USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

На Волині спіймали на хабарі командира взводу патрульної поліції

29 Березня 2018 17:43
На вимаганні й одержанні неправомірної вигоди викрили командира взводу відділу організації несення служби в місті Ковелі Управління патрульної поліції у Волинській області, повідомили у прокуратурі Волинської області.

Посадовець патрульної поліції тричі вимагав та одержував неправомірну вигоду за безперешкодне перевезення вантажними автомобілями приватного підприємця лісосировини автомобільною дорогою, що проходить територією Любомльського району.

Під час одержання чергового "траншу" у сумі 3 тис. грн. командира взводу патрульної поліції сьогодні затримано.

Працівника поліції затримано, вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) та про обрання йому запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 29 Березня 2018 17:51
Це кращій з кращіх який пройшов відбір,де він такого досвіду набрався ,обдирати людей...
Хрон за кермом Показати IP 29 Березня 2018 17:51
Ану пізвище оголосіть, ато як мене то по повній а піліцаю може і проканає
Анонім Показати IP 29 Березня 2018 18:02
Де вони раніше працювали,звідки їх набрали;одне хабарі з людей здирає,інше пьяне на бляхах людей під загрозу ставить...
Анонім Показати IP 29 Березня 2018 18:50
Призвище командира Науменко Сергій
Анонім Показати IP 29 Березня 2018 18:56
Скоро пластмасові. Вчаться працювати
шеф Показати IP 29 Березня 2018 19:12
неправильно судити за эвропейськими гуманними законами дикунів при владі. смертну кару потрібно повернути .
Сем Показати IP 29 Березня 2018 19:36
І навіщо збили чоловіка ??? Тільки працювати почав по нормальному
П Показати IP 29 Березня 2018 19:39
А хто їх взяв чому не пишите?
Комуніст до П Показати IP 29 Березня 2018 20:26
Хто взяв??? Ваші громадські активісти!!! Міліція погана була? Радянська влада погана була??? Як вам живеться при капіталізмі??? Ненадоїло закордоном сраки мити за 500 євро???
ник до Комуніст Показати IP 29 Березня 2018 20:45
а як тобі живеться..не приглашають на парт конференцию не дарують тобі подарки не ведуть в ресторан після конференціі на халяву. не ставлять тебе керівником бо ти бовдур не дають путівку на курорт за счет якогось роботяги з заводу.не пидкормлюють тебе спец пайками не вдивають в дифицит без чергі... ти як був трутнем так и остався.ті даже зараз боішся фамілію назвати бо найдуться такі шо в морду плюнуть.як тобі живеться.совість не проснулась...
Анонім Показати IP 29 Березня 2018 20:27
Сбу
ник Показати IP 29 Березня 2018 20:37
м. ковель вул.ст бандері 2 сегодні автомобиль ленд крузер ас 8888 перекрів повнистю брукивкуна тротуарі на підході до дома..позвонили на 102 з луцька передали в ковель.копи приіхалі позганяли з тротуарів водіів жигулів ше пару машин попроще..а 2 блатні як ленд крузер 8888 осталися стоять..або боться або відкупився..шо робить...кажуть люди палить треба... навіщо нам такі копи.даже менті були краші.
Зіновій Показати IP 29 Березня 2018 21:40
На мою думку якщо є в Ковлі і в Луцьку нормальні керівники і розуму в них хватить то вони повинні замінити всіх остальних командирів у Ковлі так як вони і дурному зрозуміло між собою ділилися і довіри від людей уже не буде ніколи
Дєд Показати IP 29 Березня 2018 21:54
Да ото работнічкі Ковеля себе проявили нічого норм.за 2місяця не зробили тільки касу беруть,да Вовченко поставив собі шистьорок начальничків на Ковель но прощітався Михалко слідчий податковоі уЛуцьку який єрдр закривав за пару копійок, Никончук стукачок з вулиці,камбати-Цигульов клоун шумахєр який машини тільки бив та Ющик тупак який рапорт і пояснення не вміє написати просто ОПГ ,,бригада,,
старий Показати IP 29 Березня 2018 22:43
вже всі дурні побачили що нова поліція одні бездарі і дітлашня . при даі був порядок
ігор луцький до старий Показати IP 29 Березня 2018 23:04
Зато по європейські:з бородами і на євробляхах.
Життя Показати IP 30 Березня 2018 12:14
Михалко? Який він начальник? Та ніякий. За місяць нічого незробив! Гі*но з ями стічної і то ніхто неїде викачувати бо всі такого нач... А як то кажуть в гі*ні нерозібрався а оюдьми керує! Нікончук. Взагалі валянок стукач. Зам це людина яка тягне всю роботу. А цей тільки здавати людей вміє! Цигульов. Шкода пацана. Да набив машин. То таке. Засильно правильний. Своїми проповідями на позводах тільки за*обує людей. Працювати з людьми невміє! Ліщук. Таксист. Таксує. І тут ще типу начальником став великим. Всіх хоче ви***ти. Але ьратан так завжди небуде стукачів ніколи нелюбив ніхто! Ющик. Норм злопець. Але надаль це все. Керівник з нього як з гі*на пуля. Молодий ще в *раці дитинство грає. Керувати відділом првинні люди які це вміють. А не ті які зараз! І ті які з тих керовників ніразу на лінії небули але за****вати патрульних перші біжать. Та той молодий який місяць працює більше щнає ніж михалко нікончук і ліщук ращом взяті. Як можуть керувати люди цілим відділом які два роки були стукачами. Тільки здавали і вкидали пратрульни. По лінії повні нулі?! Питання до керівництва області!
Знаю що робити ) Показати IP 30 Березня 2018 13:40
Дороге Управління Патрульної Поліції !!! Поставте людей молодих перспективних начальниками і замами ,які не знали тієї старої системи і буде толк як мінімум в Ковелі а потім побачите ,що так можна зробити в цілій Україні!!!!поставте того хто випустився з навчання місяць тому і все буде ок)не рівняйте всіх під один струй не всі хабарники , є і хороші копи
Житуха до Знаю що робити ) Показати IP 30 Березня 2018 14:12
Поставити людину яка і поняття немає як ппацювати і сам собі буде придумувати. Це смішно. Толку небуде. Коли керує людина яка прцювала толк буде. Але та яка працювала а не.... податківець керує патрульною. Тими хто стоїть на дорозі. Скільки викликів особисто опрацював їхній начальки( це про ковлє)скільки прстанов склав. Дтп чи 130 оформив. Негабарити. Скілтки сімейників розрулив? Та нескілтки. Вот в чому проблема немв старих і нових кадрах а в тих кого призначають
Саня Показати IP 30 Березня 2018 16:15
Важко зараз поліцаям зарплата мала , за хабар можуть посадити. Начальство нагінають на вулиці те саме, хто буде з нормальних робити ??? А ніхто за такі гроші не хоче туда йти. А ті хто коментує задумайтесь чи пішли б ви туди за 8000 грн? ризикувати своїм життям (бомжа везти в машині з тубіком ) . Не буде так поліції в нас ніколи як і всього іншого
Олександр Показати IP 1 Квітня 2018 13:48
Ви на себе подивіться, як ви пишете, прочитав коментарі, нічого не зрозуміло, кругом дауни, ідіоти і дибіли яким все не подобається. Так, звичайно, при владі і в поліції і будь де, навіть тут, повно дибілів, але є і нормальні люди
Бувший Показати IP 1 Квітня 2018 15:39
Да тут половина тих хто пише це такі ж самі! Тільки ті хто на когось злий або жаба давить! Що він не начальник чи ще там щось! Самі своїх гноблять і всяку ахінею пишуть.