USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині засудили сепаратистку

22 Серпня 2015 18:02
За антиукраїнські заклики в соцмережах засудили волинянку. Про це інформують у прес-службі СБУ Волині.

Нагадаємо, на початку липня за антиукраїнські заклики в соцмережах мешканці Волині повідомили про підозру.

Набув чинності вирок суду щодо волинянки, яка в соціальних мережах активно закликала до підтримки терористів, зміни меж території України і створення так званої «новоросії». Зловмисниця поширювала в мережі Інтернет тенденційні відеоролики та матеріали із відвертою антиукраїнською пропагандою.

За результатами проведеного Службою безпеки України досудового розслідування суд засудив жінку до чотирьох років позбавлення волі, встановивши їй іспитовий термін два роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
мочаноб Показати IP 22 Серпня 2015 19:40
і я мабудь сепаратист, що побував в ДНР. Хоча Там люди мріють жити в УКРАЇНІ , АЛЕ МИ ІХ САМІ ВІДШТОВХУЄМО. Дайте правду про це все, що коїться, а то СМІ всі б.ешуть, а люди гинуть самі не знають за кого...... МАСОНІЯ РУЛИТЬ, а бідний украінець гине за Рідну Неньку..... МИ МАЄМО ПРАВИТИ...
упс до мочаноб Показати IP 22 Серпня 2015 22:36
мав можливість спілкуватись з 4-мя переселенцями...троє з них хаяли україну і хвалили кацапів....
ас до мочаноб Показати IP 23 Серпня 2015 20:00
там живуть не люди а сепаратисти кричали путін спаси от нехай спасає вже в Україну захотіли а сибірь чим погана?
Анонім Показати IP 23 Серпня 2015 00:30
Який ще іспитовий???? реально років 10 як мінімум! І на "хімію". Це взагалі неприпустимо для сепаратистів іспитові строки давати.
ас Показати IP 23 Серпня 2015 14:06
шкода що не повiсили нечiсть
Цікавість Показати IP 23 Серпня 2015 14:32
А іспитовий термін - це для нас, це перевірка скільки ми їх і порохові мирні ініціативи терпітемимо?
воля Показати IP 23 Серпня 2015 14:43
здається мені, ця сепаратистка не переселенка. Це наша доморощена
К.Петро Показати IP 23 Серпня 2015 19:11
В Грузії хто був за москалів страчували- а ми виправний термін. На кілок с..ку!!!