USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині ще дві парафії вийшли з московської церкви

5 Травня 2022 22:52
До Православної церкви України приєдналися парафії сіл Вербичне та Туличів, що на Ковельщині.

Про це повідомили у спільноті «Твій Володимир».

5 травня Преосвященний єпископ Матфей у приміщенні єпархіального управління зустрівся з парафіянами Різдво-Богородичного храму сіл Вербичне та Туличів Ковельського (Турійського) району, які під час зборів вирішили перейти з московського патріархату у Православну Церкву України.

Під час зустрічі було написано прохання, щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.

Архієрей задовольнив їхнє прохання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дід Василь Показати IP 6 Травня 2022 06:48
ще скільки Україну треба Росії бомбити щоб ще 2 вийшло?
Женя Показати IP 6 Травня 2022 07:53
Ого, аж 4 людини
Рома до Женя Показати IP 6 Травня 2022 10:07
Не скаль зуби ,математик,все буде в УПЦ!
Анонім Показати IP 6 Травня 2022 15:10
як можна поміняти віру? це ж як і в сім.ї різні батьки є. є хороші є погані.мати п.є батько п.є.але це твої. нехай не праві деколи. бувають.
Гундяй до Анонім Показати IP 6 Травня 2022 23:25
Коли голова МП Гундяєв закликає нищити українців- не тільки можна, але і треба міняти..
Анонім до Гундяй Показати IP 7 Травня 2022 09:17
а якщо батьки п.яниці ворюги чи ще які злочинці теж можна поміняти? чи люди все таки живуть з тим хрестом який є.? а скільки хлопців прихожан УПЦ воює то що скажете? зрадники чи як? УПЦ це не рпц. !!!
Істина Показати IP 7 Травня 2022 11:23
То вам батько і мати гундяєв і рашскій мір який несе смерть розруху нашій нескореній Країні. Ганьба вам адепти москви