USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині водій не віддавав передачу для АТО, поки йому не заплатили

19 Серпня 2015 08:49
Конфліктна ситуація виникла вчора, 18 серпня, на автостанції у Ковелі. Луцькі волонтери відправили передачу для Ковельського центру допомоги 51 ОМБР маршруткою «Луцьк-Камінь-Каширський». Коробка з цигарками та продуктами харчування в подальшому мала бути відправлена бійцям АТО, що знаходяться в Щасті Луганської області. Про це повідомляє Ковельський центр допомоги 51 ОМБР у Фейсбуці.

На прохання віддати передачу без грошей (волонтер не мав при собі коштів), водій відмовився і заявив: «Ви волонтери, ви молоді, а я заробляю гроші». Волонтер передзвонив до колег, щоб принесли гроші. Не дочекавшись цього, водій вирушив на Камінь-Каширський разом із передачею.

Забрати передачу вдалося лише коли ця ж маршрутка поїхала у зворотній бік. Знову ж таки на автостанції у Ковелі водій взяв з волонтерів та демобілізованих бійців АТО, які допомагали забрати передачу «свої законні» 15 гривень.

Цікаво, що авто, яким чоловік перевозить пасажирів, відповідно до останнього патріотичного центру прикрашене «вишиванкою». Волонтери Ковельського центру 51 ОМБР розмістили фото бутафорського патріота у Фейсбуці.

РЕПОСТ!!!Скільки коштує совість? Для нього 15 гривень... Зіткнулись знову з байдужістю та безсовісністю волинських пер...

Posted by Ковельський центр допомоги 51 ОМБР on 18 августа 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Штефан, Луцьк Показати IP 19 Серпня 2015 09:10
Всіляка св***лота є і посеред нашого брата - волиняки. Хоча, щодо патріотизму,.. тут ми дурнуваті, переплюнули навіть галичан. Згадайте хоча б, відсоток мобілізації в АТО. Отже, центр українства, правди та рідної мови, із галицьких областей, поступово зміщується на Волинь. І на Рівненщину. Що є тією ж Волинню.
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 19 Серпня 2015 09:48
Підтримую тебе, шановна пані Наталка Семенівна! Ти як завжди права!
Анонім Показати IP 19 Серпня 2015 09:12
Не подобаються маршрутчики, відправляйте Новою поштою.
Сергій Показати IP 19 Серпня 2015 09:27
Пане воєнком. вручіть падлюці запрошення в АТО
Штефан,Луцьк до Сергій Показати IP 19 Серпня 2015 09:49
Сєрьожа, а ти чого сам від АТО сачкуєш?
анонім Показати IP 19 Серпня 2015 09:43
не траба все так катогорично,наприклад знаю як волонтери їдуть за границю по авто і в вартість включають 500 баксів на витрати за перегон,це стандартна ціна для всіх перегонщиків і вони на цьому заробляють а тут зробили з шофера рацедивіста
петро Показати IP 19 Серпня 2015 09:48
аноніму. таке саме як і та сволота. людям тре здавати гроші волонтерам, щоб за нову почту чи для такого мурла давати. хай ті 15 гривень і справді на його потреби піде. вимушені. підтримую сергія про повістку. нагода буде ті гроші використати для своєї мобілізації.
Штефан,Луцьк до петро Показати IP 19 Серпня 2015 10:04
За усе треба платити. А ось Наталя Семенівна з Нововолинська усе хоче за безплатно, а так не буває!
Орест Показати IP 19 Серпня 2015 09:58
А чого він прийшов без грошей за передачею ?! В магазині так само себе повів би? Це якісь казки.. Де елементарна скромність? Звикли, що всі комусь винні!
Я до Орест Показати IP 19 Серпня 2015 14:14
А водій має право приймати передачі? Він за це платить податки чи дає якісь документи(чек, квитанція тощо)?
ірина Показати IP 19 Серпня 2015 10:04
Водії зажерлися.Хай піде і повоює.
Анатоль_ до ірина Показати IP 19 Серпня 2015 11:36
А чого ви не хочете повоювати? Га?
Анонім Показати IP 19 Серпня 2015 10:27
ха-ха-ха ! рагули -такие рагули.
ирина Показати IP 19 Серпня 2015 10:27
Даремно ви так на чоловіка,ви ж не знаєте усіх подробностей. У нього є хазяїн,якому в кінці дня треба план,не навсіх маршрутах гроші за передачі ідуть водію,а ще практикують, немає плана- записують мінус.
Проти Показати IP 19 Серпня 2015 10:43
Бійців має забезпечувати держава, а не волонтери. Сором цій державі, що за роки незалежності розбазарила армію, а тепер просить допомоги у народа!!!
водій Показати IP 19 Серпня 2015 10:57
Можливо,волонтер не правий але водій за 15 грн. катав вантаж туди сюди це просто дурість,невже йому тих нещасних 15 грн не вистачало,жах
Лучанка Показати IP 19 Серпня 2015 11:15
Скажіть будь ласка якому хазяїну водій відчитується за передачі це що він живого волонтера чи учасника АТО віз, просто таким людям всього мало потрібно його спитати , а який вклад він особисто вніс для допомого бійцям, таких недобросовісних людей дійсно потрібно забирати на передову і нехай вони на собі відчують за що люди віддають своє життя, а він за 15 гривень возить передачу це звичайнісіньке хамство з його сторони. Як до цього віднесеться ще його хазяїн, може він прийме міри до хабарника , адже це позор і на його підприємство.
анонім Показати IP 19 Серпня 2015 12:03
а хіба є 51 ОМБР,чи 14-кому вони допомагають
вундер Показати IP 19 Серпня 2015 13:17
допомагають вони самі собі бо як починали свою " допомогу " мабудь щось трошки чули про 51 омбр а далі так захопилися що вже більше року не знають що немає такого підрозділу. волонтерство тільки засов на очі щобзайматися контробандою , різними відмиваннями і махінаціями , закупівлями в 3-дорого і тому подібне , якщо подивитись на прізвища волонтерів і хто чим займається все стає зрозуміло .
марта Показати IP 12 Жовтня 2015 00:16
перечитала всі коментарі...і хочеться сказати таке! того чоловіка розумію, бо в маршрутках їздять багато бійців АТО, яких треба безкоштовно возити (навіть возять без посвідчень, з довідками-а офіційно це не є документ для перевезення безкоштовного), повно відрахувань і пожертв на війну, податки 1,5 % на війну. А водії виживають, люди менше їздять, плани встановлюють для водіїв шалені, камери повстановлювали в маршрутках, щоб рахувати людей, і як згадував раніше автор, що записують в мінуси, це дійсно так. Побудьте в їхній шкурі і на війну не треба йти! А чим допомагає на війні, то возить бійців Ато безкоштовно! Не треба мови що, якщо ти не був на передовій то ти слабка ланка в суспільстві! Проконтролюйте краще кошти всі які надходять на війскові рахунки, а не рахуєте кошти водіїв, вони сім"ї мають. І якщо всі водії підуть на Ато, то будете з Луцька ходити пішком до Камінь-Каширська, тоді передачі безкоштовно будуть приходити до вас!!!!:::))))