USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

На Волині склали 27 протоколів за відсутність COVID-сертифікатів у відвідувачів і персоналу закладів

19 Листопада 2021 13:15
На Волині під час перевірок дотримання карантинних вимог у деяких закладах виявили відвідувачів та працівників, які не мали сертифікатів про вакцинацію. Порушникам загрожують солідні штрафи.

Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції у Волинські ОДА.

Як повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Володимир Солоненко, з початку введення червоної карантинної зони під час перевірок виявили низку порушень.

Зокрема, в області виявили 295 порушень недотримання маскового режиму. Ще 27 протоколів склали на суб’єктів господарювання за недотриманням персоналом і відвідувачами правил перебування: відвідувачі або хтось із персоналу не мав при собі сертифікатів про вакцинацію.

Зі слів Володимира Солоненка, розмір штрафів для персоналу і відвідувачів складає від 17 до 34 тисяч, а для суб’єктів господарювання - від 32 до 170 тисяч гривень. Усі протоколи вже направили в суди.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Чого Показати IP 19 Листопада 2021 13:55
У Луцькому міському центрі зайнятості працівники всі без масок і ніхто не перевіряє сертифікатів? Закон не писаний? Чого коли переповнені лікарні, червона зона ,людей там зганяють у закриті приміщення на ні на фіг нікому не потрібні тупі формальні семінари, коли всі навчальні навчальні заклади працюють онлайн?
ФОП до Чого Показати IP 19 Листопада 2021 14:37
А за доноси українця на українця є народний суд.Не соромно?
Анонім до ФОП Показати IP 19 Листопада 2021 14:58
А чого має бути соромно? Хай дотримуються елементарних заходів безпеки під час епідемій. Найкращий засіб від хвороби і найдешевший профілактика. Можна б..дь, хоч тих семінарів зараз не проводити, від яких користі нуль, бо всю ту інформацію що вони там типу дають легко можна знайти в Інтернеті, щоб люди одне одного не заражали? Чого через чиюсь тупість, халатність і упооотість ризикувати своїм здоров‘ям і ще й соромитися про це говорити. «Доноси» як ви висловлюєтесь на порушення і недоліки люди пишуть у всьому цивілізованому світі і тільки у «щирих українців» вважається благородною справою про це мовчати в покривати
Анонім до ФОП Показати IP 19 Листопада 2021 15:46
Іди лісом, суддя народний знайшовся. «Не повідомлення про злочин є злочином», якщо вже на те пішло і якщо ти цього не знало. Мовчання про будь що, що є незаконним чи приносить шкоду - співучасть.
ФОП Показати IP 19 Листопада 2021 13:57
Шановні підприємці!!! Ми керуємось ЗАКОНОМ про захист прав споживачів,договором публічної оферти. Закон має вищу юридичну силу,ніж пісюлька Шляшка!!!!!
Суддя Дред до ФОП Показати IP 19 Листопада 2021 14:32
Чекаю вас всіх у суді. Ваші побрехеньки мені дуже цікаві. Рішення вас здивують, як і ваших підбурювачів, але платити будете саме ви!
Фіма до Суддя Дред Показати IP 19 Листопада 2021 17:33
Рано чи пізно всім за все платити прийдеться....
911 Показати IP 19 Листопада 2021 13:57
самовправство. безконституційно.
102 до 911 Показати IP 19 Листопада 2021 14:32
Докажи у суді,тоді повірю. А поки що, балабольство в твому виконанні.
333 Показати IP 19 Листопада 2021 15:22
А скільки спіймали справжніх злочинців???