USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині шукають працівників для бюро правової допомоги

10 Травня 2016 13:51
У зв’язку з тим, що в області діятимуть 14 бюро вторинної правової допомоги, для них шукають приміщення у районах та оголосили конкурс на посади керівників бюро.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 10 травня.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик повідомив, що відповідно до наказу Координаційного центру надання безоплатної вторинної правової допомоги від 31 березня на території області планують створити 14 бюро правової допомоги, які діятимуть практично у кожному районі. Оголосили конкурс на керівників бюро, який мав би завершитися 4 травня, але рішенням Міністра юстиції його продовжили до 31 травня з метою набору нових мотивованих людей на посади керівників. Тож посадовець просив голів райдержадміністрацій провести широку інформаційну кампанію щодо проведення конкурсу.

Окрім цього, Міністр поставив завдання віднайти приміщення для діяльності цих бюро. Перевага надається помешканням, що розташовані на першому поверсі, адже допомогу надаватимуть найбільш незахищеним верствам населення. Приміщення повинні мати по дві кімнати. Планується, що у кожному бюро працюватиме мінімум по 3 особи. Остаточна кількість бюро в районах залежатиме від наявності кадрів та приміщень. Робочі групи ГУ юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги їздитимуть районами, оглядаючи місця, де базувалися районні управління юстиції.

Також Валентин Кухарик зауважив, що у зв’язку з ліквідацією районних управлінь юстиції, що якраз перебуває на завершальному етапі, державну реєстрацію нормативно-правових актів, а також безвиїзні перевірки цих актів буде проводити Головне управління юстиції. Це ж саме стосується реєстрації громадських формувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Бе Показати IP 10 Травня 2016 14:05
Це називається скорочення.
Олег Показати IP 10 Травня 2016 15:49
Це називається конкурс - а Кухарик як ніхто знає що - це бабкі ???
Оля Показати IP 10 Травня 2016 15:54
Знову починається сінокос - оце хабарник Кухарик знову касу підніме .
Таня Показати IP 10 Травня 2016 15:55
Коли це припиниться , коли ту юстицію за одне місце візьмуть, один ліпше іншого. Гнати їх в шию треба всіх .
Діма Показати IP 10 Травня 2016 15:57
А Кухарик за перевод чи за нове призначення , і не так і вже багато бере , не жалійтеся$$$$$$$$
Саша Показати IP 10 Травня 2016 16:15
Валентин Іванович а Харченко гроші знайшов $$$, чи посада ще актуальна , бо позичав у всього Луцька їздив???
Катя Показати IP 10 Травня 2016 16:16
Не знайшов ??? Посада вільна торгуйтеся хлопці.
Юля Показати IP 10 Травня 2016 16:17
А хто в Кухарика касір? З ким домовлятись , кому гроші передавати?
Бе Показати IP 10 Травня 2016 16:19
Іванович а що з Києвом цінову політику погодили?
Коля Показати IP 10 Травня 2016 16:20
Валік - це ти ?
Юра Показати IP 10 Травня 2016 16:21
Не то його брат -Женя
Стас Показати IP 10 Травня 2016 16:34
Валентин Іванович а можна посаду під виплату ? Я відпрацюють Чесне слово !
Жаба Показати IP 10 Травня 2016 20:26
Не заздріть, а йдіть на конкурс, ставайте начальником і косіть. Чи розуму на це бракує? А писати коменти - багато розуму не треба.
Позор Показати IP 10 Травня 2016 20:29
А яке відношення Кухарик має до того конкурсу? Невже так комусь на хвоста наступив, що пищать тут? Читайте закони і не позортеся, люди добрі.
Друже до Позор Показати IP 11 Травня 2016 20:30
Пищить Кухарік від жадності.
я Показати IP 17 Травня 2016 15:22
Знаю його багато років, досить порядна людина. А тим хто тут цими писаннями щось хоче написати і розказати дійсно розуму бракує. Не заздріть і не позортесь люди добі.....