USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині шестеро випускників отримали по 200 балів за ЗНО

15 Травня 2015 12:30
Випускники 11 класів 24 квітня складали ЗНО з української мови та літератури.

Про результати тесту на Волині Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли у відділі ЗНО Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Приємно, що шестеро волинян отримали максимально високий результат – 200 балів.

З них – двоє лучан: Юлія Федун (на фото) - Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" і Таїса Поетова - Луцький НВК №9.



Вітаємо!

Як повідомляє osvita.ua, згідно з першими підсумками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, в Україні 142 учасники отримали 200 балів за виконання завдань тесту, з них 127 учасників за тест базового рівня і 15 за тест поглибленого.

Раніше повідомлялося, що тест з української мови і літератури не склали 23 тисячі учасників ЗНО або 8,4 % від кількості тих, хто взяв участь у тестуванні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
ооо Показати IP 15 Травня 2015 12:33
Є в УКРАЇНІ РОЗУМНІ ДІТИ!!!!
Анонім до ооо Показати IP 15 Травня 2015 12:55
коментар було видалено
Анонім до ооо Показати IP 15 Травня 2015 13:51
Дітей розумних багато, але чим займаються вчителі?! Навіть розумних умудряються ЗАТУПИТИ. Вчителів треба ставити на місце, нарешті. Тільки репетиторством щось вчать!!!
ОСТАП Показати IP 15 Травня 2015 12:35
9 РОСІЙСЬКОМОВНА ШКОЛА ")
111 до ОСТАП Показати IP 15 Травня 2015 12:41
коли була як ти вчився?
Анонім до ОСТАП Показати IP 15 Травня 2015 12:57
Поройся по архивах и увидишь, что основная часть победителей Украинской олимпиады по украинскому языку и литературе - это выходцы с русскоязычных регионов Украины, в том числе и из Крыма. Я уже не говорю об иных предметах.
яяя до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 13:37
та хто б сумнівавася... в нас же все, що найкраще, знаходиться *в русскоязычных регионах Украины* Одні уми звідти виходять, тільки, як подивишся на ситуацію, що склалася в країні через тих так званих розумників, серце кров*ю обливається.
Бедрик до ОСТАП Показати IP 15 Травня 2015 22:55
Це колись, вона російська була. Тепер українаська!
Alexander Показати IP 15 Травня 2015 12:37
Одні дівчата -_- ... Хлопці в той час в гаражі засновують організації:)
Олександр до Alexander Показати IP 15 Травня 2015 12:55
І за тих, які не склали ЗНО?
Реально до Alexander Показати IP 15 Травня 2015 17:31
то добре, хлопці трієшники візмуть іх на добреоплачувальну роботу
B-52 Показати IP 15 Травня 2015 12:40
Приємно за волинян!
Геній Показати IP 15 Травня 2015 12:40
Гарнюня така. Такі дівчата врятують наше майбутнє))
ДЖО Показати IP 15 Травня 2015 12:44
Молодці так і далі ідіть по життю "велика гордість для батьків"
Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 12:47
Хто це на фото? чому із 6 - сти кандидаток, на фото помістили лише її? Вона чиясь знайома? Ви розповсюджуєте корупцію? Я активіст - пацифіст і Я вийду з мітингом про порушення прва інших 5 - ти дівчат! Я звернусь в ООН та Брюсель! Тому що Я активіст! Таму що послідовний! Героям СЛава!
Я до Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 13:00
Судячи по Твоїх бреднях Ти не активіст, а активний...
фотограф до Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 14:47
Як це - хто на фото? На фото дівчина з 14 школи, яка вивчила рідну мову і здала тест на 200 балів. А ще й дуже симпатична. Вітаю, Юля!!!
Дмитро до фотограф Показати IP 15 Травня 2015 16:31
Фотограф.....все з тобою зрозуміло...фотограф.....діяч мистецтва і культури. Гей
Коля Показати IP 15 Травня 2015 13:06
Це фото ВН дали
лучанка Показати IP 15 Травня 2015 14:35
Мій племінник, який в школі вчився погано, набрав 157 балів без репетиторства. Просто вирішив підготуватись до ЗНО сам без сторонньої допомоги. Це свідчить, що діти у нас розумні, тільки ліниві.
Учитель до лучанка Показати IP 16 Травня 2015 08:40
А це що хороший, на вашу думку, результат?
мама одинадцятикласн Показати IP 15 Травня 2015 14:39
Я не розумію чому ви так радієте! Це в нашому місті на 26 шкіл + ліцеї знайшлося тільки дві дитини, які спромоглися вивчити рідну мову на 200 балів. Та тут не радіти треба, а плакати!
Анонім до мама одинадцятикласн Показати IP 15 Травня 2015 14:46
100%, плакати.... Вчителі дістали НІЧОГОНЕВЧІННЯМ.
одинадцятикласник до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 23:20
А от мені цікаво, на скільки балів ВИ особисто здали би ЗНО з українськой? Та чи, принаймні, подолали би поріг?
Лучанин до мама одинадцятикласн Показати IP 15 Травня 2015 15:14
Ахах - 21 перша школа така понтова, а підготувати когось на 200 балів - то й нема кому) Тільки бабло за репетиторство крошать. То вже не вчителі - то вже ВИКЛАДАЧІ..
Анонім до Лучанин Показати IP 15 Травня 2015 15:34
Поки працювала Марія Олексіївна - були БАЛИ, були справжні ЗНАННЯ у дітей. А зараз - кирдик цій школі. Там не має більше кому навчати дітей, особливо укр.мові і математики.
Ірина Показати IP 15 Травня 2015 15:13
Так хвалять 21 школу гімназію і ніхто з неї не набрав 200 балів. Позор викладачам таким розумним.
Лучанка Показати IP 15 Травня 2015 15:27
Народна мудрість. Відмінники, давайте в школі списувати двієчнику, бо потім, він можливе прийме вас на роботу
Дмитро Показати IP 15 Травня 2015 15:29
А що таке Українська мова? Мова рідна, слово рідне.....Лесин край - мальовничий і заозерний.....ви невігласи всі, а Я паслідовний.
сифон Показати IP 15 Травня 2015 15:44
так это ж дочь одной из работниц ВН ***
ну й шо до сифон Показати IP 15 Травня 2015 15:53
Розумна мама - розумна дитина. Вітаю обох!!!
вчитель Показати IP 15 Травня 2015 16:00
Дівчинка дуже здібна. МОЛОДЧИНКА!
Авторитетно Показати IP 15 Травня 2015 17:50
На 200 балів "спромогтися" не можна, на те вони й 200 балів, треба мати природне обдарування плюс "99% поту". Апріорі двохсотбальників не може бути багато, так що це абсолютно не показник недопрацювання вчителів. Подивіться шкалу, там є й 199,5 бала. "Мою розумну дитину "затупили" вчителі" (в різних варіаціях) - типова позиція батьків, коли їх викликають для "розборок".
інша школа Показати IP 15 Травня 2015 18:26
Знаю Юлю Федун давно, вона дійсно талановита й обдарована, Вона ще й перемогла на міському конкурсі імені Петра Яцика. А також тут велика заслуга вчительки. Метчик Надія Адамівна - дійсно дає хороші знання. І те що 200 балів набрала дитина з 14 гімназії - не випадковість. ВІТАЮ!
лучанка Показати IP 15 Травня 2015 20:50
200балів-це справді дуже високий результат! Щиро вітаю і дітей,і їхніх батьків, і педагогів!!!
Я Показати IP 15 Травня 2015 22:40
2008 року складала ЗНО, набрала 196.5 балів. Тоді нам дійсно всім було страшно! Це було перше ЗНО, яке повинні були складати усі. І я є випускницею 5 школи, російськомовного класу! Інна Григорівна Тарасюк- НАЙКРАЩА вчителька з укр.мови та літератури! Завдяки її урокам та своїй наполегливості в мене такий високий бал! І у наших двох російськомовних класах (випуск 2008 року- лише росіські класи) всі набрали високі напрочуд бали! Тому нема чого ділити, на якій мові проводиться загальне вивчення решти предметів!
дашка Показати IP 16 Травня 2015 08:29
не знаю як рахують ті бали,АЛЕ В МЕНЕ У ШКОЛІ ДІТИ,ЯКІ ЗОВСІМ НЕ НАПИСАЛИ ТВОРИ-ОТРИМАЛИ БІЛЬШЕ БАЛІВ ,НІЖ ТІ ,ЩО ЗРОБИЛИ ВСЕ,І ЗРОБИЛИ ПРАВИЛЬНО,БО ВСІ ЗАВДАННЯ ПЕРЕВІРЯЛИ
12345678999 Показати IP 16 Травня 2015 13:23
А толку, поступлять в університет "Кну, Могилянка і т.д." Всерівно будуть платити за екзамени. І до одного місця ці 200 балів. Або пахати як в стародавньому Єгипті і всерівно платити, бо всім пофіг на знання. Про роботу не буду писати, того шо заучок ніде не люблять.