ти би не здогадався би, не та в тебе "вагова категорія")))
в шоці які тут батли Показати IP 30 Січня 2015 20:21
Одне хочу сказать: поживемо-побачимо. Час все покаже...Андрію, знаю тебе з дитинства, нормальний був чоловік, а зараз що? Зазнався ти!!! Всі в тебе крайні, один ти правий. Шукай в собі причину. Є одна приказка, що диму без вогню не буває. Люди знають і пишуть правду про твої виходеньки в Дублянах і не тільки...
батли - як батли до в шоці які тут батли Показати IP 31 Січня 2015 08:28
...люди пишуть за Дубляни - бо людям завжди хочеться обмазати людиною грязюкою не розібравшись чи то правда чи ні - такий вже наш український менталітет. Ви особисто щось бачили??? Ви особисто давали взятку Линдюку??? Так навіщо пускати соплі і переповідати ці плітки? В чому проявляється "зазнався" ??? Перш чим писати різні наклепи на людину - задайте питання СОБІ - А, ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ УКРАЇНИ, ОБЛАСТІ, РАЙОНУ, СВОГО СЕЛИЩА????
АВС до батли - як батли Показати IP 31 Січня 2015 17:48
Андрію неоправдовуйся ти брав хабарі і всі це знають хто вчився в Дублянах... І сюди прийшов брати..... О, доречі,а де твої заступники вільноволодіючі англійською мовою....
112 Показати IP 30 Січня 2015 23:36
Подякуйте Кирді,за такий короткий термін вона зробила більше всіх голів ,поміняла заступника,який думав тільки за себе і за жінку годувальницю.
ХА-ХА-ХА до 112 Показати IP 31 Січня 2015 08:35
Ви самі хоть зрозуміли, що написали? Вся робота кирдихи заключалась в піарі на поїздках в АТО! Людина, яка все життя продавала вонючі беушні шмотки, у якої бізнес по Маневичах і райні, споювання малолітніх в хортиці - і ця людина стала головою Маневицької РДА - відразу стала генійом і за пару місяців свого просижування в кабінеті побила рекорди в благодійності в Україні)))) Не смішіть людей...чи курей)))
АВС до ХА-ХА-ХА Показати IP 31 Січня 2015 17:58
Може для вас і війна шановний чи шановна ПІАР..... і загибель хлопців піар то вам ГАНЬБА. Можливо і побила рекорди але хабарі ні в кого небрала. А беушні речі сама привозила і продавала, а до людей в карман не лізла як Линдюк. Як на мене то Кирді низький уклін що їздила до наших хлопців. Тому просимо вас шановний, шановна поїхати хоч раз туди і ПОПІАРИТИСЬ........Як вам не соромно.
456 до ХА-ХА-ХА Показати IP 31 Січня 2015 19:27
Да вона дійсно погнала заступника всіх часів Борисюка! Аі його годувальниця, це дружина яка годується зі столу пенсіонерів з центру пристарілих у Чорторийску.
шура до 112 Показати IP 1 Лютого 2015 19:36
Ось за це дійсно треба подякувати Кирді, хоч я і не прихильник її, як керівника, А у всьому іншому вона гарна людина,
легінь до 112 Показати IP 5 Липня 2015 10:44
Так,Кирда була нормальною головою,щось хотіла змінити.А зараз вже й надії немає на кращі зміни,бо ще такого дурного голови у нас не було...Але одне добре,що побачили люди.що він є таке.А тепер хто за нього проголосує?
Не ха ха Показати IP 31 Січня 2015 13:34
То ж тут стаття за линдюка а не за кирду Андрію скільки б ти не писав за себе хороший ком ми знаємо що ти хабарник і непотріб я тобі сам платив за вступ і за здачу сесій це ніхто не забув і тебе бачиш сам шанують в лапках в Маневичах.тебе просто терплять за що Бог нас так наказав???
шура до Не ха ха Показати IP 1 Лютого 2015 19:26
Ти платив тому, що - дундук. Ти ж, простий коментар пишеш із купою помилок - гірше першокласника.
ЛЮСТРАТОР Показати IP 31 Січня 2015 15:33
..зарікався більше не писати)) ..скажу чесно, що Линдюк не читав не одного комента тут написаного.. ...його слова: не читаю коменти людей слабих духом і душею - хочете щось сказати - не бійтесь сказати в очі!! ....відносно хабарів: шановній - якщо наівть то і була правда - навіщо давав хабарь??? ..а давав того, що сам тупак і за відсутність певних знань ніколи би не вступив би в даний вуз, а якщо ти вивчився і получив диплом і після того пишеш таку срань...то ти повний ноль в цьому житті і життя твоє складеться віповідно...
222 до ЛЮСТРАТОР Показати IP 31 Січня 2015 18:23
андрыю ти читаєш і пишеш сам за себе ганьба. це підтверджує твоє нечитання комен.як ти сказав. не хотіли ми тебе бачити головою. це велика помилка такі кадри як линдюк
ЛЮСТРАТОР до 222 Показати IP 3 Лютого 2015 22:02
...навчіться спочатку писати без помилок, а то читаючи ваші коменти складається таке вравраження, що ви взагалі не вчились в школі))) Звичайно, що Ви не хочете, щоб при владі був такий, як Линдюк - досвічена людина, з двійочниками Ви себе комфортніше відчували б)))
444 до ЛЮСТРАТОР Показати IP 4 Лютого 2015 11:01
в мене таке складається враження що ти андрію сам себе хвалиш і коменти ти читаєш і пишеш за себе просто не дуже приємно коли народ правду пише про тебе.знаю тебе дуже давно і чесно не в захваті від цього призначення.
шура до ЛЮСТРАТОР Показати IP 1 Лютого 2015 19:29
Підтримую стовідсотково.
123 до ЛЮСТРАТОР Показати IP 3 Лютого 2015 16:30
А дарма-читати коментарі не пошкодить. Про Кирду як почали писати, що з непомитою головою ходить-вмить зачіска на голові з"явилася чуть не така як в Тимощенко
легінь до 123 Показати IP 5 Липня 2015 10:59
У Киди хоч є що мити,а Линдюк лисий,як коліно.Де вже такого і знайшли?А,у Градиську.
1122 Показати IP 1 Лютого 2015 09:52
Про те, що Линдюк прийшов сюди не економіку району піднімати, зрозуміло всім. Побачим, яких він собі заступників призначить. Якщо "проффесорів", про яких йшла мова в коментах вище, то району буде повний капець.
легінь до 1122 Показати IP 5 Липня 2015 10:54
Вже ми цього кандидата якихось там сумнівних наук побачили.Просто ганьбить нову владу.
до 456 Показати IP 1 Лютого 2015 13:21
В Борисюк Н.К. лозунг один, все краще моїм дітям,все хуже старікам, все краще в мої магазини,все хуже і спорчене підопічним в Ст.Чорторийськ.
102 Показати IP 1 Лютого 2015 19:15
Треба розібратись з Ст.Чорторийськом, хто постачає продукти харчування і хто за цим стоїть?
до 112 Показати IP 5 Лютого 2015 21:43
Вона,.все встигає в робочий час,на неї працює цілий терцентр.
до 102 Показати IP 15 Лютого 2015 19:20
Так,хто постачає,товари в СТ.Чорторийськ??? Дайте,будь-ласка відповідь.