USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині – три дні жалоби

28 Серпня 2014 11:43
У зв’язку з трагедією, що сталася 26 серпня 2014 року на території Донецької області, де загинули військовослужбовці військової частини А2331, на Волині оголосили три дні жалоби, - повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

28, 29 та 30 серпня оголошено на Волині днями жалоби. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

У дні жалоби на усій території Волинської області приспустять державний прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Заплановані розважальні культурно-масові заходи, спортивні змагання будуть перенесені. Зміни внесуть до теле- та радіопрограм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 28 Серпня 2014 11:47
Також розважальні заклади додати до списку...
1 Показати IP 28 Серпня 2014 11:52
КОЛИ БУДУТЬ ХОРОНИТЬ ЗАГИБЛИХ
123 Показати IP 28 Серпня 2014 11:56
коментар було видалено
... до 123 Показати IP 28 Серпня 2014 12:02
Шановна редакціє, будь ласка, видаляйте коментарі неадекватних людей, які оскверняють пам'ять про загиблих на Майдані та в зоні АТО та вносять розбрат в суспільство.
Даша Показати IP 28 Серпня 2014 12:04
путін ТВАРЬ-коли ти вже здохнеш
віктор Показати IP 28 Серпня 2014 12:05
потрібен четвертий траурний день по владі...хватить знущатись з українців.
до 123 Показати IP 28 Серпня 2014 12:21
та згинь вже ти наволоч з волинських сайтів,іди воюй за днр і біснуватого пукіна,секта сатани процвітає в московії,
Docktor Показати IP 28 Серпня 2014 22:09
Путин-ч*о!!!Пора этим руским показать,всем миром где их место в стойле!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 22:20