USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині водій маршрутки висадив дитину з інвалідністю

8 Серпня 2018 14:24
Із рожищенської маршрутки водій висадив дитину з інвалідністю. Про це повідомила хресна мама хлопчика, йдеться на сторінці групи Нетипове Рожище у Facebook.

«Рожищенська маршрутка. Жорстокий, не побоюся цього слова, водій, висадив з рейсу до Луцька мого похресника Васєчка Арсена, інваліда від народження, який народився без одного очка.

Шофер сповістив телефоном і наступного водія, щоб той не зупинявся теж.

Що ж це коїться??? Дитина плаче, бо вважає, що його висадили, бо він «не такий».

Але звертаюся до людей, які їхали теж у цій маршрутці! Мовчіть і далі!!! Ви заслуговуєте, щоб жити у цій країні, де поряд ходять люди і принижують нещасних людей!» – йдеться в дописі.
Як повідомила хресна мама Вікторія, водій, який висадив дитину, їздить марштуром Дубище-Луцьк. За її словами, він зателефонував до водія Топільненської маршрутки та промовив: «Там буде жінка з дитиною, не зупиняйся, бо вони по посвідченню...». На жаль, слова колеги водій виконав, - інформує Район. Рожище.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Заза Показати IP 8 Серпня 2018 14:30
Все просто дай номер тел .. Водія
лучанин Показати IP 8 Серпня 2018 14:33
Може і жорстоко, але цьому п**ару треба *бало набити, і опустити
Лучанин Показати IP 8 Серпня 2018 14:36
Маршрутчики ще ті кадри, але я не розумію, де в цей час була хресна мама: в маршрутці, бо чула, що водій дзвонив і ще й передала текст розмови чи разом з хлопчиком?
valdis peish Показати IP 8 Серпня 2018 14:41
склалося така в раження шо всі маршрутчіки народилися сиротами - бо такоі ненависті до дітей пенсіонерів і інвалідів я ще не бачив
! Показати IP 8 Серпня 2018 14:47
Да коли ж ви заспокоєтесь вже! Чуть що, вам держава винна ! Д*біл-водій-неадекват за кермом маршрутки, - а ви про державу ... Ваші дії які ?! Поліція, депутати, суд, - куди звертались, ну крім інтернету ???
Вікторія Показати IP 8 Серпня 2018 15:16
А пасажири маршрутки - ті ж самі сволочі як і водій - як можна було не заступитись за дитину!!!!! Хто знає дуже прошу напишіть прізвище водія - скинемося б*длу грішми - може не подавиться
Рвань Показати IP 8 Серпня 2018 15:25
А як же про чужих дітей не буває,п*дли за 3грн.вдавляться,тварини...
Лучанка Показати IP 8 Серпня 2018 16:49
Встановити хто перевізник і позбавити ліцензії. Без отих соплей, що більше так не буде, що насвапить водія. Позбавити ліцензії і більше ліцензій на перевезення не давати.
Іван Показати IP 8 Серпня 2018 16:50
От пі-ас.Коли вони вже понаїдаються Скоти. Скидайтесь люди йому на проїзд за хлочика хто чим може із нагадуванням
хехъ Показати IP 8 Серпня 2018 16:52
европейцам есть чему у нас научиться!!
Лучанан Показати IP 8 Серпня 2018 17:24
Раз їхав в маршрутці як блатний, що недавно "відкинувся" почав свої права "качати", то водій навіть і не рипнувся... А як той вийшов і на зупинці зайшла пенсіонерка з посвідченням, то водій зразу переродився в геракла... Пасажири - стидно в першу чергу за вас !!!
123 до Лучанан Показати IP 9 Серпня 2018 21:04
Ну ти то ж не такий в тій маршруті був? Ти ж блатному щелабанів надавав, уму - розуму повчив, заспокоїв поганця ??! А за пенсіонерку заступився ??! Чи ні, був як всі, обіср*аний ? ОТО Ж ТО І ВОНО, ДИВИСЬ НА СЕБЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
Вроді би Показати IP 8 Серпня 2018 17:30
А то не "Краб" в нього поганяло часом!?