USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На зливанні нечистот у Луцьку впіймали відомого виробника майонезу

17 Вересня 2016 08:54
Луцькі муніципали піймали на гарячому порушника, який зливав нечистоти.

Про це йдеться на сторінці Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради у Фейсбуці .

“Ми знову на чергуванні. Цього разу “герой” — ПРАТ “ВОЛИНЬ ХОЛДИНГ”, або, іншими словами, “Торчин Продукт”.

Ми, звісно, не екологи, але так звана “вода” смерділа нереально, як і сама бочка.

Також хочеться зазначити, що “консультант” на іншому кінці телефону розповідала водієві КАМАЗа, щоб той протокол не підписував, та вини не визнавав”, — йдеться у повідомленні. Раніше повідомлялося, що підприємства “Забіяка” та “Дмитрук”, автомобілі яких спіймали під час зливу нечистот у міську каналізацію, — лише невелика частина загальної картини того, що відбувається у Луцьку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 09:23
Ось так і живемо.
Активіст до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 13:51
Слава Україні !!!
Дятел М.В Показати IP 17 Вересня 2016 09:32
І знову відкупляться ... ! Якби покарали добре і повідомили про це через ЗМІ людей , це дало б результат .
баран є.б. до Дятел М.В Показати IP 17 Вересня 2016 17:02
в вас на якому складі наголос в прізвищі?
Скемен до Дятел М.В Показати IP 17 Вересня 2016 20:27
А як же зараз знову організують конференцію і будуть на публіку грати. Якби хотіли виявити причину: 1. Затримання авто 2. Припинення зливу 3.Перевірка документів на вантаж4.Скликання комісії ( виробник, влада, громадськість, ЗМІ)5. Переїзд на територію очисних та здійснення аналізу на відповідність. 6.Оприлюднення результатів7. Подальші дії взалежності від результату.
Реаліст Показати IP 17 Вересня 2016 09:59
Романюк ! Якщо не зробиш вчасних висновків,- повториш долю Садового. Спалишся. Дітлахи з твоєї команди тобі тут не помічники. Раніше невдоволення, потім падіння рейтингу і логічна відставка. Невже не ясно, що народ впіймав владу на слабинці ,а коли по - правді, то на непрофесійності і продажності. Спрацювало по сусідніх областях і в Луцьку іде до логічного завершення. То ж не випадковість - то вже закономірність. Позірне загравання і кокетування з нечистоплотним бізнесом, залежність від нього і відсутність мужності гримнути кулаком призведе до прогнозованого кінця. В арсеналі прийомів ще є захоплення гамновозки з погрозою вилити її вміст на площадку перед міськрадою. Не наведеш порядку - гамногейт гарантований.
100% до Реаліст Показати IP 17 Вересня 2016 12:52
далі - під кабінетом мера
Лучанин до 100% Показати IP 17 Вересня 2016 13:38
Забудь! хабарі за ці нечистоту вже видані і потрачені, так що будемо нюхати
Петро до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 14:07
як варіант - завезти нечистоти і злити на подвір'я мЄра.. (або в "буратіну") "Методів" впливу на Колю багато..
Анонім до Реаліст Показати IP 17 Вересня 2016 14:32
1000%правда!!!
спостережливий Показати IP 17 Вересня 2016 10:49
до Реаліста--100 балів-повна безвідповідальність і недолугість влади ,не вміння іі застосувати.
Маю думку Показати IP 17 Вересня 2016 10:56
Такі як мер та інші посіпаки кришують це. Так як помахати пальчиками це не є покарання!!!! Вже вул. Л. Українки бруківку перекладають бо провалюється ( а це все за наші гроші) теж підрядників по голові поглядите і на тому все буде! Ганьба вас. Все не вкрадене і на той світ з собою не забереш ( стара мудрість)
цкке до Маю думку Показати IP 17 Вересня 2016 11:17
Им по фигу. Новая народная мудрость.
дідо Показати IP 17 Вересня 2016 12:09
Нехай в Швейцарії так позливають.
Унітаз Показати IP 17 Вересня 2016 12:22
Невже ці нечистоти більше смердять, як ваші випорожнення ? Панкі сра* і.
ЭКО Показати IP 17 Вересня 2016 12:40
Сколько "специалистов" "подготовили" Луцкие "ВУЗы" за последние годы?
луцький Показати IP 17 Вересня 2016 12:53
Зливний сморід трохи припинився але почалось горілим смердіти! З ранку навіть туман з тої копоті!!! Для чого та влада - от головне питання! Вони за наші податки нам комфортне життя забезпечують?!
дідо до луцький Показати IP 17 Вересня 2016 13:40
це жлобасті совки воду гріють у своїх піролізних котлах. Паалять все г**но.
віра до луцький Показати IP 17 Вересня 2016 14:40
Горілим смердить страшенно, не можна відкрити вікно! Що горить, хто знає??????
Швондер до віра Показати IP 18 Вересня 2016 11:06
коментар було видалено
КЛАВА Показати IP 17 Вересня 2016 13:52
Наступний крок - подати г*вно через рукав з г*вновоза у приміщеня міської ради під час чергової сесії.... Рішення буде прийнято негайно.
Клава Показати IP 17 Вересня 2016 13:55
Волинські новини - супер , давайте більше такого матеріалу, може дострокові вибори мера визреють....
Вова Показати IP 17 Вересня 2016 13:56
Та ви що д*біли? ловити та штрафувати таких спритників це одне, а сморід в місті то і нше. НЕ СМЕРДІТИМЕ КАНАЛІЗАЦІЯ ЯКЩО ВОНА У СПРАВНОМУ СТАНІ. Вас просто водять за носа вичікуючи пониження температури, а там і смердіти перестане, а до весни - або ішак здохне, або падишах помре. А ви як останні памороки кидаєтесь то на ковбасників то на бакалійників.
стефко до Вова Показати IP 17 Вересня 2016 14:37
А каналізаційні мережі в якому стані, зливові мережі які?! Хто іх ремонтує, оглядає і коли ?! Водоканал підвищує тарифи і на халяву щось латає при потребі. А міська рада це все одобрямс за відповідні відкати............
Лучанин до Вова Показати IP 17 Вересня 2016 17:21
Не треба так розкидатися словами. Каналізація в нас вже теж несправна, бо ніхто не хоче за нею дивитися, лише якщо аварія станеться. Так, справа не тільки в цих асинезаторах, але ловити і "вчити" треба й їх. Нехай торчинські машини завезуть свої продукти переробки у Київ до офісу Nestle, можливо ситуація виправиться ... в моменті. А відносно паленого, то не завадило б придивитися й до кромберта в першу чергу. Далі можна оглянути новостворені підприємства за останній рік-пів року.
вова до Лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 23:57
Аи кому Дмитрук, Забіяка та Торчин продукт платять зща злив? Хто отримує бабло?
лучанка до вова Показати IP 19 Вересня 2016 10:29
до міського бюджету платять, а ви тут горло роздираєте. В мера спитайте куда пішли кошти, чому кошти не йдуть на вдосконалення системи очистки....
Бух до лучанка Показати IP 19 Вересня 2016 11:16
Ви напевно знаєте про що говорите. Скільки поступило коштів в бюджет?Чи відповідають вони злитим обємам? Чи мають виробники системи первинної очистки? А мати зобов'язані і вдосконалювати зобовязані за свій кошт, а не зливаючи в міську каналізацію жири та хімсполуки які забивають її та створюють запахи та антисанітарію по місту!
море Показати IP 17 Вересня 2016 14:06
По львівській кожен день по декілька раз їздить зелений камаз (бочка) від якого тхне АС3120__, інколи їздять по двоє.
Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 14:17
А в спортзал прийшов припис про викиди...... Парапетний газовий котел, газ економиться постійно. Такий котел використовується в будинках житлових і раніше таке обладнання не підлягало отриманню дозволу на викиди. Викидів буде. за рік менше 5 копійок , а проектна документація кілька тисяч грн. Отак то ........ Правда , майже смішно. Як би так дорого не було........
Харитя Показати IP 17 Вересня 2016 14:20
За таке треба ******, а ідея вилити какахи в міську раду-супер, я підтримую, бо може ще хто не знає, то скажу, що г*мняками дихати, то труба за пару років, купа всяких коків і інфекцій, а якщо владі, а її практично нема, все до дупи, то пора з тими дітьми щось рішати, бо то одна клоунада.
Кірик Показати IP 17 Вересня 2016 14:23
Молодці,муніципали, хоч одна служба працює, а екологія повний нуль, гнати того Гламазду засраною мітлою, тільки місце займає, візьміть, Сороку, він хоч старий, зате ініціативний і професіонал.
ххх до Кірик Показати IP 18 Вересня 2016 09:21
сороку не можна, він вар*ят колись сам себе ножиком порізав
Харитя Показати IP 17 Вересня 2016 14:32
Написала правду-не пропустили, то нашим людям видно г*мно нюхати подобається, то як будете вимирати від всяких коків-не дивуйтесь, нюхайте для задоволення!
Харитя Показати IP 17 Вересня 2016 14:32
Написала правду-не пропустили, то нашим людям видно гімно нюхати подобається, то як будете вимирати від всяких коків-не дивуйтесь, нюхайте для задоволення!
Вітя Показати IP 17 Вересня 2016 15:05
Поясніть мені, рульові ви наші, якщо всі знають, хто зливає нечистоти, то якого милого це продовжується і хто за це все має нести відповідальність, людям не треба така статистика, їм треба дихати повітрям, а не гімном.
Швондер до Вітя Показати IP 18 Вересня 2016 11:08
Да, і де г**нопрокуратура? Де кримінальні справи проти гі**ярів ковбасників і гі**ярів майонезників?
шеф Показати IP 17 Вересня 2016 16:48
х*рово коля керуеш.
комунгосп Показати IP 17 Вересня 2016 18:23
Бачите, скільки в Луцьку некрофілів - шанувальників лайна, мертвечини, відходів життєдіяльності людини. Не перерахуєш. Завезти б їм з пару машин - нехай би нюхали. А то лише віртуально нюхають і обсмоктують "подію".
Анонім до комунгосп Показати IP 17 Вересня 2016 18:49
Ти про що ,комунальний наш?!!!!
віра до комунгосп Показати IP 18 Вересня 2016 07:36
Як це віртуально?! Тут нюхаємо дуже натурально і наживо! І ця подія, як пишеш, стосується всіх жителів міста, дихаємо, нюхаємо ми, наші діти.
Аноніму Показати IP 17 Вересня 2016 18:59
Про таких ****в штопаних, як ти.
лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 21:25
Уже років п'ять ігнорую товари торчин продукт.,чого і вам бажаю.
037 Показати IP 18 Вересня 2016 00:37
Цієї ночі когось нового затримають?
Лучанин С Показати IP 18 Вересня 2016 07:11
Потрібно всю техніку направляти до маєтків Романюків і Ко шланги за забор і зливати ,щоб аж по самі крокви,тоді і поймуть.
Волинянин Показати IP 18 Вересня 2016 08:00
Га*нища нам подливают со всех сторон!
собаковод Показати IP 18 Вересня 2016 11:14
Ну і що як впімали ? Здобич віддав і пішов геть на конюшню. Завтра Шарик знову лови і хазяїну принось баланди отримаєш миску а шеф штуку баксів
Екстрасєнс Показати IP 18 Вересня 2016 12:46
Шо ви всі розкричалися. Гамно - то до багатства. Ше всі дякувати будете Миколаю
Сантехник Показати IP 18 Вересня 2016 14:44
Зливають не гамняшкі а всілякі хімічні відходи ВСЛЯ які Е 231 Е549 і т.д. а потім в чебенях тонни дохлої риби????ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ!!!!!
Все знаю Показати IP 18 Вересня 2016 15:17
Саме цікаве що у них у всіх є договір з водоканалом, про скид нечистот в мережу Луцька, де вказано на якій вулиці зливати. Залишається питання за що їх штафують? Чи краще зливати в річку біля заводу?
адм Показати IP 18 Вересня 2016 15:44
Барахолка Луцька вк долучайтесь
Лілу Показати IP 18 Вересня 2016 18:58
Такий майонез як робить торчин тим і смердить
Марія до Лілу Показати IP 19 Вересня 2016 10:49
Не погоджуюсь з Вами. Купую саме м-з Торчин, тому що сама там робила не один рік і знаю всі процеси виготовлення та перевірки цього продукту. Облажався водій, якому захотілось зекономити соляру і час. Респект поліцаям )