USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині судитимуть головного бухгалтера відділу освіти РДА

14 Березня 2014 17:08
Головного бухгалтера відділу освіти Маневицької райдержадміністрації будуть судити за розтрату бюджетних коштів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура Маневицького району скерувала до суду обвинувальний акт та матеріали кримінального провадження про злочин з ознаками корупції щодо головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти РДА, яку звинувачують у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що посадовець без оформлення відповідного наказу відділу освіти незаконно виплатила працівникам свого структурного підрозділу премії в розмірі понад 41 тисячу гривень.

Під час досудового розслідування головний бухгалтер повністю визнала свою вину у скоєному правопорушенні та у повному обсязі відшкодувала завдані збитки.

Між прокурором Маневицького району та посадовцем уклали угоду про визнання винуватості, на підставі якої сторони погодилися на призначення їй покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки 6 місяців із позбавленням права півтора року обіймати керівні посади у сфері бухгалтерської діяльності.

Тепер слово за судом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
???? Показати IP 14 Березня 2014 17:11
http://gazeta.comments.ua/?art=1393488563 Читати та робити висновки!
бухгалтер Показати IP 14 Березня 2014 18:47
О це так знайшли злочинця!!!!!!!!!!!!! Вона, що собі ті 41 тис.виплатила? Ну не було наказу начальника (прогавили), але ж думаю все в межах фонду оплати праці. І з усного дозволу начальника, але не належно все оформила. " Між прокурором Маневицького району та посадовцем уклали угоду про визнання винуватості" - це вже треба бути ........., щоб підписати таку угоду.
Анонім до бухгалтер Показати IP 3 Квітня 2014 16:48
шановна, якщо Ви не знаєте, то ці як Ви кажете 41 тис. - це державні гроші!!! які ще можуть бути виправдання?????
Василь Показати IP 14 Березня 2014 18:53
Є такі пси як КРУ Вони любого бухгалтера можуть зробити злочинцем.Але самі далеко не святоші!
3 Показати IP 14 Березня 2014 19:10
Ото найшли злочинця.- виплатила гроші працівникам. А розписали так як собі привласнила. мабуть нічого не вділила прокурору от і бідненький обідився. А коли чиновники іздять на авто яке коштує як цілий Маневицький район вкупі - то ніхто цього не бачить Люди добрі коли ж буде порядок.
головний бюстгалтер Показати IP 14 Березня 2014 19:43
А там же в освіті працює депутатка з партії ригів - така запущена, на бабу ягу схожа, зате сердита. Що, не може порядку навести?
5 Показати IP 14 Березня 2014 20:58
А копніть-но по всіх відділах освіти області. Вашому здивуванню не буде меж.
007 Показати IP 14 Березня 2014 23:52
Як ви нерозумієте козла відпущєнія то треба знайти,треба новій владі показати що вони щось роблять!!!А хоть би одного чиновника випусти ти на завод чи всело,і хайби попробував як нам звами живеця і як працюєця((( А говорити кожен вміє,і обіцяти,але як кажуть обіцянка цяцянка а дурному радість,о це про нас з вами,бо нас обікрали і залишили голими і босими....