На Волині за два місяці викрили 5 нарколабораторій
За два місяці оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у співпраці із іншими підрозділами поліції затримали групу осіб, які здійснювали збут наркотичного засобу канабіс в особливо великих розмірах на території Луцька та району методом з рук в руки.
Про це повідомляє поліція Волині.
Також правоохоронці затримали чоловіка, який на території області здійснював збут наркотичних засобів та психотропних речовин. У нього вилучили психотропну речовину амфетамін, наркотичний засіб канабіс, гранату Ф-1 із запалом, 4 сигнальні ракети.
Ще вісім громадян поліцейські затримали за підозрою у збуті на території області наркотичних засобів та психотропних речовин, методом залишення закладок, виявили та припинили діяльність 5 нарколабораторій.
Загалом за два місяці роботи співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в області вилучили у громадян майже 15 кг марихуани, понад 700 г Альфа PVP, 175 г амфетаміну, 25 г фенілнітропропену, галюциногенні гриби, прекурсори та лабораторне обладнання.
Вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За усіма фактами незаконного поводження з наркотиками тривають досудові розслідування розпочаті, зокрема, за ст. ст. 309, 307, 311 Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
Також правоохоронці затримали чоловіка, який на території області здійснював збут наркотичних засобів та психотропних речовин. У нього вилучили психотропну речовину амфетамін, наркотичний засіб канабіс, гранату Ф-1 із запалом, 4 сигнальні ракети.
Ще вісім громадян поліцейські затримали за підозрою у збуті на території області наркотичних засобів та психотропних речовин, методом залишення закладок, виявили та припинили діяльність 5 нарколабораторій.
Загалом за два місяці роботи співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в області вилучили у громадян майже 15 кг марихуани, понад 700 г Альфа PVP, 175 г амфетаміну, 25 г фенілнітропропену, галюциногенні гриби, прекурсори та лабораторне обладнання.
Вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За усіма фактами незаконного поводження з наркотиками тривають досудові розслідування розпочаті, зокрема, за ст. ст. 309, 307, 311 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.