USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині застрелився працівник ДАІ. ПОДРОБИЦІ

8 Червня 2015 14:07
40-річний правоохоронець застрелився із табельної зброї.

Подія трапилася сьогодні о 8.45 на стаціонарному посту ДПС у селищі Цумань Ківерцівського району, де інспектор ніс службу із забезпечення безпеки дорожнього руху, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Вказаний факт зареєстрований в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень УМВС України у Волинській області. На місці події працюють слідчо-оперативні групи ківерцівського райвідділу та УМВС, експерти-криміналісти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Волинській області, – повідомив перший заступник начальника УМВС в області Анатолій Петрушин.

«Нині розглядаємо дві основні версії: самогубство або необережне поводження із табельною вогнепальною зброєю», – підсумував Анатолій Петрушин.

Здійснюється перевірка з метою з’ясування причин і обставин смерті працівника міліції.

Як повідомляє "ВолиньPost", правоохоронець, який вкоротив собі віку - працівник з обслуговування стаціонарного поста №1 УДАІ УМВС України у Волинській області Володимир Опейда. Після перезмінки він зайшов у туалет, після чого пролунав постріл, працівники одразу кинулися до нього, проте він був уже неживий. Згідно з попередньою інформацією, наданою виданням, даішник вистрелив собі у голову. Зі слів колег, він близько місяця ходив у стані стресу.

Загиблий – старший прапорщик міліції, в органах внутрішніх справ – із 1996 року. За місцем служби характеризувався виключно як сумлінний працівник. У жовтні 2014 року протягом 30-ти діб ніс службу у зоні проведення антитерористичної операції.

Деталі з'ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
123 Показати IP 8 Червня 2015 10:26
Біда.
Анонім до 123 Показати IP 8 Червня 2015 15:02
це наслідок поїздки в зону АТО - "Зі слів колег, він близько місяця ходив у стані стресу." - після повернення із ними ж ніхто із психологів не працював і ніякої реабілітації не проводилось.
??? Показати IP 8 Червня 2015 10:29
Ех Вовка, Вовка, що ж ти наробив, чому? Молодий, сповна сил, сім'я, діти, дружина, завжди веселий, щирий, усміхненний... Шкода... Співчуття родині... Не розумію й не хочу розуміти....
Коля Показати IP 8 Червня 2015 10:40
При цій владі що зараз вже стільки людей померло застрелилось застрелили і так далі. Що ж то за влада? Людей звільняють а робочих місць не створюють. Співчуття рідним і близьким
Анонім до Коля Показати IP 8 Червня 2015 13:52
Коля, а ти при цій владі не хочеш пустити пулю в лоб, просто заради протесту?
не я до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 15:15
Коля хоче, але кулявлоб далеко ...
Супер Показати IP 8 Червня 2015 11:08
коментар було видалено
Анет до Супер Показати IP 8 Червня 2015 11:18
ти дурень, за любою формою людські долі , проблеми .за те, що тебе штрафують за порушення,ти бажаєш людям смерті?
Василь Показати IP 8 Червня 2015 11:14
шкода.........................
ку до супер Показати IP 8 Червня 2015 11:16
Зовсім розуму нема?. Людина померла, а не працівник якогось органу, ЛЮДИНА, яка так само як і ти дихала, ходила, сміялась. Шо за люди нині, як шакали і ми ще себе називаємо найкращою нацією в світі. Співчуття родині, йому земля пухом.
лщш Показати IP 8 Червня 2015 11:44
шкода
Луцьк Показати IP 8 Червня 2015 11:51
ЗЕМЛЯ ЙОМУ ПУХОМ!Був прикладом для всіх в ДАІ.Навіть на відео з дорожнього контролю він на них склав позитивне враження,зарекомендував себе як вічливий і доброзичливий....
Це відео до Луцьк Показати IP 8 Червня 2015 12:21
https://www.youtube.com/watch?v=WWIS10nC054
перший з права на фо до Це відео Показати IP 8 Червня 2015 12:31
http://www.volynnews.com/news/society/pratsivnyky-dai-volyni-vyrushyly-v-zonu-ato/
Аня Показати IP 8 Червня 2015 12:27
Дуже жаль молодої людини, покинув діток і дружину. Видно не міг змиритися з корупцією, а сам був правильною людиною, хай Бог оселить його душу в царстві праведників. Але ж великий гріх самого себе лишати життя.
Зміни платівку до Аня Показати IP 8 Червня 2015 22:27
Не через корупцію, а через дику владу
Іший Показати IP 8 Червня 2015 13:09
Кожна людина має право розпоряджатися своїм життям, як вона забажає. І, коли хтось вибирає покинути цей світ - потрібно поважати його вибір.
Аня до Іший Показати IP 8 Червня 2015 13:20
Але ж це великий гріх лишати самому себе життя.Як ми цього не розуміємо, тут ми в гостях, а підемо у вічність назавжди. А ці мільярди,які крадуть зараз, дмаючи,що їх це спасе це все дарма. Люди схаменіться
Mik (галицька миша) Показати IP 8 Червня 2015 13:23
Чи це насправдi самогубство, чи хтось "допомiг"...
до мік до Mik (галицька миша) Показати IP 8 Червня 2015 23:27
Ти правий людина,яка пропрацювала 20 років в органах неможе просто взяти і покінчити з життям,мабуть" перейшов" комусь дорогу!
Анет Показати IP 8 Червня 2015 13:27
хай керівництво задумається які умови праці створює людям.
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 13:51
Нехай наша "держава" задумається, до чого лбдей
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 13:56
Не думаю, що це звязано з місцем роботи.Очевидно, людина мала якісь проблеми, і нарікати на владу, корупцію до вияснення обставин не потрібно.
Паша Показати IP 8 Червня 2015 14:06
Хіба хтось колись чув про те що людини захотіла вчинити самогубство у туалеті?Самі подумайте?
888 до Паша Показати IP 8 Червня 2015 14:50
не суди і не судимий будеш(((
Чого Показати IP 8 Червня 2015 15:00
чого всі так вчепились за версію самогубства? а може то справді необережне поводження зі зброєю, або застрелили. А на тому пості, що не було камер спостереження?зрозуміло, що в самому туалеті їх нема, але решта приміщення і прилеглої території повинні ж спостерігатись.
Анонім до Чого Показати IP 8 Червня 2015 20:02
от в тому то і справа, що в туалеті камер немає - тому зовсім не факт, що це було самогубство.
колишній правий Показати IP 8 Червня 2015 15:11
ДОРЕЧІ ЦЕ МАБУТЬ ПОВЯЗАНО З ТИМ ЩО ТОГО РОКУ НА ЦЬОМУ ПОСТУ ВИКРАЛИ ЗБРОЮ НАШІ ДОРОГІ АКТИВІСТИ І НЕЗДИВУЮСЬ,ЩО ПОКІЙНИЙ В ТОЙ ДЕНЬ ПРАЦЮВАВ.А ДОБЛЕСНА ПРОКУРАТУРА ВЕДЕ СЛІДСТВО ЗА ВТРАТУ ЗБРОЇ НА СЛУШБІ!!!!
Анонім до колишній правий Показати IP 8 Червня 2015 20:03
а тих "активістів" чому не притягують до кримінальної відповідальності?
ммммм до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 23:33
Непритягають тому,що Данильчук "рулить"!Має депутатську недоторканість,тай ще прикривається посвідченням бійця ''Азова"!!! І це ще невсе-ай ще тепер він Народний контроль!!!!
менти брехуни Показати IP 8 Червня 2015 16:05
08. 45 год людина після перезмінки знаходитися зі зброєю не могла так як зброю отримують і здають в черговій частині РВ чи ДАІ де проводиться інструктаж і так далі.!!!!!РАЗ ЗІ ЗБРОЄЮ ЗНАЧИТЬ ПРИ ВИКОНАННІ. менти в особі кіровніків роблять все так щоб зробити що це трапилося поза службою щоб уникнути відповідальності за низьку психпідготовку а сімю та дітей загиблого ЛИШИТИ БЕЗ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ БЕЗ ПЕНСІЇ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА ЯКИЙ ЗАГИНУВ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ОБОВЯЗКІВ. А ЯКЩО ПІСЯ РОБОТИ ТО ПОВНИЙ НОЛЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗІ ВСІХ ХІТРИХ НАЧАЛЬНИЧКІВ ЗНІМАЄТЬСЯ. ЛЮДИ ДОБРІ ПОМОЖІТЬ АДВОКАТОМ ДРУЖИНІ ЗАГИБЛОГО А ТО ПОТІМ НІЧОГО НЕ ДОКАЖЕ.
пенсія до менти брехуни Показати IP 8 Червня 2015 16:17
по втраті годувальника взагалі то платиться до повноліття дітей незалежно на роботі загинув чи після роботи, здається там лише має бути не менше п"яти років стажу. Інша справа, що у працівників міліції, якщо на роботі загинув, то напевно пенсія більша за звичайну по втраті годувальника і пільги певні є .І яка власне їм різниця, не міліція ж платить ті пенсії і допомоги чи керівники особисто, а держава.
до менти брихуни до менти брехуни Показати IP 8 Червня 2015 23:21
Згідний на всі 100%!!!!А так простіше закрити справу,через самогубство,і ніхто шукати причину не буде,що привило до такого жахливого вчинку!!!
Народ Показати IP 8 Червня 2015 16:12
серед нас вільно пересувається буйнопомішаний, агресивний, озлоблений "Антірадар", хто може зробіть добре діло, вичисліть його і передайте координати в ті служби, що можуть і повинні убезпечити нормальних людей від ненормальних !!!
Спостерігач Показати IP 8 Червня 2015 16:22
А хто це в окулярах на фото?
Шухевич до Спостерігач Показати IP 8 Червня 2015 16:43
Зам нач. обл. ДПС
Даі до Спостерігач Показати IP 9 Червня 2015 19:25
Носорог Олєг
бастер кейсі Показати IP 8 Червня 2015 16:33
Кожна людина має право втбирати що їй робити зі своїм єдиним життям. А таку гниль як релігія потрібно було б заборонити (просто заборонити їм видурювати гроші в людей, то вона сама загнеться.)
вундер Показати IP 8 Червня 2015 16:41
Чув що його попередили про скорочення , в звязку із зміною штату. Коли будуть далі продовжувати такі реформи скорочувати всі райони і міськрайвідділи , то на одному ДАішнику котрий прослужив 20 років це незупиниться , будуть і участрові і опера.
Zюка до вундер Показати IP 8 Червня 2015 17:12
і що ви таке пишете, хто через якесь скорочення, хай та робота буде навіть золота, забере в себе життя?!
БЕРКУТ Показати IP 8 Червня 2015 19:22
Мабуть від доброго життя та гарних перспектив у службі під керівництвом грузинских товарищів ... Знайшли реформаторів, вінца попити, гарний тост, поплясати і багато, багато невиконаних обіцянок - портрет грузина ....
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 19:59
а бондарук з данилюком як два лоха рукі в брюкі
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 20:52
більш позитивного чоловіка в житті не зустрічав....хай земля буде пухом
саша Показати IP 8 Червня 2015 22:45
Допоможемо його симї
МВ до саша Показати IP 9 Червня 2015 09:05
дайте банківські реквізити
Анонім до МВ Показати IP 10 Червня 2015 23:10
це не потрібно,дякуємо.
саша Показати IP 9 Червня 2015 23:55
Чесно кажу Вам цей чоловік пройшов би всі тести в поліїю! Я його особисто знав, такіх адекватів потрібно було пошукати. Підкажіть будласка коли похорон.
Анонім до саша Показати IP 10 Червня 2015 08:21
похорони відбулися вчора.
Вадим! Показати IP 12 Червня 2015 15:28
Хай земля йому буде пухом!!!!! СпІвчуття всім рідним сімї!Це була завжди усміхнена людина,завжди приїзжав жартували говорили сміялись! мало таких людей! чого Добра людина іде на той світ а вибачаюсь бидло ходить, з якого толку ніякого!
Ігор Показати IP 13 Червня 2015 23:06
навіть наможу повірити в це, це жах як такий спокійний адекватний и життерадісній чоловік міг таке зробити???? Я знав Володю, це була надзвичайно чудова і світла людина. висловлюю щире співчуття родині і хай земля йому буде пухом