USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чому на волинських дорогах з'явилися блокпости

13 Липня 2016 10:38
Блокпости з'явилися на дорогах Рожищенського району. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив користувач Наталія в рубриці "Повідом новину".

"За маршрутом автобуса Луцьк-Турійськ, на дорозі між селами Кроватка-Доросині Рожищенського району стоїть блокпост з автоматниками. На дорозі - мішки з піском", - йдеться у повідомленні.

Таку картину, зі слів жінки, можна було побачити сьогодні о 6.40 ранку.

ІА Волинські Новини звернулися за коментарем у прес-служби патрульної поліції Луцька та Головного управління Національної поліції Волині. "Проводяться навчання", - прокоментували в управліннях.

"Міноборони проводить навчання. Блокпости розміщені не лише між селами Кроватка-Доросині, а й у інших населених пунктах району", - прокоментували у прес-службі Головного управління Нацполіції Волині.

Проте, волинянам не варто хвилюватися. На цьому наголосив у коментарі виданні керівник регіонального медіа-центру Міністерства Оборони, підполковник Володимир Скоростецький.

З його слів, це добре, якщо армія відпрацьовує елементи бойової підготовки.

"Нині по всій території України проводяться практичні навчання. Освоюються нові та забуті-старі полігони. Хвилюватися потрібно було, коли армія не робила нічого", - наголосив підполковник.

Зі слів Володимира Скоростецького, практика для бійців потрібна для того, аби кожен знав свій маневр, вмів спілкуватися з місцевими, знав, як тактовно і толерантно пояснити людям, чому і для чого вони тут. Коли армія в дії - це добре, - прокоментував військовослужбовець, аби заспокоїти волинян.

З міркувань національної безпеки видання не публікує терміни та географію проведення навчань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Віктор Показати IP 13 Липня 2016 10:50
Готуються до війни з бурштинокопачами
копач Показати IP 13 Липня 2016 11:05
бурштин січуть, жаба душить що обл раді не капає
Володимир Показати IP 13 Липня 2016 11:24
Їхав сьогодні через цей блокпост, місцеві люди в маршрутці говорили, що хтось викрав машину правого сектору, не знаю правда це чи ні, так само як і те що це навчання. З автоматами були як і молоді хлопці так і старші чоловіки, шевронів в них не помітив, так що до якого підрозділу вони відносять теж не знаю, але була машина поліції. Надіюсь це все ж таки навчання, бо бачити близько десяти людей з автоматами, які не схожі на якийсь спецпідрозділ було дивно і не приємно.
Анонім до Володимир Показати IP 13 Липня 2016 12:11
Щось вже десь читалось Невже почалось.
Чому Показати IP 13 Липня 2016 11:32
Колись пропонувалось, що для розуміння часу значення АТО і зміцнення поваги до цього процесу , всі зупинки тролейбусів у Луцьку обладнати як блокпости. Не послухали. А Рожищани це зробили перші.
Той_хто_вкурсі Показати IP 13 Липня 2016 12:36
Народ, який нафіг бурштин чи машина правого сектора?! Зайдіть на фейсбук-сторінку Волинського обласного військомату чи прес-служби оперативного командування "захід", там все описано! Якщо коротко, то по всій Україні і на Волині зокрема тривають військові навчання з територіальної оборони. А люди без шевронів це так би мовити місцеві "партизани", яких призвали на навчання!
Софія Показати IP 13 Липня 2016 12:57
Причому тут навчання. Бурштин по місцевих лісах почали шукати. от і всі навчання. чергова лапша на вуха людям.
Той_хто_вкурсі до Софія Показати IP 13 Липня 2016 13:49
І де там бурштин в Рожищенському районі???
Той_хто_вкурсі до Софія Показати IP 13 Липня 2016 13:54
А в нас бурштин з'явився і в Рожищенському районі???
Анонім до Той_хто_вкурсі Показати IP 13 Липня 2016 23:18
Бурштин знайдено і на теріторії Луцька. Вже одне місце підчистили. Всі бачилищо рили глубоки ями навпроти проміня, дитячої бібліотеки. Тепер розумієто, чому не дають землю в межах міста під кіоск,чи тимчасову споруду. Зрозуміло чому під гаслом впорядкування міста у місті зносять кіоски та гаражі.
Ігор Показати IP 13 Липня 2016 13:13
Ніякий це не бурштин і не крадена машина правого сектору. Дивиться уважно сторінки Фейсбука Волинського обласного військомату та пресцентру оперативного командування "Захід". не наводьте паніки!!!! https://www.facebook.com/volynvoenkomat/posts/1142324905838894
Щось не так Показати IP 13 Липня 2016 13:31
На Волині блокпости, в Дубровицькому районі від сьогодні гради,танки,гармати. В Столині (Білорусь) російська техніка та війська. Поляки відмінили картки. Майбуть будуть навчання?
Якось ТАК! Показати IP 13 Липня 2016 20:48
Думали що Волинь війна в країні не стосується?
х Показати IP 13 Липня 2016 22:06
Дурня........... чому ви люди ви такі злюки..........ну і хіба буде в нас добро...... одне одного в ложці води за копійку втопили б.
Оксана Показати IP 13 Липня 2016 22:58
А сотні гармат,градів і танків зібраних за 2 дні в околицях с.Поворськ Ковельського р-н це теж боротьба з бурштином??
Анонім до Оксана Показати IP 14 Липня 2016 10:00
Прямо так і сотні? Не розумію, що це за навчання такі. "Військові" з автоматами без набоїв, з спец. форми тільки штани в камуфляж (інше - футболка та звичайні тапки) нашивок звичайно немає... Поставили палатку, 4 мішка з піском...все. Один стоть на посту - інші сидять в палатці. Нормальні такі навчання у нашій країні.
33 до Анонім Показати IP 14 Липня 2016 15:41
Я так в бій ішов в шльопанцях.Теротиали мали набоїв набої рожок.
Я Показати IP 14 Липня 2016 12:21
Це Луценко в п'ятницю приїде, нового прокурора представляти.
33 Показати IP 14 Липня 2016 15:35
Люди це не навчання. Розкинути блокпости з автоматами в різні точки, а потім контролювати щоб вони не напилися? Це занадто тяжко. Під Волновахую ж аватарізм процвітав. На такий ризик ніхто не піде. Ніякий то не бурштин. Який бурштин в Рожищенському районі? Люди це початок війни. Це означає одне в Білорусії базуються російські війскові. Блокпости наша відповідь на угроповання в Білорусії.
Нарколог Показати IP 15 Липня 2016 09:33
Щось ті постові більше схожі на бомжів. Це така наша армія чи то нацгвардія. А чого вони сині, чи то голови понапекало. Ви спитайте у них вони не знають що там роблять на блокпостах. Тьфу мля 2016 рік на дворі. А ви і дали казкам вірте дурні волиняки. Все пака))) Не знав шо фейсбук відминив всі інші способи інформування місевого населення.
44 Показати IP 15 Липня 2016 19:57
Нароод, я живу близько полігону, і всі люди перелякані, бо через наше сео цілу ніч іцілий день валить техніка , танки , гради, і вся та *ірня, військові в касках і бронежилетах...це не смішно і мало кому віриться шо це навчання.
Анонім Показати IP 25 Липня 2016 20:01
ви ше військові білети солдат забули показати.*ИБІЛИ
Це були не військові Показати IP 28 Липня 2016 23:11
Бидлота.Інакше їх не назвеш.Хто буде їхати побачить, що вони лишили після свого відїзду між селами Кроватка і Доросині.Мусор лежить кучами:целофан,пластик,бумага.А з військовими ще чергувала й Рожищенська поліція.