USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

На Волині рецидивіст розбещував 8-річну дитину

15 Червня 2016 11:56
Волинська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розбещення неповнолітньої.

У Ковельському районі після застілля гість господині вчинив розпутні дії відносно її малолітньої доньки. Поліцейські відкрили кримінальне провадження та затримали правопорушника, - повідомляє прес-служба ГУНП у Волинській області.

Учора, 14 червня, до чергової частини Ковельського відділу поліції надійшла заява від 42-річної місцевої мешканки. Вона повідомила поліцію, що напередодні в її будинку разом з 24-річним односельчанином розпивала спиртні напої. Після застілля, коли господиня заснула, гість вчинив розпусні дії відносно її 8-річної доньки.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.

«Наразі зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК України. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєний злочин йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі. До слова, цього чоловіка вже притягували до кримінальної відповідальності за грабіж», - повідомив начальник Ковельського відділу поліції Іван Тусь.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я Показати IP 15 Червня 2016 12:02
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 15 Червня 2016 12:32
Винна мати...Що п'є, що не вміє пити, що не вміє підбирати партнерів, що продається за горілку...Як це не страшно але з такою матір'ю в дитини майбутнього немає...Ну а худобині в чоловічій подобі я б присудив скільки там каже закон і додатково аліменти в розмірі мінімальної зарплати для дитини до досягнення 18 років...
Мати Показати IP 15 Червня 2016 14:09
Звісно що винна мати. Як розпивати на 20 років меншим за неї, то вона господиня. А за дитину з будуна згадала. Я би таких господинь палила в центрі. А скільки ще таких одиноких мамочок совається?! Принців собі шукають, а страждають діти. Шкода. Дитині це на все життя запам'ятається.
Тато до Мати Показати IP 15 Червня 2016 14:37
Безперечно того виро..ка підвісити за одне місце. Але я вас підтримую, що винна сама мати, на все життя травмувала дівчинку. Шукаючи дитинці тата, шляхом розпивання і невідомо якими ще методами знайшла молоденького. Знайшла кращого - за рідного батька. Та батько до такого точно не допустив би.
1321 Показати IP 15 Червня 2016 16:51
Інєкція на Все Життя,та одну руку "для начала"-вирок
полюх Показати IP 16 Червня 2016 16:21
посадити і" коханця"аму!
бе Показати IP 16 Червня 2016 16:46
при умові .що дурбелик жениться на мамі-все вирішиться на користь мами!)))