На Ківерцівщині поліпшать матеріально-технічні бази шкіл?
Голова Ківерцівської районної державної адміністрації Леонтій Кричкевич та перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Ващинець побували в загальноосвітніх закладах. Про це 19 лютого повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Ківерцівської РДА, вони відвідали школи сіл Журавичі, Домашів, Личани, Метельне та Чемерин, де вивчали можливості покращення енергозбереження та поліпшення матеріально-технічних бази цих закладів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Ківерцівської РДА, вони відвідали школи сіл Журавичі, Домашів, Личани, Метельне та Чемерин, де вивчали можливості покращення енергозбереження та поліпшення матеріально-технічних бази цих закладів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Ковельчанин проведе рік у неволі, бо зрізав чотири сосни
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
Луцька громада втратила на війні ще трьох Героїв
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Угорщина скасувала видавання дозволів на проживання для працівників-мігрантів не з ЄС
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Зіткнулися Volkswagen і Tesla: у Луцьку на Волі – ДТП
Сьогодні 16:36
Сьогодні 16:36
У Запоріжжі російський дрон атакував супермаркет, на Харківщині вбив чоловіка на скутері
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Жидичині попрощалися з Героєм Юрієм Любежаніним
Сьогодні 14:44
Сьогодні 14:44

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.