На Волині збудують реабілітаційний центр для воїнів за 100 мільйонів
Корпус №1 інфекційного відділення планують реконструювати для створення реабілітаційного центру на базі комунального підприємства «Володимирське територіальне медичне об’єднання».
Тендер на реконструкцію медичний заклад оголосив на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції учасників приймають до 9 квітня.
Очікувана вартість робіт – 102 мільйони гривень.
Як вказано в технічному завданні, реконструкція корпусу №1 інфекційного відділення Володимирського ТМО включатиме, зокрема, прибудову, улаштування перекриттів у наявній будівлі, внутрішнє оздоблення, улаштування покрівлі, облаштування атріуму, утеплення фасадів, улаштування басейну, прокладання трубопроводів, облаштування вентиляції, опалення, блискавкозахисту, пожежної сигналізації, влаштування відеоспостереження, встановлення ліфта, облаштування спортивних майданчиків на території тощо.
Усі роботи хочуть завершити до 31 грудня 2024 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме не менш як 10 років.
Читати ще: Буде одним із найбільших в Україні: голова Волиньради оглянув будівництво реабілітаційного центру для військових Recovery
Нагадаємо, про плани відкрити реабілітаційний центр у приміщенні колишньої інфекційної лікарні у Володимирі стало відомо торік. На базі майбутнього реабілітаційного центру мають надавати фізичну та психологічну допомогу воїнам.
Як заплановано, оскільки реабілітаційний центр перебувати в структурі Володимирського ТМО і реабілітаційний пакет послуг надходитиме згідно з НСЗК, то послуги надаватимуть військовим з усієї країни.
Гроші на будівництво центру для реабілітації виділятимуть із міського та державного бюджетів. Також залучать грантові кошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тендер на реконструкцію медичний заклад оголосив на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції учасників приймають до 9 квітня.
Очікувана вартість робіт – 102 мільйони гривень.
Як вказано в технічному завданні, реконструкція корпусу №1 інфекційного відділення Володимирського ТМО включатиме, зокрема, прибудову, улаштування перекриттів у наявній будівлі, внутрішнє оздоблення, улаштування покрівлі, облаштування атріуму, утеплення фасадів, улаштування басейну, прокладання трубопроводів, облаштування вентиляції, опалення, блискавкозахисту, пожежної сигналізації, влаштування відеоспостереження, встановлення ліфта, облаштування спортивних майданчиків на території тощо.
Усі роботи хочуть завершити до 31 грудня 2024 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме не менш як 10 років.
Читати ще: Буде одним із найбільших в Україні: голова Волиньради оглянув будівництво реабілітаційного центру для військових Recovery
Нагадаємо, про плани відкрити реабілітаційний центр у приміщенні колишньої інфекційної лікарні у Володимирі стало відомо торік. На базі майбутнього реабілітаційного центру мають надавати фізичну та психологічну допомогу воїнам.
Як заплановано, оскільки реабілітаційний центр перебувати в структурі Володимирського ТМО і реабілітаційний пакет послуг надходитиме згідно з НСЗК, то послуги надаватимуть військовим з усієї країни.
Гроші на будівництво центру для реабілітації виділятимуть із міського та державного бюджетів. Також залучать грантові кошти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.