USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині водій автобуса забрав посвідчення й виганяв пільговика

22 Січня 2017 09:00
Ковельчанин Андрій (ім'я змінено, - ВН) потрапив у неприємну ситуацію вчора, 21 січня. Молодий чоловік придбав пільговий квиток на автобус сполученням Луцьк-Ратне і їхав з Луцька до Ковеля.

В Андрія є посвідчення, що він - з багатодітної родини й має пільги на проїзд автобусами.

Проте, коли водій почав перевіряти квитки, то сказав заплатити йому 45 грн. Хлопець відмовився, у відповідь водій почав погрожувати поліцією, намагався вигнати Андрія з автобуса й викинути його речі.

Зрештою водій попросив показати ще раз посвідчення, взяв його в руки ... і відмовився віддати, доки хлопець не заплатить.

На всі вмовляння він відповідав, щоб дзвонили перевізнику - Н.В. Приходько.

"Тоді я зателефонував батькові, щоб порадитися. Батько сказав, що потрібно викликати поліцію і в Ковелі розбиратися, чому водій забрав посвідчення і вимагав кошти. Водій все ж віддав посвідчення в Ковелі", - розповідає Андрій і додає, що така ситуація у нього не вперше.

"Кілька місяців тому я їхав цим же автобусом і водій комусь перетелефонував та кричав, що більше мене не возитиме, хоча в автобусі я був єдиним пільговиком, інші пасажири їхали за повну вартість квитка. Тоді я не став з ним сваритися, але ж таких водіїв є багато! Кожна людина має право на нормальний проїзд", - зауважує молодий чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 09:20
він не атошник?- а ні то нехай багатодітний батько чи община куплять для них бус! а ще є дизель!! я також не проти іхати в Луцьк за 4 гр !
півник до ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 09:26
Ку-ку , є закон держави і будь добрий дотримуйся сам і вчи цьому своїх дітей поки не пізно, так завжди не буде...
ук-ук до ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 09:57
То звернись до своїх батьків хай наштопають тобі братів сестер і будеш їздити за 4 грн в Луцьк Таких пільговиків не так вже і багато...перевізник не вмре як за один рейс не дозаробить 45 грн
Альоо до ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 11:32
Причому тут Атошник? Давай Атошникам після закінчення служби Машину і квартиру з ремонтом на вибір військового? Якщо не проти їздити по 4 грн роби дітей!!!!
Анонім до ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 11:43
ти повне ку-ку
Т.Юра Показати IP 22 Січня 2017 09:23
В країні хаос, хто що хоче - те і вороче ...Беруть приклад з нашої влади на всіх рівнях. Знають , що покарання не буде. Все валимо на Росію і війну якої в нас немає , є АТО ! Люди добрі - схаменіться , давайте будемо хоч ми людьми а не звірами... Водій повинен бути звільнений , а власник маршруту покараний !!!
45 Показати IP 22 Січня 2017 09:36
Всі водії маршруток неадеквати, складається враження що для них не існує ні правил ПДР, ні законів України
Анонім Показати IP 22 Січня 2017 09:41
а хіба люди НЕ СВІДОМО стають багатодітними?
Анонім до Анонім Показати IP 22 Січня 2017 10:01
Звичайно свідомо...і це взагалі то респект таким сім'ям які мають багато дітей...продовжують рід і наше українське населення...а такі як ти тільки і живеш певно для себе
Григорій до Анонім Показати IP 22 Січня 2017 10:27
Звідки беруться кошти в держави, в пенсійному фонді зокрема..... з податків працюючих. Ось років через двадцять багатодітний батько скаже - мої діти працюють, платять податки а "аноніму" пенсію нехай платить община таких анані*в..
Чекай... до Григорій Показати IP 22 Січня 2017 12:46
Діти з таких сімей все життя будуть хлінивий картками трусити і раз в рік на заробітки в Росію їздити щоб цілий рік нічого не робити. А ти будеш таки розумний на них працювати...Бо в них грошей немає а є пільги
Анонім до Григорій Показати IP 22 Січня 2017 16:40
через 20 років в них буде по 10 дітей за рахунок яких вони будуть жити .або податки будуть сплачувати за океаном.якщо ти знаєш що це таке
Читач до Анонім Показати IP 22 Січня 2017 11:18
А атошники теж стають свідомо, щей бабло непогане заробляють!
лнр до Читач Показати IP 22 Січня 2017 15:04
Що заважає тобі підняти свою дупу з м"якого дивана і з теплоі квартири і піти на війну та "озолотитись" ср ... й хохол !ти тільки можеш рахувати чужі гроші та на дивані кричати "слава Украіні"
до ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 09:46
А атошнікам (аватарам) можна,що вже ато закінчилось чи війна,рано святкувати почали
Анонім до до ку-ку Показати IP 22 Січня 2017 11:07
ти д*біл? може бійці ще повинні білети на війну купляти?
Пільговик СВ до до ку-ку Показати IP 23 Січня 2017 01:35
Після світової війни 1941-1945 року її учасники бойових дій почали мати повний набор пільг тільки з 1993 року. Зараз у цей закон вписали учасників АТО і вони зараз зразу мають повний набір пільги. Під час бойових дій 1941-1945 р. на теріторії України поранені бійці практично не мали ніяких пільг. Окремі з них(пільги) з"явилися лише у 1946 році. Після перемоги, до 1993 року ці люди не мали узаконених пільг. А добилися цього закону: "Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту" радянські офіцери. На день появи цього закону цим радянським офіцерам і солдатам в бльшості було вже за 60 років. Так от патріоти України - молоді учасники АТО мають пільги, дякуючи військовим людям -радянським офіціерам.
мама Показати IP 22 Січня 2017 09:47
я одна виховую двох дітей але безкоштовно іх ніхто не возить!...
Григорій до мама Показати IP 22 Січня 2017 10:40
Двоє мало.....потрібно ще працювати..
SS Показати IP 22 Січня 2017 09:55
За пільговиків влада не пререраховує вартість проїзду то чому мають возити безкоштовно? За АТО-шників теж не платять але возять. Чому є касовий збір приватного підприємства Луцьк Вопас???
Анонім до SS Показати IP 22 Січня 2017 11:45
нехай звертаються до суду. а 4 грн - це станційний збір
SS до Анонім Показати IP 22 Січня 2017 14:07
Станційний збір не законний його можна не платити бо автостанції це також приватне підприємство яка різниця де платити чи тут чи в автобусі. Крім того тільки у Волинській обл є касовий для АТО більше ніде нема!
Анонім до SS Показати IP 22 Січня 2017 23:20
станційний збір передбачений законодавством для всіх: http://taxlink.ua/ua/analytics/stattja-189--osoblivosti-viznachennja/shho-take-avtostancijnij-zbir/
Колишній перевізник Показати IP 22 Січня 2017 09:56
На все це провокує влада Є пільги хай держава дасть пільговику гроші а не ви возіть ами вам колись заплатим Немає грошей на компенсацію домовтесь з АЗС хай дають попільговій цені паливи і це питаня буде зняте і всі будуть раді Ато є такі багато дітні сімі в яких родичі в америці а вдворі три машини а в водія того автобуса і велосипеда немає
Недільна правда Показати IP 22 Січня 2017 10:13
Ми так живемо тому, що тільки говоримо про пільги. Ніхто не хоче говорити, або навіть подумати про роботу і тих хто ті пільги повинен заробити. Які ті водії не є погані і безкультурні, але вони заробляють своєю працею пільги для дітей кохання та ще й винні остаються і попадають під громадський осуд. Повинно бути з точністю до навпаки. Стидно повинно бути державним мужам які не скасовують, чи не монетиризують фількину грамоту і тому пільговику який цим фіговим листочко прикривається.
Юлія Показати IP 22 Січня 2017 10:25
Як казала моя бабця вам що дітей з кошика висипали. ...В нас в державі пільговиків більше ніж людей які працюють і за чиї податки вони живуть. Ніхто нікому не повинен нічого...І багатодітним також. Я дитину сама піднімаю.
Пффф до Юлія Показати IP 22 Січня 2017 16:59
Треба було думати від кого робити , щоб самому не піднімати
Юлія до Пффф Показати IP 22 Січня 2017 20:17
Я взагалі не жалілась...А ти дурень.
лучанин Показати IP 22 Січня 2017 10:43
Рейс луцьк-берегове також дуже наглі шофера.Дівчинку сироту мають возити по посвідченню безкоштовно а вони вимагають 50%.Ще хуже коли вони стоять на зупинці щоб повернутися від логопеда шофер маршрутки бачучи їх не зупиняється.
Лучанин до лучанин Показати IP 22 Січня 2017 11:55
Згідно з законом у сиріт пільга -50%.Щоб щось стверджувати потрібно знати закони!
Мама до Лучанин Показати IP 22 Січня 2017 15:41
Я виховую дитину сироту і в міжміських маршрутах плачу повну вартість. І в касі про такому посвідченні не дають квиток за 5 грн
Волинянин до лучанин Показати IP 22 Січня 2017 12:03
Подумайте логічно!навіть у інваліда 1 групи пільга на проїзд 50%(а має бути проїзд по справедливості безкоштовним,але такий закон) то як сироті може бути проїзд безкоштовний?
Мама до лучанин Показати IP 22 Січня 2017 15:33
Це всі діти сироти їздять за гроші не тільки в даному маршруті,а дітей які мають маму тата і їх багато то безкоштовно їздять це несправедливо. І водія можна зрозуміти за пільги його не заправляють.
Лучанин! до лучанин Показати IP 22 Січня 2017 19:06
Вона сирота+інвалід дитинства 1групи.
Проста людина Показати IP 22 Січня 2017 11:11
Доброго дня прочитав коментарі кожного і в мене склалася така думка що наші люди нічого не бачать що робиться. Прочитав коментар "мами"ви одна виховуєте дитину в нормальній державі вам мають платити кошти От ви говорите що багатодітна сім'я і їм пільгі потрібно зняти кожні батькі хочуть дати дитині освіту візьмемо цього Андрія до прикладу він там у Луцьку навчається і кожен тиждень потрібні гроші на їжу приблизно 150 гривень на тиждень це не рахуючи того що він хоче зводити кудись дівчінку в тесаме кіно а ще на автобус до Луцька 100 грн потрібно як що їхати по повному а зарплата в батьків 3000 грн і в ці кошти потрібно вкластися це виходить так що нічого не остається а в Батьків ще 2 дітей крім того що навчається і їх потрібно накормити вдягнути ну і про себе не забувати от батькі і крутяться як можуть держава дала пільги значіть потрібно возити да згідний як що цілий автобус пільговиків да згідний тоді треба заплатити а коли 2 3 пільговиків а далі цілий автобус платить повну вартість тоді водій повинен везти і мовчати Так що на мою думку водій має вибачитись і більше такого не робити.
Волинянин до Проста людина Показати IP 22 Січня 2017 12:08
Яке вибачитись?що ви таке пишите?Водія автобуса за таке поводження з пасажиром пільгової категорії відразу порібно ЗВІЛЬНИТИ!і перевізника покарати великим штрафом за те що його водії не виконують закону держави!!!
Місцевий до Проста людина Показати IP 22 Січня 2017 13:11
Перш за все, щоб писати коментарі, необхідно вивчити Вам, шановна, правила пунктуації. З Вашої словесної діареї важко вловити думку. Я вважаю, що ні водій, ні перевізник нікому і нічого не винний. Народ(б)или дітей - ставте на ноги! Перевізнику держава нічим не допомагає, а навпаки - перевізник ще й сплачує в казну податки! І взагалі, "+" коменти пишуть якраз багатодітні, яким дуже хочеться когось на..ати. Працювати треба!
Лучанка до Місцевий Показати IP 22 Січня 2017 16:22
Не треба шкодувати перевізників, вони не хочуть проводити людей через касу, бо не зможуть покласти бабло до власноі кишені. Особисто мені колись сказали:"Кто берет билеты в кассе, тот идёт пешком по трассе"!
Торі до Місцевий Показати IP 23 Січня 2017 10:32
Особисто я думку зрозуміла, ніякої словесної діареї тут немає, є коментатори, які набагато гірше висловлюються, що аж гидко читати. Ми не на уроці укр мови зараз, а розглядаємо конкретну проблему, тому не будем про пунтуацію
Пасажир до Проста людина Показати IP 22 Січня 2017 15:23
Для пільгоого проїзду можна користуватися державним транспортом ПРОТЯГОМ, і тоді сварок з водіями можна уникнути
1111 Показати IP 22 Січня 2017 11:14
я інвалід маю 1 групу по інвалідності , коли я брав квитка до Луцька то він мені обходиться 50% тів вартості а не 4.48 , всім вже відомо що в нас багатодітними є віруючі сім'ї, цім багатодітним ще надають пільги по комунальних послугам якщо я не помиляюсь 50% чого не маю інваліди , цих дітей не беруть до армії бо їм віра забороняє , я не розумію за що їм ці пільги, чи в них що зоров*я не має щоб працювати забезпечувати своїх дітей бо кожні батьки люблять своїх дітей так само як вони своїх , якщо хтось хоче мати більше дітей то повинен їх і сам содержати. в бога всі діти рівні .
Ан до 1111 Показати IP 22 Січня 2017 11:38
Та чому ви всі НИЄТЕ???? Один ниє, що Ато не дають проїду... Інший ниє що він інвалід і також не дають проїзду... Звичайно тебе дуже шкода, що така халепа сталась... Але не потрібно її тут обговорювати, щоб тебе пожаліли... Якщо хочеш, Ставай депутатом і приймай закон на рахунок інвалідності. Все дуже просто. Ставай роби щось, наскільки мені здається інвалідам можна бути депутатами.
Лучанин до 1111 Показати IP 22 Січня 2017 12:00
Такі пільги затверджені і прийняті нашими депутатами.Ці пільги згідно закону,а закон має виконуватися людьми!З вашими запитаннями звертайтеся до творців законів-тобто до депутатів!
Читач Показати IP 22 Січня 2017 11:17
У всьому винні атошники, через них на інших людей просто плюють, на них всі пільги, іншим дуля
громадянин до Читач Показати IP 22 Січня 2017 15:11
Дякуючи атошникам ти, гн*да, маєш можливість у теплі і добрі свій рот відкривати
Риторичне питання до Читач Показати IP 22 Січня 2017 17:50
А свого сина хотіли б бачити АТОшником чи багатодітним батьком ...
Анонім Показати IP 22 Січня 2017 11:53
водіям, які люблять забирати посвідчення, варто почитати Кримінальний кодекс: "Стаття 186. Грабіж 1. Відкрите викрадення чужого майна (грабіж) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років. 2. Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років."
1111 до Ан Показати IP 22 Січня 2017 12:54
Я не нию , бо нам інвалідам потрібно не пільги а здоров'я якого не один закон дати не може , а до вожу до людей , щоб люди трохи знали якими приблизно пільгами користуються багатодітні штунди по читайте закони які є Пільги для багатодітним сім'ям http://helsinki.org.ua/advices/pilhy-bahatoditnym-sim-yam/
Риторичне питання зн до 1111 до Ан Показати IP 22 Січня 2017 18:10
А чи будуть ті діти (де їх багато) працювати на Україну?, напевне, не всі. циганам безкоштовна дорога на "жирніші" села. А дядько без ноги плати до лікарні. Віват нашим пільгам!!!
Роллооот до 1111 Показати IP 22 Січня 2017 14:01
То ти також будь ,,багатодітною штундою''..і будуть тобі пільги Мати багато дітей це Благословіння і великий труд!люди багато працюють і стараються все для своїх дітей!і виростають хороші люди
Місцевий до Роллооот до 1111 Показати IP 22 Січня 2017 21:34
То нехай постараються ще й дати 10 грн на проїзд!
Анонім Показати IP 22 Січня 2017 16:26
Цей статус "багатодітних" - дивує! Тобто люди на ***х*л*сь, а тепер ниють про пільги, немає за що дітей кормити, вчити за щось треба. Треба не пільги такі видавати, а презервативи! Свідомі люди спочатку гроші заробляють, а потім дітей роблять...
Торі до Анонім Показати IP 23 Січня 2017 10:48
Згідна на 100%! Для чого народжувати від 3-х дітей, якщо не можеш їх забезпечити?! Народи 1 дитину і дай їй нормальне життя. А то спочатку родять, щоб отримати допомогу від держави, а потім ми маємо всі дружно ставити на ноги тих дітей і всю сім*ю, даючи їм на все пільги!
1111 до Роллооот Показати IP 22 Січня 2017 18:04
Не всі люди з них виростають хороші , не треба їх хвалити , їх дітей в АТО не беруть ,
Gfsjjd Показати IP 22 Січня 2017 23:16
І що як в Ато не беруть? А туда і нікому не потрібно іти!
Анонім до анонім Показати IP 22 Січня 2017 23:22
А тобі мізки потрібно видати замість презервативів напевно...! Ой не смішіть,ніхто не ниє що нема що їсти і т.д.. В країні є пільга,якщо це є то чому не користуватись цим.. Народжують якраз і свідомо,якби це було не так то робили аборти би.. А нє краще набухатись а потім ще щось і тоді дітей вбивати...?
Анонім до Анонім до анонім Показати IP 23 Січня 2017 16:00
За живе заділо?) шановний, я не маю нічого проти пільг, але (!) рахую, що їх мають отримувати не за таке! Чому мої податки мають йти на таких людей? Може краще досвід в європейців перейняти і заводити сім'ю після 30? А не "свідомо" народити і чекати допомоги?
Роллооот до 1111 Показати IP 22 Січня 2017 23:25
Якби я не казав що всі!але більшість так!
Ооо Показати IP 23 Січня 2017 07:42
Нема чого на водія кидатись. Дибільних законів наприймають а компенсації нема. Чому цей Пассажир не жаліється на автостанцію, яка здерла з нього збір?. Водій не має за всіх платити, бо в бак не напісяє. Він атошників в ато не посилав і дітей багатодітним не робив. Я не проти багатьох дітей, але якщо народжують то хай забезпечують. Бардак...
Радник до Ооо Показати IP 23 Січня 2017 12:49
Закон державний - виконуй , не подобається подавай в суд , або мігріруй туди , де не потрібно дотримуватися законів ...
Анонім до анонім Показати IP 23 Січня 2017 22:33
Ха-ха.звісно не заділо.в мене немає ще дітей і пільг.. Просто дивує коли починають принижувати людей... А куда і кому давати допомогу і пільгу ,це не нам рішати.. Заводять собачку) А народжувати і т д то це наоборот краще до 30..коли тоді жити))ти мабуть не знаєш всі тонкощі .. Подобається як у Європі,вперід!отам заговориш)))
Олена Показати IP 23 Січня 2017 23:11
Раз у рік , але приходиться їхати з Луцька у Львів.Як взяла попередньо білет у касі, Шофер відмовився підказати на якій зупинці вийти у Львові. Вдруге , після аварії з костилями з чужою допомогою сіла в автобус , і на цей раз зібралась водію заплатити, так влетіла контролер, хто без білетів , і давай мене виганяти. Пасажири, що сиділи, не мовчали.І соромно за ту невиховану працівниці перед дітьми і молодими людьми. Адже, що сім? А нашим перевізникам, серцем чую,Майданом пахне .Така цинічна зневага, такий непрофесіоналізм в їх роботі.Соромно.
Учень ПТУ Показати IP 24 Січня 2017 11:21
Позиція : - поліції , прокуратури і СБУ по типу ми нічого не знаємо , офіційних заяв не має ...Шановні, вам не стидно зарплату отримувати з народних налогів ??? Люди в своїх коментарях факти правопорушень подають вам ,на золотому блюдечку ...
Лучанин Показати IP 24 Січня 2017 13:19
В наш час посвідчення асоціюїться з бешкотовним проїзним, зайдіть у супермаркет і покажіть там посвідчення, чи здійсните ви безкоштовну покупку? Заїдьте на заправку чи вас по посвідченню запралять? Чи можливо в аптеці по посвідченю знижку зроблять50%? Я думаю відповідь всі знаїте. За все потрібно платити, якщо не ви, то перевізник, якщо не перевізник, то держава, якщо не держава то ми звами, в якості підвищееня тарифів і тд тп.
Жучок М. до Лучанин Показати IP 24 Січня 2017 15:56
Якщо ми хочемо, щоб з нами рахувалися у світі і бачити нас цивілізованою нацією в центрі Європи , то повинні дотримуватися державних законів . Принцип такий - дії закону відміняє той орган держави , який його прийняв. А не будь хто, кому вздумається.