USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

На заяву про відставку Каська відреагували у США

15 Лютого 2016 14:10
Відставка заступника голови Генеральної прокуратури України Віталія Каська спричинить за собою переривання прогресу реформ в країні.

Таку заяву зробив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, новину передає «Преса України».

«Касько був поборником змін в ГПУ. Його звільнення перерве прогрес реформ в Україні. Україна заслуговує судової реформи зверху вниз, щоб зупинити корупцію та кумівство, які поширюються», - вважає Пайетт.

При цьому Сполучені Штати продовжать надавати допомогу тим працівникам української прокуратури, які будуть діяти за новими правилами.

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого заступник генпрокурора України Віталій Касько заявив, що йде у відставку через «свавілля і беззаконня» в українській Генпрокуратурі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Тарас Чурило Показати IP 15 Лютого 2016 14:24
Готуємось до чергового здорожчання долара і підвищення цін
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 14:30
краще вже того гриба чпокіна відправити у відставку
дістало Показати IP 15 Лютого 2016 14:36
Яке діло американцям до нашої сугубо внутрішньої політики? Більше нічим вони не занепокоєні?
мама мія до дістало Показати IP 15 Лютого 2016 15:00
майдан хто спонсорував....
Анонім до дістало Показати IP 15 Лютого 2016 15:04
яка у вас політика, пси смердячі. ви крім красти і брехати більше нічого не вмієте
рим до дістало Показати IP 15 Лютого 2016 15:32
долго летел с Луны?
мама мія Показати IP 15 Лютого 2016 14:40
дурдом, а не держава.....
лучанка Показати IP 15 Лютого 2016 15:00
Якби наші правлячі олігархи не боялися Америки та Європи, куди ми прагнемо і від яких залежні, то беззаконня і вседодозволеність просто процвітали б. А так хоч на словах трохи бояться! А без Америки і Європи нам дорога лише до рашн!
не пацик Показати IP 15 Лютого 2016 15:16
одні занепокоення а толку ніякого. Насипали в диряве відро долярів педру і кролику і чекають рехформ-можна подумати що вони незнали кому дають і що з того роя буде. Путін страху нагнав - наплював ім в пику разом цру-фбр- нато і цілим европейским союзом. Скоро палицями як в криму заберуть москалі Аляску і побудують ще одну военну базу-вони знову проявлять занепокоення. Бачив тих вояк можу сказати нема там на кого розрахувувати-пару батольйонів голодних пяних москалів перемелять іх на халву.
Анонім до не пацик Показати IP 15 Лютого 2016 16:18
у вьєтнамі, афгані вже намололи. дістали по ср"ці і зі скавучанням втекли
Поцілили до дістало Показати IP 15 Лютого 2016 16:48
Ех як би нам хоч якусь внутрішню політику.....
Кейт Показати IP 16 Лютого 2016 07:42
Бери ношу по себе, чтоб не падать при ходьбе.