USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині знищують лебедів

12 Квітня 2014 22:01
По-звірячому відзначив пробудження природи 38-річний житель селища Шацьк громадянин К., який у Міжнародний день птахів вчинив наругу над парою лебедів на озері Люцимер. Керуючись диким тваринним інстинктом, в нього піднялась рука застрелити лебедів у час розквіту весняного лебединого кохання на озері Люцимер. Браконьєра затримано службою державної охорони ШНПП разом з працівниками Шацького РВ УМВС та вилучено рушницю ІЖ-27, інформує «Шацький край».

Згідно з таксою для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства «Про природно-заповідний фонд», внаслідок незаконного добування чи знищення об’єктів тваринного світу, пошкодження або знищення їх жител та споруд, місць перебування і розмноження (Постанова Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 року №541) за знищення лебедя, розмір шкоди оцінюється в розмірі 2 657 гривень.

Таким чином завдана шкода природі сягає в грошовому виразі 5 314 гривень. Матеріали по даній справі направлені для подальшого розгляду в суді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Всезнайко Показати IP 12 Квітня 2014 22:24
Па*люка!!!
добродій Показати IP 12 Квітня 2014 22:46
таку "б*дло-свиноту" -- без суду та слідства ..... і так в країні що при владі г*внота- що д*біли з рушницями бігають і стріляють не по тих цілях ......
луцьк Показати IP 13 Квітня 2014 08:22
До глибини душі вразив цей вчинок. Шановні "Волинські новини", проконтролюйте про розвиток подій в суді. Хотілось би, щоб цей громадянин К. сидів в тюрмі, а не тільки сплатив штраф, або сплатив штраф у розмірі 100 тис. - хай хату продасть.
22 до луцьк Показати IP 13 Квітня 2014 08:26
тобі мабуть сподобалась його хата
луцьк до 22 Показати IP 13 Квітня 2014 21:26
Я в Луцьку живу, за чужими хатами не наглядаю
лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 09:55
а я би йому яйця від*** і оголосив би це на весь світ.. щоб усі знали що їх чекає за такий злочин..
58 Показати IP 13 Квітня 2014 10:02
По суті підпадає під ст.248 ККУ: Стаття 248. Незаконне полювання 1. Порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, - караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 12:46
Треба спочатку розібратись. Може, він не винен, може його жінка зрадила.
Люди Показати IP 13 Квітня 2014 14:23
Я з вас поражаюсь дитину гвалтували не писали,щоб хазяйство відірвати гвалтівнику якому нічого за це не було,а за птахів,хоч і таких гарних,бігом написали.