USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку зникла молода сім’я, - ЗМІ

17 Серпня 2015 13:35
На Волині зникла сім’я - чоловік, його дружина та їхня малолітня дитина. Про це УНН повідомили місцеві правоохоронці.

Так, до правоохоронців звернулася місцева жителька із заявою про зникнення 25-річної сестри, її 29-річного чоловіка та їхнього 7-річного сина.

Як вдалося встановити, 11 серпня сім’я пішла на прогулянку та досі не повернулася.

Правоохоронці розшукують зниклих, опитують свідків та родичів.

Кримінальне провадження відкрито за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 115 КК України (умисне вбивство).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2015 14:00
Якщо це реально - варто було б повідомити прикмети та деталі. Можливо хтось щось бачив.
1111 Показати IP 17 Серпня 2015 14:09
где фото семьи кого искать
так Показати IP 17 Серпня 2015 14:52
подають інформацію, коли не хочуть, щоб знайшли. Де фото, де імена прізвища, якісь подробиці? Що за сім"я, може десь просто загуляли? в наш дурнуватий час все можливо.
ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 15:10
це так проводять розшук ? чи тільки на волині ? а може порушити кримінальну справу і провести всі першочергові заходи як того вимагае службова інструкція і закон : ! кого шукати- де шукати ? яка причина ? де фото ? і що то за скупа інформація ? про пропажу кота описують від хвоста до вуха а тут група людей і як кіт наплакав .
Луцьк до ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 16:46
Почитайте уважно текст. "Кримінальне провадження відкрито за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 115 КК України (умисне вбивство)". У цій статті ВАМ ніхто не буде розповідати про те, як йде слідство ( є таке поняття, як "таємниця" слідства). Насправді. це не така НОВИНА-ажіотаж, як повідомлено і роздуто в ЗМІ! Хлопчик уже вдома. Батьки - переховуються від правоохоронців.
То до Луцьк Показати IP 17 Серпня 2015 17:25
що ВН зайнятись нічим? Написали якусь х..ню, що не зрозуміло чи нещасне сімейство вбили, чи навпаки вони когось. В будь-якому випадку фото і призвіща або жертв, або злочинців ніяка не "слідча таємниця" а цілком доречні і необхідні в такій "новині".
ДАВНО Показати IP 17 Серпня 2015 22:13
давним давно міліція і мозок речі несумістимі