USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Замку Любарта вивісили величезний банер

26 Січня 2015 16:39
З ініціативи громадської організації «Батьківщина Молода» на Замку Любарта вивісили банер на підтримку народного депутата Надії Савченко, яку незаконно утримують в російському СІЗО, - повідомили організатори акції.

«Сьогодні ми маємо служити Україні так само, як Надія Савченко. Вона для нас є прикладом самопожертви, патріотизму та відданості», - наголосив голова Волинського осередку «Батьківщини Молода» Захар Ткачук.

Нагадаємо, сьогодні під час прес-конференції в Страсбурзі президент ПАРЄ Анн Брассер повідомила, що Надія Савченко матиме міжнародний імунітет, який зобов’язує Росію звільнити її.

Також Анн Брассер звернулася до спікера російської Державної Думи з проханням допомоги в забезпеченні термінового звільнення народного депутата «Батьківщини», члена делегації в ПАРЄ Надії Савченко для того, щоб вона могла взяти участь у відкритті сесії Асамблеї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
лучанин Показати IP 26 Січня 2015 16:43
всебе на підїзді нехай би повісили
Денис до лучанин Показати IP 27 Січня 2015 03:46
Скільки ненависті у людей лиш би дурню якусь написати - типовий ватник
Cвідок Показати IP 26 Січня 2015 16:43
Бут-Гусаїм ти ж на сцені пригав...... крутився біля Данильчука, коли той Башкаленка на коліна ставив..... Шо цьо ти єрундой займаєшся.... Ану ка на Донбас...
Андрей Воронов Показати IP 26 Січня 2015 16:47
Эй клоуны, это статья — называется вандализм. Замок Любарта, памятник архитектуры.
Олесь до Андрей Воронов Показати IP 26 Січня 2015 20:16
1000%
virji до Андрей Воронов Показати IP 27 Січня 2015 00:25
Muy bien!!!
мартин Показати IP 26 Січня 2015 16:56
Я повністю згідний з Максом. Хто вам дав право піарити свою партію і псувати архітектурний памятник нашого міста?
Степан Бандера до мартин Показати IP 26 Січня 2015 16:59
Прямий піар партії Свободи за кошти пратії Батьківщина. Їм би слово свобода написати червоним кольором, як на футболках. А так в кольоровій гаму ВО "Свобода" вийшло :)
Сем Показати IP 26 Січня 2015 17:13
Вже Юлю випустили, і де ж вона?
фотограф Показати IP 26 Січня 2015 17:16
На фото в центрі якійсь клаун. А дівчат треба в другіх позах познімати. Таку фігню затіяли, краще підмітіть територію замка.....
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 17:23
Та Савченко що, у зАмку сидить?
123 Показати IP 26 Січня 2015 17:29
клоуни
Патрон Показати IP 26 Січня 2015 17:38
ммм...да батьківщина знову за старе береться..тупий піар..то юлі волю. то савченко..а далі хто ?? бут-гусаїм ?))))
Бут-Гусаїм Показати IP 26 Січня 2015 17:49
коментар було видалено
укр до Бут-Гусаїм Показати IP 26 Січня 2015 18:36
Ти азер чи п.дар.......
Свідок до укр Показати IP 28 Січня 2015 10:28
2 в 1))) ахахахахахха.....
Корінний лучанин Показати IP 26 Січня 2015 18:17
НУ ЧИСТОЇ ВОДИ ПІАР !!! Ну при чому тут ЗАМОК ЛЮБАРТА? ( бо висока БАШТА і тільки От на будинку ОДА , там би ПІДІЙШЛО ПОВІСИТИ БАНЕР! ВСІ БАЧАТЬ , АЛЕ ПЕВНО із ГУНЧИКОМ не вели мову, а самочинно влізли на башту ЗАМКУ. ПРОТИ СВОБОДИ САВЧЕНКО НЕМАЮ НІЧОГО ПРОТИ!
Любарт Показати IP 26 Січня 2015 19:15
коментар було видалено
Марина Показати IP 26 Січня 2015 19:53
Даааа спочатку вішають політичний банер, а потім рекламними пообвішують. Попуасів в цивілізацію не пускають. Навчіться шанувати свою історію.
Лідко Показати IP 26 Січня 2015 21:41
Хто так познущався над Батьківщиною, що зробив банер як в Свободи? Слава Тягнибоку!
Любарт Показати IP 26 Січня 2015 21:44
це історична споруда. не псуйте її своїми дешевими акціями.
Лучанин Показати IP 27 Січня 2015 11:12
А безмоз** Захар Ткачук сам де був ?в кабінеті сидів чи може висоти боявся краще дві дівчини полізло ніж Крутий чувачок Захар Ткачук!!!Це памятникс архітектура причом тут політичний банер завтра давайте кожна партія причепіть свій банер на що це буде схоже з памятника зроблять посміховище!!! Захар і Роман зніміть причіпіть в іншому місці!!!!!!!!!!!!!!!!
Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 17:31
коментар було видалено
Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 19:48
коментар було видалено
гусаїм-бут до Бут-Гусаїм Показати IP 27 Січня 2015 20:05
коментар було видалено
БГ до гусаїм-бут Показати IP 27 Січня 2015 20:09
коментар було видалено
Борис Греденщиков Показати IP 28 Січня 2015 17:43
коментар було видалено
Борис Греденщиков Показати IP 28 Січня 2015 17:43
Борис Греденщиков - це не Борис Гребенщиков - це Бут-Гусаїм!
вовк Показати IP 28 Січня 2015 21:20
А на Бураціні приліпити СВОБОДУ КАРАБАСУ БАРАБАСУ.