USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«На Ягодині – армагеддон», – ЗМІ

4 Січня 2018 09:37
На ПП «Ягодин» утворилися величезні черги з автівок та автобусів. Як наслідок, затори на пункті пропуску - страшенні. Про це повідомляє Район.Любомль з посиланнім на користувачів соцмережі Facebook.

Olha Doroshenko написала, звертаючись до представників різних рівнів влади: «Хто в курсі, що у нас знову на Ягодині робиться?! Кінець-кінцем, у країні є влада, поліція, нацгвардія? Прикордонники? Військові, на крайній випадок?!»

У коментарях користувачка додала: «Забили все. Легкові протиснулися в один ряд (ті, що в'їхали), автобуси на виїзд не можуть потрапити до шлагбаумів фізично. Армагеддон».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
хіхі Показати IP 4 Січня 2018 10:40
хто ж вам винен, що вам всім у Польшу треба
Волинянка Показати IP 4 Січня 2018 10:53
Волинські новини, а в чому тут новина? Таке враження що ви з неба спустились, і вперше таке бачите!
1212 Показати IP 4 Січня 2018 11:07
А може комусь в Німеччину,Францію чи Італію.Уявляєш там далі ще країни є!!!!
Микола Показати IP 4 Січня 2018 11:44
Контробандисти на Новий Рік потратились і треба надолужувати. А владі все по цимбалах!! Не вониж їдуть.
ан Показати IP 4 Січня 2018 14:45
то нехай влада створить робочі місця. щоб можна було сім.ї прогодувати. . а люди їдуть в Польшу не з доброго життя. куди краще зранку піти на роботу і ввечері вернутись в теплу квартиру. тільки питання скільки ви отримаєте ?
1212 Показати IP 4 Січня 2018 15:43
Поки люди не усвідомлять того,що їм ніхто нічого не винен,що не буде ковбаси за РУБЛЬ,до того часу буде бардак.А влада,як поняття в Україні за весь час існування незалежної держави була ворожою і до громадян відстоюючи тільки свої клептократичні інтереси