USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині відбулася «Kazantip Вечірка»

5 Липня 2015 08:00
Небайдужі громадяни, активісти, жителі села Заріччя та Володимира-Волинського прибрали парк на березі річки Луга у селі Заріччя. «Kazantip Вечірка» на підтримку акції «Збережи місто чистим» розпочалась 4 липня о 10:00 годині та тривала до 17:00 години.

Загалом у заході взяли участь близько 50 людей.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що громадські активісти з Володимира-Волинського планують прибрати парк. Це мальовниче місце роками засмічували і ті, хто там відпочиває, і жителі Володимира-Волинського.

Так, у прибиранні взяли участь голова Зарічанської сільської ради Ігор Пальонка та голова району Андрій Оніщук.

Роботи виявилось багато. Спочатку вирубали чагарники, покосили, повиносили гілля, позбирали сміття, погрузили його на машину та вивезли на смітєзвалище.

По закінченню втомлені, але задоволені активісти поласували смачненьким шашликом уже в прибраному парку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
111 Показати IP 5 Липня 2015 08:33
А до чого тут Казантип ??? Що бухав автор???
Вася до 111 Показати IP 5 Липня 2015 10:09
Читай статтю дурню, воно з лапках.
222 Показати IP 5 Липня 2015 09:44
не курив....
333 Показати IP 5 Липня 2015 09:46
Республика KaZaнтип (в разные годы носил также наименования Республика Z, КаZантип) — ежегодный международный музыкальный фестиваль, до 2013 года проводившийся в Крыму, наиболее известный фестиваль электронной музыки на территории бывшего СССР. На фестивале играет клубная и электронная музыка, на танцполах фестиваля выступают диджеи и музыкальные коллективы из различных стран мира.
правдун Показати IP 5 Липня 2015 09:52
Валя борусевич каля свеї хати насмітила (живе поблизості того місця) а її синочок - диванний активіст вирішив казантіпппппп-прибирання влаштувати. Заодно і попіарилися...Назва верняк нідочого. Але ж краще в когось потягнути ніж своє придумати...
123 до правдун Показати IP 5 Липня 2015 10:10
А тебе правдуна щось там не було. Певно, в носі колупався поки інши чистоту наводили!
мєсний до правдун Показати IP 5 Липня 2015 20:11
а де вказана валя борусевич чи її синочок? Правдун-пердун! Приходь наступного разу, будь в перших рядах і про тебе напишуть!
парк до правдун Показати IP 6 Липня 2015 12:09
коментар було видалено
Олена Показати IP 5 Липня 2015 10:08
Молодцi. Все буде добре.
Р1 Показати IP 5 Липня 2015 10:35
А на 2 фотці каZантіп ципа :) А те що поприбирали - молодці
Оксана Показати IP 5 Липня 2015 11:34
Молодці!!!!
вася Показати IP 5 Липня 2015 20:12
на 2 фото зірка заходу!!!!
Виктор Показати IP 21 Липня 2016 02:18
Свое название фантазии не хватило придумать? На родном языке...